Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » úte led 05, 2010 11:47 pm

Světl: Já jsem tu relativně nová, takže můžu drbat jenom toho, koho jsem už viděla. A rozhodně jsem ještě neměla tu čest potkat se s každým. Zatím získávám informace a orientuju se v prostoru. Už jsem se taky připletla do pár drobnejch malérů - jako třeba se Styx a Neferet, ale to byly jen takové přeháňky, kde nehrozilo nic horšího než vražda. Znáš tu lidičky (teda ty starší) dobře?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » stř led 06, 2010 1:42 am

Molly: +musí se smát+ Mário jich má snad nejvíc! Jo a je to ten snědej. +lehce zasněně+ Tady to ještě de, tady slintají jen náhodně, ale v americe ho zná každej, příšerně profláklá osobnost! Já je..nezvládám...vlastně když se něco takový objeví, tak se s dotyčným většinou zhádáme a vypadá to na krach...+zatváří se nevinně+ občas se neovládám.
S Amonem je veřejnost všude. Chvílu to de, ale pak...už máš pocit, že bouchneš a je ti jedno, jestli je někdo okolo, nebo ne. On je stejně hroznej všude.

+slintá nad jejím dortíkem a nechá si přinést džusík aaa...třebaaa granátový jabko esi mají..a k tomu jogurt+

Světlushka: copak neznáš amona? na toho se sna zapomenout ani nedá...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » stř led 06, 2010 12:26 pm

Bea: *donese jí granátové jablko, džus i jogurt* Dovolila jsem si donést jogurt v řeckém stylu s vlašskými oříšky a medem a pomerančový džus *obeznámí ju* Může to být nebo byste raději něco jiného?

ObrázekObrázekObrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » stř led 06, 2010 10:42 pm

Beuš: *mrkne na její objednávku* Co že tak dietně? To já bych si dala... *mrkne tentokrát na obsluhu* ...vanilkovou zmzlinu s horkejma lesníma plodama.
No Amona samozřejmě znám, ten je vážně nezapomenutelný. Ale Tirage? Kleopatra? Nějak se to tu rozrostlo.

Molly: Znám hlavně starší hříšnice - tedy služebněstarší, samozejmě; a pak klasické Potterovské charaktery. Jo, a Arese *zasměje se*. Jinak skoro nikoho. Ale Styx a Neferet znám... Cože to bylo za "drobné maléry"? *zvědavě*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » čtv led 07, 2010 6:42 pm

Světl: Ále...nějak jsem nemohla rozchodit jejich techtle s Tonym Dolohovem. Octla jsem se s nima zrovna tady u vedlejšího stolku a ony byly jako ektoplazma, protože vedle nich seděl chlap. A prostě jsem tenhle děsný zážitek ventilovala veřejně...a to víš, to se jim nelíbilo, ale evidentně se na jejich chování v přítomnosti hohohle chlapa nic nezměnilo. Ale to už není moje starost. Já už vím, že jak jsou někde pohromadě, tak já budu někde jinde!

Bea: Máš to těžký. Ty bys potřebovala nějakýho hodnýho, tichýho mládence, kterej by nevzbuzoval moc pozornosti. Ale takový tady asi nejsou, co? A i kdyby byli, tak je místní lovkyně rozcupujou během týdne. Vrrr...mám chuť taky někoho rozcupovat.+ Směje se a vytáhne z kabelky krabičku cigaret, které dostala k vánocím od Amona. Jednu si zapálí a potěšeně vyfoukne voňavý dým do prostoru.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pát led 08, 2010 11:22 am

Světli: *servírka jí to přinese* Nechte si chutnat *kývne a odcupitá zase zpět za pultík*

Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » pát led 08, 2010 6:05 pm

*poděkuje obsluze, pohár vypadá fakt lákavě*

Molly: s každým si člověk holt do noty nepadne *pokrčí rameny* Ale pokud jde o ty chlapy - bohužel ti tiší, co nevzbuzují pozornost, taky nejsou až tak super - koneckonců to, že nevzbuzují pozornost má nějakej důvod... Většinou ten, že prostě nemaj, to co my bysme chtěly *výraz "je to smutný, ale je to tak"*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob led 09, 2010 1:46 pm

Světl: Ale, čert to vem. Mě to tak moc netrápí. Čím ty vlastně v tomhle světě jsi? Tedy - co děláš?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » sob led 09, 2010 2:39 pm

Molly: "Nejsem Ir a nejsem sen... Kym jsem? Jsem Kim Ir Sen." *zasměje se* Taková hříčka, kdysi mi ji řikal jeden kamarád. *při řeči uzobává z poháru* Čím jsem je zajímavá otázka. Zabývám se nitrozpytem a nitrobranou, ale je dost těžký v tomhle oboru sehnat práci mimo ministerstvo nebo Smrtijedy - a podle mýho je život moc barevnej na to, aby člověk stál na jedný straně, jestli víš, co myslím. V poslední době hodně cestuju a dělám... různý věci, co život přinese. A fotím, to mám ráda.
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob led 09, 2010 7:43 pm

Nitrobrana je úžasně zajímavý obor a já se osobně přiznávám, že v ní jsem úplně mimo. Máš můj velký obdiv. A máš naprostou pravdu, že je velmi těžké se někam přidat. Dělali ti Smrtijedi nějaké náborové nátlaky? Musíš pro ně být užitečný bonbónek. A cestování je opravdu super!! Cestuješ po mudlovském světě? Dlouho jsem mezi mudly žila a s mužem jsme hodně cestovali po jejich světě. Muž mezi lidmi zůstal a já tady necestuji. Jsem hlavně v práci a na výlety jen vzpomínám. Cestuješ i po jiných světech? Vím, že Neferet pochází z nějakého světa, který je úplně fantastický. Hrozně tajuplné místo. Líbilo by se mi ho poznat. Ale ještě chvíli bude DV psát o mých schopnostech být krajně netaktní, tak se podívám leda do záchodové mísy až z toho budu zvracet! (+To se mi povedlo...se musím pochválit!+ TECHNICKÁ)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron