Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 10:22 pm

Moll: Pokrúti hlavou. "To nebola žiadna konkrétna myšlienka. Len, som si tak hovorila, že je človeku možno lepšie keď je sám." veselo sa zasmeje, aj keď tá veselosť je len predstieraná. "Som teraz asi trochu bojovo naladená."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 10:30 pm

Mem: Tak doufám, že jsi neozbrojena. Vlastně jsem si hrozně dlouho myslela, že je lepší být sama. Vlastně si tady o mně dlouho mysleli, že jsem feministka, jak rezolutně jsem odmítala veškeré sbližování s chlapy...+pokrčí rameny+ A další whisky...+řivítá další kolo zlatavého pití.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 10:55 pm

Moll: "Je možné, že aj o mne sa to bude hovoriť." nenápadne sa poobzerá, či náhodou niekde nie je Storm. "Ale na to, aby som bola feministka mám až priveľmi rada mužov." zakření sa a odpije si z druhého pohára. "Som rada, Moll, že si si na mňa dnes našla čas. Príjemne to s tebou ubieha." povie úprimne a dopraje si ďalší hlt.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 11:00 pm

Mem: I já jsem moc ráda, že jsme se tu sešly. Ale jestli se rozhlížíš po Storm, tak to nemá cenu. Je hrozně mazaná. Všichni už jsme na ni vyzkoušeli všechno, kupovali spreje proti hmyzu, ale je nezničitelná...Kupříkladu já - jen jsem si dovolila - když jsem sem přišla - vyjádřit neskrývaný obdiv nad pánem zla - a hned se toho chytla. +Mávne rukou.+ Znáš už vlastně Amona?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 11:04 pm

Smeje sa pri predstave ako niekto naháňa Storm so sprejom proti hmyzu (v jej hmyzej podobe samozrejme :lol: ). "Možno by sme mohli vymyslieť nejaký lektvar." žmurkne sprisahanecky na Molly. "Amon? Ešte sa tu vôbec vyskytuje? Nestretla. No nie som si istá, či by mi to prospelo. Jedno obdobie som mala k čiernej mágii celkom blízko."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 11:08 pm

Mem: Amonova jediná černá magie je řízek s bramborovým salátem...tedy nechci si z něj utahovat, je to opravdu osobnost, ale ruku na srdce - předložíš řízek a je opravdu milej. +Spiklenecky taky zamrká.+ Lektvar proti hmyzu? To je opravdu dobrý nápad - nakonec na tom ještě vyděláme...a třeba pak už nebudeme muset bydlet v podnájmu, ale pořídíme si nějakou tu rezidenci, ne?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 11:18 pm

Len sa smeje a keď sa dosmeje, napije sa kávy, ktorá už celkom vychladla. "Prečo nie. Vymeníme Munga za továreň proti hmyzu." na tvári úsmev od ucha k uchu.
"Keď hovoríš, že Amon je taký milý, to by som sa s ním rada niekedy zoznámila."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 11:26 pm

Mem: +Směje se s ní a objednává ještě jedno kolo pití.+ Možná bysme to měli vydávat za protibulvární amulet!...Amon, už jsem o něm taky dlouho neslyšela. Ještě po vánocích mi pomáhal vybírat dům, ale na koupi stejně nedošlo. Vlastně...přišel Isamun a všechno bylo jinak.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 11:33 pm

Moll: "Jo,jo, protibulvárny amulet zmie rozhodne dobre." dopije svoju druhú skleničku. "Zdá sa, že to pekne roztáčame." poznamená, keď donesú ďalšie kolo. "Už cítim, ako mi to pomaly stúpa do hlavy." zopne si vlasy do gumičky, lebo jej začína byť celkom teplo. "Takže ste s Amonom celkom dobrí kamaráti? Keď ti pomáhal vyberať dom. A aký dom to mal byť?" opýta sa so záujmom.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 11:46 pm

Mem: Kamarádi s Amonem? Myslím, že nelze být s Amonem kamarád...je to jiná kategorie. +Pochichtává se.+ Taky je mi už celkem veselo.+ No, chtěla jsem nějaký malý domeček, venkovského rázu, abych tam mohla chovat netopýry. ty mám moc ráda. Jsou hrozně plyšoví.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron