Wood & Sons Prodejna

Pohodlný nábytek z celého světa

Moderátoři: Beatrix, Personál

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » čtv lis 11, 2010 8:38 pm

Molly: pokud Tir zatratíš Fabiena na půdě, nastanou horší jevy, než černá díra! do toho bych se nepouštěl. ber to tak, že se navzájem tak pěkně utahají tak, že nám dají pokoj. slovo rozeného diplomata.
já že bych musel zpívat? já, vyhlášený - až vykřičený - asketa? pf! dělá že se urazil, ale nechá se poměrně snadno udobřit pusou. no raděj budu zpívat, než recitovat, to je tvá doména - démona. najdu v propadlišti dějin harfu a opráším ji spolu s přednesem irských balad. jedno oko nezůstane suché! jenom nesmíš cukroví přesolit slazama. Morf se taky určitě rád pobaví do pláče - někdy se mnou zpívá dvojhlasně. ale to pak už s holkama skoro nejde vydržet. podáš jim píseň a chtěly by celovečerní koncert.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » čtv lis 11, 2010 10:40 pm

Sam: +Nechá se usmlouvat.+ Tak dobře...nechám Fabiena na pokoji, když ho nepustíš do kuchyně, až budu péct!...+Přitulí se k němu.+ Ale já budu chtít taky harfový koncert! A za každou povedenou skladbu tě budu krmit cukrovím nebo co budeš chtít...a Morf může taky zapět. Na to se obzvlášť těším....a když se vám to hodně povede, ukecám holky a postavíme vám sochy ze sněhu...i s tou harfou!+ Má nesmyslně skvělou náladu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » čtv lis 11, 2010 10:46 pm

Molly: chytí ji za ruce a drží na upažení před sebou. prohlíží si ji. no jo! ty zapadněš! socha s harfou... stejně praštěná, jako naši. kde jsem tě jenom našel? přitáhne si ji a dá ji pusu na čelo. chvilku si ji přitulí. úplně moje. moje zaltá, praštěná a krásná. sladká a moje. pošeptá jí, když ji má blízko. ruce jenom decentně zapátrají. pak ji pustí zase. pojď na ty koberce a křesílka ke krbu.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » čtv lis 11, 2010 11:05 pm

Sam: 1Směje se a pak se tulí.+ Vytancoval sis mě, nepamatuješ? Přiznej, že jiná než praštěná by s tebou stejně nevydržela...+Pro jistotu se ale zasoustředí na nábytek.+ Křesílka, koberce, fajn! Chci ušák..velikej s lampou a huňatým koberečkem!+ Rozhlíží se, kdeže tento sortiment nalezne.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » čtv lis 11, 2010 11:15 pm

Molly: pf, já, takový seroozní člověk... a praštěná slečna! malínko jí okousne ouško, než ji pustí, když si tak koleduje. jasně! huňatou lampu a ušatý konerec! jdeme na to!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » čtv lis 11, 2010 11:22 pm

Sam: Pomóóc! Seriozní chlap! Prchám...+vyplázne na něj jazyk a skočí do prvního pořádného křesla, co kolem nich projde.+ To je měkoučký...+stulí se do klubíčka a zkouší, jak moc je to pohodlné.+

Obrázek
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » čtv lis 11, 2010 11:35 pm

Molly: prchej si! sleduje, kam mizí, vytáhne zase blok a dělá si další plánovací poznámky. a pod fousy si bručí. stejně daleko neutečeš... viděl jsem tě běhat... ale raděj ji stejně po očku sleduje. i křesla, která se rozhodla vyzkoušet. asi u čtvrtého, kde dělá Moll "kočičku v klubíčku", si sedne na opěradlo. tak jak dopadá hmatová a povalovací zkouška?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » čtv lis 11, 2010 11:40 pm

Sam: Je prostorné, měkké, voňavé a...+stáhne ho z opěradla za sebou+...dá se tu blbnout! +Kousne ho do ramene.+ Jakou lampu k tomu?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod Isamun » čtv lis 11, 2010 11:44 pm

Molly: nekousat! vybírat a nekousat. kousání až jako odměna za dobře vykonanou práci. udrží komisní tvář. ale znamenám si - křeslo na blbnutí!
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Wood & Sons Prodejna

Příspěvekod mollyz » pát lis 12, 2010 9:38 am

Sam: +Vystrčí ho z křesla a tváří se naoko uraženě.+ Dobře, pane Morffe, co si myslíte o těch lampách? Vyberte mi nějakou a změřte jí a zapište! + Ještě si chvilku užívá v křesle, hladí ho a nasává vůni nového nábytku.+ A co stoličku? Takovou, aby se ti na ní dobře sedělo při hraní na nástroj...hudební!?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na Wood & Sons

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron