Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » sob led 09, 2010 7:53 pm

+Přemístí se před kavárnu a chvíli se rozhlíží po ulici. Pak setřese sněhové vločky z kabátu a vstoupí dovnitř.+ Kde ta ženská může být?+ mrmlá si pod vousy a mezi dveřmi setřásá sníh i z vlasů. Rozhlédne se po kavárně a jeho zrak se zastaví u stolku, kde sedí Bea, Světl. a Molly.+ No, tady jsi!! Konečně!!! Přijedu z dovolený a v práci nikdo! To si myslíš, že všechno odedřu sám? + Zahuláká místo pozdravu a neomaleně si přisedne ke stolku k dámám.
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » sob led 09, 2010 7:53 pm

Molly: No, náborové nátlaky bych to neneazvala. Kdysi jsem dostávala jakési nabídky, ale myslím, že Mistr o tom ani nevěděl - a dobře, že tak. Cestuju hlavně po mudlovským světě, protože je tam pro mě podstatně bezpečnějc než jinde. V jinejch světech je problém hlavně to, jak jsou cizí - člověk se tam snadno dostane do problému. Ale je pravda, že cestování jako takový je fajn. *chvíli se zamyslí* Takže s mužem jste se rozšli?
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » sob led 09, 2010 7:55 pm

*zamračeně se otočí k Fabienovi* Dobrý večer... Máte nějaký problém? *nechápavý, ale trochu nepřátelský tón - nemá ráda nevychovanost*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob led 09, 2010 10:06 pm

+Rychle si zapálí další cigaretu, aby s kouřem odfoukla i nepříjemné vzpomínky.+ Ano, vlastně jsme se s mužem rozešli. Patrně za to mohou naše oboustranné pracovní ambice, ale to je už historie a si se v ní vrtat nebudeme.+ Mávně si rukou před obličejem, jako že tohle radši ne a ....když se rozletí dveře a vstoupí naštvaný mladý muž zaskočí jí nová věta v puse. A když se dotyčný posadí k jejich stolu a pohodlně se rozvalí na židli, omluvně se podívá na Světl. a Beu.+
Světl. a Bea: Omlouvám se, dámy, ale tohle je můj kolega Fabien.

Fabien: Taky tě ráda vidím, zlato. Jak sis užil dovolenou? Jasně, že nejsem v práci, protože i já mohu mít občas volno, ťulíku! A mimochodem, tyhle dvě okouzlující dámy, které jsi bezpochyby svým chováním právě přivedl do rozpaků jsou Světlushka a Beatrix.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » sob led 09, 2010 10:19 pm

Vykouzlí na tváři odzbrojující úsměv a políbí oběma dámám ruku.
Světlushka: Omlouvám se, slečno, že jsem vás takhle zaskočil, ale s mojí drahou kolegyní mám časté potíže a musím být na ní přísný.+ Střelí po Molly škodolibým pohledem.+ Moc rád vás poznávám. Jmenuji se Fabien a jak již bylo řečeno, jsem kolega tadyhle Molly. Mohu vám jako odškodnění za špatný úvod něco objednat na vylepšení nálady?

Mollyz: +Natáhne se přes stůl a dá jí pusu do vlasů.+ Tak už mě tu zase máš...vsadím se, že ses těšila!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » sob led 09, 2010 11:01 pm

* 'časté potíže' ušklíbne se v duchu, ale ruku si políbit nechá* Taky mě těší, Světlushka *trošinku kousavě se představí* Jestli mi chcete objednat něco na vylepšení nálady, budete si muset dát hodně záležet na výběru *a už je zvědavá, co to bude*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » sob led 09, 2010 11:46 pm

Světlushka: +Zářivě se na ní zaculí.+ Vidím, že tu máte nějakou zmrzlinu...takže ke sladké se bude nejlépe hodit...zase něco sladkého? +Vesele mu svítí oči a nemůže je od Světlushky odtrhnout.+

Obsluha: +Zamává na slečnu za pultem.+ Prosím, slečno, nějaký koktejl, ve kterém září hvězdy pro krásnou dámu a pro mě whisky na zahřátí. Venku je svinská zima!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » ned led 10, 2010 2:53 pm

*servírka donese, co si objednal* Pro pána jedna whisky *postaví ju před něj* a pro dámu jeden koktejl plný hvězd *usměje se a položí to před ni* Té hvězdě se říká karambola a je to velmi příjemné ovoce - chutná sladkokysele *usměje se*

Obrázek Obrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » ned led 10, 2010 3:16 pm

+sedí tam trochu zaraženě, rychle se i s židličkou posune, když se přihrne Fabien a vypadá, že zvažuje, esi utéct hned, nebo až zachvilku+ Brý den...+slušně odpoví a pocucává kafe+ Beatrix..Stein...+jak jí políbí ruku, tak trochu zvihne obočí a rychle tlapku zase stáhne+ Já už mám...+že nic nechce a vrtá se v jogurtu, kterej mimochodem odkývala, že může býýýt+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 10, 2010 5:30 pm

Fabien: No...abych pravdu řekla, tak jsem se docela těšila. V práci byl bez tebe takový mrtvolný klid. Jak ses měl vlastně na dovolené? Už ani nevím, kam si to vlastně jel. +Zapálí si další cigaretu a i přes nastalý zmatek se tváří spokojeně.+ A moc se tady neroztahuj! Tyhle slečny nejsou železobetonový jako já.

Bea: +Nakloní se k ní a omluvně zašeptá.+ Promiň, ale Fabien je trochu ehm...neomalený. Nebo jsme spíš z práce zvyklí být k sobě upřímní až na dřeň.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron