Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 7:36 pm

Tony: Bejt Váma tak si moc nezvykám. +zasměje se a chroupe pistácii+ Hmn, nejsou špatné, ale raději mám arašídy. +usměje se a dá mu do pusy další pistácie+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte lis 17, 2009 10:47 pm

Začíná být z toho milostného vrkání trochu rozmrzelá. Nervózně se vrtí v židli, ještě vykouří jednu cigaretu a s údivem zjišťuje, že se cítí poněkud staře a unaveně. Zadívá se na svůj obraz ve výloze a přejede si rukou oči. Nechce společnost urazit, všechny si je oblíbila, ale cítí, že potřebuje rychlou změnu nebo vyletí z kůže. Dopije koňak a otočí se k přátelům.
Všeobecně: Omluvte mě, prosím,ale vzdálím se. Cítím se unavená a myslím, že si potřebuju trochu odpočinout. Moc ráda jsem s vámi pobyla a doufám, že se s vámi uvidím brzy zase.

Podá všem ruku a chvatně se vzdálí.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » úte lis 17, 2009 10:53 pm

mollyz: +podívá se na ní zmateně+ To je škoda, opravdu nechceš ještě chvíli zůstat? +usměje se na ní smutně+ Až budeš mít chuť tak se ozvi a můžeme zajít na ten oběd. +potřese jí rukou a sleduje, jak odchází+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » stř lis 18, 2009 1:46 am

*servírka chvatně donese preclíky* Jejda, ta paní, co si přála preclíky už zmizela? *rozhlédne se zmateně, s preclíky v rukou* Nechutnalo jí snad u nás? *zaskočeně*

Obrázek Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 18, 2009 8:20 am

mollyz: Mrzí mne, že nás opouštíte, ale chápu, že si po náročném dnu u sv. Munga potřebujete odpočinout. Doufám, že se brzy zase uvidíme °postaví se a rozloučí se s ní°

Neferet: Na tohle bych si velice rychle zvykl °zasměje se° Ale nesmím to přehánět, spíš radši já rozmazluji krásné ženy °vezme Styx a Nef pod paží každou z jedné strany°

Zaměstnanec: Ta paní už odešla, sedla na ni únava °omluví ji° Ale ty preclíky tady klidně nechte, myslím, že po té sladké bombě nám přijdou k chuti °mrkne na servírku a nabídne Styx a Nef slané pečivo a pak se sám s chutí do jednoho krásně křupavého zakousne° Slečno, vaše výrobky jsou opravdu na úrovni
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » stř lis 18, 2009 2:12 pm

*servírka se usměje* Děkuji, jsem ráda, že vám chutná. Teď mě prosím omluvte, protože bez mojí pomoci snad ten dort nikdy nebude hotov *kývne a odejde zase do kuchyně*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » stř lis 18, 2009 7:12 pm

Tony: Tak to Vám věřím. +usměje se+ Hmn, a čím je tak nejraději rozmazlujete? +zeptá se a vezme si preclík+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » stř lis 18, 2009 9:11 pm

+vezme si preclík a chroupe konečně něco slané, už je taky celá přeplácaná sladkým+ Jsou vážně vynikající a čerstvé, berte si +spokojeně pozoruje Neferet, jak se jí podstatně zlepšila nálada, má z toho upřímnou radost a moc jí to přeje, oba je sleduje, jak si povídají, nepřipadá jí to vůbec jako nějaké milostné vrkání, ale jako přátelský rozhovor a tak se jen tak pro sebe usmívá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 18, 2009 11:03 pm

Neferet: Žena je jako květina, když se o ni nestaráš, uvadne, ale když jí věnuješ veškerou péči, rozkvétá do krásy. Proto rád zahrnuji ženy svou pozorností, květy, dárky. A ty, které miluji, obklopuji láskou a přepychem a vším, co jim na očích vidím, rád o ně pečuji a ... ale víc vám neřeknu. To je mé tajemství a to se neprozrazuje °usměje se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » čtv lis 19, 2009 7:57 am

Tony: +se zaujetím ho poslouchá a usmívá se, pomyslí na to, že by jednou chtěla být víc než jeho kamarádka a pak pokývá hlavou+ Není mnoho mužů, kteří by tohle kdy řekli. Jsem velice ráda, že jednoho z těch mála znám. +usměje se+
Styx: Opravdu jsou moc dobrý. +usměje se na kamarádku a vezme si další preclík+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron