Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 11:59 pm

Moll: "Plyšový?" trochu sa strasie. "Raz v meste, ešte som bola malá, som našla jedného zatúlaného, dezorientovaného netopiera. Chcela som ho zobrať k nám domov, ale tá potvorka malá ma pohrýzla. Odvtedy sa netopierov trochu stránim. A páči sa ti nejaký konkrétny druh?" načne tretí pohár.
"Ja si tiež chcem kúpiť domček, ak sa mi podarí naň našetriť." povie zasnene. "Môj sen vždy bol, bývať v Edinburghu. Je to nádherné mesto."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob dub 17, 2010 12:04 am

Mem: Mám ráda vrápence, ale je mi to celkem jedno. Jejich jedinej problém je, že jsou hrozně zablešení. Takže na mazlení nic moc.
Ano, Edinburgh. Já mám radši venkov, ale některá města jsou skutečně krásná. Amsterodam, Paříž, Stockholm...dokázala bych si vybrat vybrat města k žití. Máš k Edinburghu nějaký citový vztah?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » sob dub 17, 2010 12:11 am

Moll: "V lete som tam strávila mesiac a jednoducho som sa zamilovala. Z jednej strany ho obmýva more a hneď na druhej strane máš vyhasnutú sopku, myslím že je to dokonca chránená rezervácia, alebo také niečo. Muklovia tam radi chodia na turistiku. Nad mestom je Edinburghský hrad....no a proste, človek má pocit, akoby z každého rohu naňho dýchala mágia." usmeje sa. "Dokonca tam majú kaviareň, v ktorej sa vraj zrodil Harry Potter."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob dub 17, 2010 12:18 am

Mem: +Zasněně poslouchá.+ Mám skoro chuť se zamilovat, jen jak to vyprávíš. Mám hrozně ráda hrady a všechna ta tajemství kolem nich. A taky stará města...jako třeba Avignon...právě kvůli té magii...a taky malé kavárny, kde se rodí velké věci. Všimla sis¨, že největší literární počiny vždycky vzniknou v kavárně?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » sob dub 17, 2010 12:27 am

Zamyslene pozrie na Molly. "Máš pravdu, niečo na tom bude. Mne sa tiež najlepšie tvorí v kaviarni. Človek si tam dá jednu kávu a pri nej je potom schopný stráviť aj niekoľko hodín. No najlepšie sú také tie malé, žašité kaviarničky, kde nechodí priveľa ľudí." (nič proti tejto cafeterii ;) )
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob dub 17, 2010 12:30 am

Mem: Mám to vlastně stejně. Proto je důležité, aby takových míst bylo co nejvíc, abychom my, co rádi tvoříme v klidu měli pro sebe dost místa. +Směje se tomu.+ Ale stejně jsme dnes už pravidlo jedné kávy porušily...a na tvoření asi ani jedna z nás nepomýšlí.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » sob dub 17, 2010 12:33 am

"To nie. Po troch pohároch whisky už naozaj nič nevytvorím." zasmeje sa a akoby na potvrdenie sa jej trochu šťukne.(mám pocit, že v češtine je to čkytne....ale nie som si tým istá 8-) )
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob dub 17, 2010 12:42 am

Mem: (Škytne..ale já rozumím, mám slovenskou kmotru :D ) Měly jsme si objednat rovnou celou lahev...je to větší jistota na dosah ruky.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » sob dub 17, 2010 1:16 am

yohannka píše:
Benjamin McKenzie píše:To víte, mám obavy o vaše duševní zdraví. A taky o svoje. Aby nebyl pobyt na mýtince to poslední, co ještě udělám...hmmm? Určitě se mi nechcete svěřit? Rozbiju mu hubu!


O moje? +podiví se+ já vám přece můžu být jedno... +usměje se+ néé, za to nikdo nemohl, ale je to od vás hezký, že byste se pral


Jsem něco jako ochránce cti...ehm...+rozhlídne se+ Nechci být netaktní, ale nechcete pokračovat třeba u mě na pokoji?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » sob dub 17, 2010 9:10 am

ochránce cti! +cuknou jí kouktky+ noo je tu docela narváno, co... dobře +usměje se+ v případě že nás tam ve zdraví dovezete..
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron