Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 19, 2009 9:10 am

Neferet, zdání může klamat, přestože k ženám mám velice vřelý vztah a je to taková moje slabost, jinak jsem ale pěkný mizera, jak se ostatně všeobecně o smrtijedech povídá °usměje se°

Styx, lásko, nějak jsi zmlkla, nebavíš se? °starostlivě° Nebo bys chtěla už jít domů?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » čtv lis 19, 2009 9:38 pm

Tony: Omlouvám se, ale z nějakého důvodu se mi zkazila nálada. A taky jsem už docela unavená. Ráda bych šla domů, pokud by ti to nevadilo. Ale jestli chceš ještě posedět s Neferet, tak klidně zůstaňte. Já ale půjdu +otočí se na Nef+ Co ty, Neferet?
Zaměstnanec: +cinkne na zvoneček a přivolá obsluhu+ Prosím vás, je už ten dort připravený? Pokud ještě ne, nepospíchejte a pošlete mi jej na Orlík, až bude hotový. Díky
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » čtv lis 19, 2009 9:47 pm

+mrkne na hodinky+ Taky už budu muset jít. Je dost pozdě a mam ještě hodně práce. +omluvně se usměje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv lis 19, 2009 9:56 pm

Děkuji vám, mé milé dámy, že jste mi věnovaly dnešní odpoledne. Skvělě jsem se s vámi bavil °usměje se na obě společnice° Účet, prosím °zavolá na obsluhu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » pát lis 20, 2009 5:13 pm

(jak jdou kolem ze salónu krásy, tak je zaujme hlouček lidí před cafeterií, děti tisknoucí xichtíky na výlohu, matky, které se je snaží odtáhnout a pár dospělých, co se taky motá kolem. spolu s Tir se taky na chvíli nalepí na výlohu a když to, co se děje uvnitř vidí, jen se na sebe ušklíbnou - nic nového pod sluncem - a jdo si po svých. ještě zahlédnou jednoho chlapíka, jak přes sklo fotí... :) )
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » pát lis 20, 2009 5:31 pm

(umírááám :D )

+už je na odchodu a najednou zahlédne hlouček lidí za výlohou, novináře a fotografy a překvapeně na ně kouká
+ Co se to tam děje? +ptá se Tonyho a Nef, najednou zahlédne fatu a Tir, tak za nimi vyběhne+ Holky, co se to tady děje? Zavraždili někoho?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Neferet » pát lis 20, 2009 5:42 pm

(Teda lidi to mi nemůžete dělat, když piju. Sem málem poprskala obrazovku :D )

+podívá se směrem, kterým kouká Styx a nechápe co se děje+ To tam rozdávaj něco zadarmo, že tam je tolik lidí? +když uvidí fotografa neodolá a zamává mu+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pát lis 20, 2009 5:45 pm

(už kdysi, když byly počítače na kliku, nás ve škole učili ve výpočetce, že u přístroje nad klávesnicí se nejí a nepije - proč asi? věřte ajťákům!)

ohlédnou se za křikem
fata: hele Styx už to dýchání z úst do úst přestalo bavit :). a jak je čilá, běží - asi to zabralo...

Styx: zavraždili? proč? tady mají jen smrtelně sladké dorty a polibky, ne?

fatima má hroznou chuť zeptat se Tonyho, jestli si už promluvil s Regulusem. ale kousne se do jazyka a mlčí. spíš věnuje pozornost Nef. ale vydrží to a ani to nekomentuje - dneska dostane bobříka mlčení. :lol:
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tony Dolohov » pát lis 20, 2009 6:08 pm

°zahlédne fotografy a pisálky a znejistí, není dobré, když smrtijedy fotí na ulici, chytne hůlku do pohotovostní polohy° Co je to tady za blázinec? Padla vláda, nebo co? °pro jistotu vyhrne rukáv a podívá se, jestli náhodou nezmizelo znamení zla z jeho předloktí, vydechne úlevou, když vidí, že tam ještě je, tak nechápe, co většího může ještě vyvolat takový povyk venku° Slečno, co se děje? Zabil jsem snad někoho, o čem nevím, že mě tak fotí? °osloví fatu, když ji zahlédne v tisícovém davu°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod fatamorgana » pát lis 20, 2009 7:06 pm

Tony: udělá na něho oči a usměje se sladce, přesladce nejsem si jista, ale snad jsem zaslechla, že se tu pořádá casting na katalog pánského spodního prádla - asi jste je zaujal... proč hned myslíte na vraždu, pane Dolohove?
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron