Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » sob bře 13, 2010 3:44 pm

+všechno jim to přinese jak chtějí+

ObrázekObrázek

Obrázek

(kdyby to nebyl ten, co jste mysleli, stačí říct, mám jich v zásobě ještě spoustu :D)
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » pon bře 15, 2010 6:14 pm

Obsluha: Děkuji. <usměje se, když před ní postaví čokoládu+

Sam: <ocutná zákusek> Hmn. <div se neolízne> Vynikající. Chceš ochutnat? <zeptá se a nabízí mu kousek svého zákusku na takové té vidličce>

(tenhle se skvělý, díky :) )
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » pon bře 15, 2010 6:29 pm

obsluha: ó, díky! vypadá to skutečně jedle. vykulí oči na dortíky a jeden zabodne vidličkou - asi aby mu neutekl...
(výborná volba! :D )

Sel: no já ti samozřejmě poradím. i když si myslím, že ti nejvíc sluší, když máš na sobě jenom parfém, trochu pěny nebo mě... to poslední jí jenom zašeptá a pohladí jí pod stolem po koleni. to bys ale mohla nastydnout venku... a já bych dostal infarkt, kdybys tak chodila mezi lidi...koukne na ni a je vidět, že to myslí vážně, přinejmenším ten infarkt.

koukne na nabízený zákusek. no musím to ochutnat - vzhledem k tomu, že máme stejný. jestli třeba nemáš protekci... zblajzne to. a nabere na svou dezertní vidličku svůj a šoupne ho do pusinky Sel. tak co myslíš?
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » pon bře 15, 2010 6:44 pm

Sam: <poslouchá a s úsměvem přikyvuje> Tak to samozřejmě nemůžu dopustit. <usměje se a není jasný jestli myslí t onachlazení nebo infarkt a líbne ho na tvář>
No právě, ta protekce... <zubí se na něj> Hmn. <zamručí a předstírá, jak důkladně zkoumá chuť jeho zákusku> Myslím, že opravdu budou stejný. <vyjádří svůj názor s úsměvem a pustí se do svého zákusku>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » pon bře 15, 2010 9:06 pm

Sel: zatváří se moc spokojeně na tu pusu a prohodí:to mě uklidnilo. nerad ti závidím... kouká na ni s pusou nacpanou dobrůtkou.
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » pon bře 15, 2010 9:19 pm

Sam: <široce se na něj usměje a ujídá svůj díl> Mám někde čokoládu? <zeptá se, když tak na ni kouká a instinktivně si přeje prsty přes rty, aby si případou čokoládu utřela>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » pon bře 15, 2010 9:45 pm

Sel: chytne ji za ruku, odtáhne jí ji a olíbá jí kousek čokopolevy z koutku. už ne. usměje se mlsně. ale mohla bys, kdyby ses trošku snažila... jako že si to rád zopakuje. ;)
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » pon bře 15, 2010 9:56 pm

Sam: <zamručí spokojeně, když jí olíbá koutek úst> Hmn, to bych mohla. <usměje se a nenápadně mu ukradne kousek jeho dezertu a strčí si ho před ním do pusy>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » pon bře 15, 2010 10:07 pm

Sel: sleduje ji s úsměvem, poměrně přejícím, jestli mu kolem jejích rtů zbyde něco na olíbávání. dej si, klidně ti koupím další... i třeba lízátko, kdybys chtěla... slibuje a zaujaTě si ji prohlíží.
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » pon bře 15, 2010 10:20 pm

Sam: <no určitě zbyde, ono se blbě strefuje do pusy, když sleduje Sama a ne dezert ;) > Lízátko? <zamyslí se> A bude takový to coca-colový? <ptá se>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron