Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » čtv pro 31, 2009 2:13 pm

*než pokračuje v hovoru, objedná si svařák a nějakej dortík* No, na roztrhání - ve škole mi přibyly 4 dvouhodinový předměty, na který se musím pravidelně učit, něco sice odpadlo, ale byly to takový ty oddechovky. A když mám den, že jsem od osmi do pěti ve škole a od šesti do půl devátý tancuju, tak mám potom vážně dost. *povzechne si* Ne, že, bych neměla žádnej volnej čas, ale jsem pak schopná třeba jenom sedět s hrnkem čaje, jak se mi totálně nic nechce. (a to teď v lednu ještě začínám autoškolu - to bude teprv žůžo :lol: ) *zakrutí hlavou* Ale to je jedno. Co se týče Roye - o žádným takovým nic nevím *směje se*, jedině, že by to byl ten, co jsem ho našla polomrtvýho v lese. Máš pravdu, že už je to dávno. Kdo ví, kde je tomu chudákovi vůbec konec.
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » čtv pro 31, 2009 3:51 pm

Bea: O jé, na vojáčky si hrajou všichni kluci a chlapi rádi. Zdá se, že Lucius má dost rozumu, že se do tohzo Amonovi neplete. Má mé sympatie.

Světlushka: Tak ty jsi tady starousedlice? No jo, drbeme chlapy. Oblíbená dámská zábava. Vlastně si skoro myslím, že nejoblíbenější hned po pomlouvání konkurentek. Ale protože Bea žádnou konkurenci nemá, tak tahle konverzace je pasé.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » pát led 01, 2010 8:25 pm

Molly: Staro určitě, usedlice - no nevím *ušklíbne se*(pro pobavení se koukni na datum mé registrace a na počet příspěvků 8-) ) Tma je na tom teď paradoxně dost bledě. *donesou jí objednané občerstvení, takže se může konečně napít svařáku; povzbuzena pokračuje v konverzaci* Nojo, chlapi a konkurence jsou věčné téma. Obojí nás dost ovlivňuje ;)
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned led 03, 2010 3:04 am

Světlushka: v lese...+nakrčí čelo+ jo něco si pamatuju..ale všechno vážně ne. to je doba...+prohrábne si zamyšleně vlasy, páč má nejspíš už sklerooozu+ Tak to byl asi Emmin partner. Tu sem na party taky neviděla pěknou dobu.
Jo to se ti vůbec nedivím, když zrovna chodím na kurzy (=do školy) tak večer taky nejrači zírám na nějakou blbost v televizi nebo tak něco. Ještě abych snad musela myslet, nebo tak něco! - V autoškole držím palce! Je to zabíračka, ale po zbytek života máš na co vzpomínat. V podstatě něco jako maturita, nebo pro chlapy vojna. +směje se+

Molly: Jestli má Lucius rozum nevím, ale vychytralej nejspíš je. +ušklíbne se+ Konkurenci? Já? +mávne rukou+ Já mám konkurence až mně z toho špatně je. V podstatě všude kam se podívám. +což je fakt fakt+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 03, 2010 4:27 pm

Světlushka: Držím palce ve veškerém tvém snažení. Autoškola mi přijde úžasná. Já sama řidičák nemám a pořád mám pocit, že ty velký plechový pojízdný krabice jsou neovladatelný! Hodně zdaru!!!

Beuš: Ty že máš konkurenci? To jako, že je John tak žádanej, že za každým rohem na tebe čekají nájemní vrazi? Nebo je je ještě kvůli Amonovi? Ale to už je v pohodě, ne? Tam by ti nic hrozit nemělo. Ostatně, teď je v bryndě Tirage, jak jsem zaslechla. Ta Amonova kočička, po ní pěkně vyjela. Znáš tu Kleopatru dobře?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » pon led 04, 2010 2:13 am

Molly: No jistě, že mám. Po každým chlapovi, se kterým sem kdy byla někdo jede. O Amonovi se netřeba rozkecávat...+že po něm jede skoro každá okolo+ Johnova bejvalka se chová jako by spolu pořád byli, nebo aspoň měli být a krom toho mi po něm taky pokukuje každá kolem které projde, a Mário byl kapitola sama pro sebe. +mávne rukou, páč po tom slintala už úplně každá - i když tady na HSS asi ne no...+
Tirage? Proč? +se zájmem+ Teda...vím něco o tom, že..no..asi Amona špatně odhadla, ale až takovej problém? +přikývne+ Jo, Kleu znám...až moc dobře...+trochu se zamračí a rychle si objednává kýbl horké čokolády+.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pon led 04, 2010 10:52 am

*obsluha byla nějak mimo, ale snad to bude v tom roce 2010 lepčejší:), dojde ještě k nim* Dáte si ještě něco, dámy? *nenuceně mile se usmívá* Dortíček nebo belgické pralinky? *navrhuje*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon led 04, 2010 7:35 pm

Obsluha: Prosím, doneste mi laté a nějaký čokoládový dortík. Je na čase doplnit cukry do těla.

Bea: To zní strašně...Jasně, Amona chápu, v tom jedu taky, ale že i ti ostatní? John je kus chlapa, ale že by měl takový zástupy obdivovatelek? A Mária neznám...to je takovej ten snědej chlapík? Teda, do toho bych zástupy ženskejch neřekla vůbec. Nebo je to tím, že to není můj typ. Ostatně, můj vkus je dost omezený. Vlastně ani nezáleží tak na vzhledu jako na osobnosti...A jak ty fanynky vlastně zvládáš? Já bvych je tloukla po hlavě...teda kromě mě teda!
Jo, to jsem slyšela, že se Klea pustila na Mýtince do Tirage a do Amona taky. Já jsem teda dost žárlivá, ale scéna na veřejnosti? Maximálně bych je postřílela, ale hádka?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » úte led 05, 2010 9:40 am

*servírka jí v cukuletu donese, oč žádala*

ObrázekObrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » úte led 05, 2010 6:03 pm

Bea, Molly: No, autoškola bude mazec *usměje se* Ale ty drby se mi nelíběj - já drbu ráda, ale... nechcete probírat někoho, koho aspoň od vidění znám? *v očích se jí nenápadně zajiskří*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron