Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » pát črc 16, 2010 8:32 pm

Rozhlíží se kolem a spokojeně se usměje. "Příjemné prostředí. Tak si půjdeme sednout, ne?" Odvede ji k jednomu z boxů, počká, až si Mem vybere místo a usadí se a pak si sedne naproti ní, aby byli tváří v tvář. "Tak si něco objednáme. Já mám tedy chuť na teplou čokoládu. Co vy?"
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát črc 16, 2010 8:53 pm

Sadne si chrbtom ku stene, tak aby mala výhľad na celú kaviareň. Nakukne do lístka, ktorý je zrejme na stolu. "Ja by som si dala vanilkovú zmrzlinu s horúcimi malinami, so šľahačkou a poliatu horúcou čokoládou." ešteže sa nezalizuje za ušami, keď si o tom len číta.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » pát črc 16, 2010 9:06 pm

Mezitím jim přinesou objednané pochoutky a tak se pustí do své porce. "Rozpuštěná čokoláda musí mít přesnou určitou teplotu, aby měla správnou konzistenci. Jinak se nedá jíst. Tahle je akorát," pochvaluje si a nabírá lžičkou jemný krém. "Docela příjemné ochlazení v tom vedru, co? Sleduje ji, jak si pochutnává na zmrzlině. "Tak když už jsme se usadili, řekněte mi něco o této zemi," upřeně se na ni zadívá.
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát črc 16, 2010 9:27 pm

"Zdá sa, že toho viete o čokoláde dosť veľa." zasmeje sa. "Som rada, že sa vám tunajšia čokoláda páči, ale podľa mňa, sa aj tak nič nevyrovná dobrej, studenje zmrzline." labužnícky si vychutnáva každé sústo. Opätuje jeho pohľad. "Čo by vás tak najviac zaujímalo? Apropo, plánujete tu ostať nejakú dlhšiu dobu?" vyzvedá.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » pát črc 16, 2010 9:44 pm

"Moje rodina má v Belgii továrnu na čokoládu, takže něco málo o tom vím," uculí se. "Zajímá mě vše. Lidé, prostředí, místní drby, vy..." dodá. "Vypadá to tak, že tady zůstanu prvděpodobně dlouho. Minimálně do té doby, co tady bude Styx. Odmítla totiž odejít zpátky do Francie a přinutila mě tím zůstat tady s ní." Dojí čokoládu a nejradši by i vylízal misku, jak to dělává doma, ale umí se chovat a tak ji odloží a opět se zadívá na Mem.
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát črc 16, 2010 10:09 pm

"Továreň na belgickú čokoládu? Žartujete." neveriacky zamrká. "Tak je to potom veľká pochvala miestneho podniku, keď ich čokoláda chutí takému znalcovi." povie s úsmevom, ale myslí to smrteľne vážne. "No, čo sa ľudí týka, ešte tu nie som tak dlho, takže som s každým nemala tú česť. Väčšinou tu okrem obyčajných ľudí môžete naraziť na čarodejníkov, ale tiež na upírov a rôznych dlakov. Tí sa však zdržujú hlavne v Districkte, v Provinilých Slastech. To je miestny striptízový podnik. Mohli by sme sa staviť aj tam, ale skôr sa ho oplatí navštíviť, keď majú nejaké predstavenie. Na Mýtinke ste už boli. To je snáď jediná hospoda, kde sa nesmie kúzliť. Je tu množstvo obchodov, jedna známa tu má masérsky salón. Ešte som ho nevyskúšala, takže z osobných skúseností vám ho nemôžem odporučiť, ale verím, že Mystick tam zamestnáva samých profesionálov." naberie si poslednú lyžičku zmrzliny a s pôžitkom ju zlízne. "No a tiež tu máme so Styx Salon andělské krásy, ale to je skôr asi ženská záležitosť. I keď, ak by ste potrebovali ostrihať, alebo by ste si chceli dať niečo vytetovať, nenájdete lepší salón." žmurkne naňho. No holt, robí im trochu reklamu. "A miestne drby?" zasmeje sa. "To by som vám doporučila miestne noviny, Denního Věštce. Nenájdete väčší bulvárny plátok." v očiach jej trochu zaiskrí. "Na prvom stretnutí sa o sebe snažím neprezradiť príliš veľa informácii. Potom by ste už nemali čo objavovať." usmeje sa naňho potuteľným úsmevom. "Vy máte so Styx nejaký...ehm...zvláštny vzťah?" trochu sa zamračí. Bola presvedčená o tom, že Styx miluje Remusa.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » pát črc 16, 2010 10:47 pm

Poslouchá s úsměvem její velice detailní výklad a nespustí zrak z její tváře. "Vsadím se, že tohle, co jsem teď ochutnal, byla pravá belgická čokoláda. Poznal jsem to." Nalistuje si menu a bodne prstem do nabídky čokolád. "Belgická!" uculí se spokojeně, že se nemýlil. "Nechám jen na vás, jestli mě do toho upírského klubu vezmete. Vy jste přece mou průvodkyní." Chytne jí ruku a zlehka políbí její hřbet. "Tetování mám víc, než dost, díky," zavrtí hlavou, "ale salon krásy?" Zaujme ho to. "Možná se vám to bude zdát trochu zženštilé, ale já taky chodím na kosmetiku. Zdaleka to už není jen ženská záležitost. I muži mají přece právo dbát o sebe. Možná vás brzy navštívím," mrkne na ni. "Než jsem šel za vámi, tak jsem si jeden takový místní plátek přečetl (ne ten dnešní, ten čeká teprve v sovinci:)). Ano, myslím, že se jmenoval Denní Věštec. U Styx se jich válelo hned několik. Moc jsem se pobavil," rozesměje se. "Líbí se mi, že jste tak tajemná," řekne tiše a pozoruje ji. "Ano, se Styx mám velice... zvláštní vztah..." Zahledí se na své ruce, složené v klíně. "Nevím, jestli by vás to vůbec zajímalo."
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát črc 16, 2010 11:07 pm

(tak to sa má na čo tešiť...myslím ten DV:D)

Skúmavo sa naňho zahľadí, nenápadne si ho obzerá zo všetkých strán. "Tie tetovania ale musíte mať dobre ukryté." mrkne naňho. "Ja sa už dlhšiu dobu odhodlávam, že si dám u Styx tiež niečo vytetovať." Ako jej tak vezme ruku, jemne mu stisne prsty. Potom, akoby sa popálila, ruku odtiahne. "Nemyslím si, že by to bolo zženštilé." ubezpečí ho. "Naopak, je dobré, že sa o seba muži konečne začínajú starať. Tak to sa na vašu návštevu teším. I keď, kozmetiku má v kompetencii jedna naša zamestnankyňa. Ale ja tam určite niekde tiež budem, tak sa pokojne stavte." blýskne po ňom okúzľujúcim úsmevom. "Všetko o vás ma zaujíma." povie, aby ho povzbudila v rozprávaní, no hneď jak si uvedomí, ako to vyznelo (aj keď to tak trochu myslela) ospravedlňujúco sa zasmeje.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod André Bourson » sob črc 17, 2010 12:19 am

„Většinu tetování mám na zádech a na hrudi, proto je nevidíte. Ledaže bych si svlékl košili,“ řekne žertem. Postřehne její stisk, ale nedá to najevo. „Opravdu vás to zajímá?“ usměje se pobaveně nad jejími rozpaky. „Fajn, ale musíte mi slíbit, že pak mi řeknete vy něco o sobě,“ vyžádá si od něj slib. „Styx pochází ze stejného kraje jako já,“ začne tedy. „Známe se už od dětství. Naše rodiny jsou spjaté velice silnými pouty. Ani jeden z nás netušil, kdy nastal ten zlom, když nevinné dětské kamarádství přerostlo v lásku. Bláznivě jsme se do sebe zamilovali." Mhouří oči při vzpomínce. "Pro oba to byla pochopitelně první láska, bylo nám sotva patnáct. O to však byla vášnivější.“ Hraje si s ubrouskem, aby zaměstnal ruce, po chvíli zvedne k ní oči. „Styx se vám o tom nikdy nezmínila?“
*****
I tego arcana Dei
Uživatelský avatar
André Bourson
Člověk
 
Příspěvky: 276
Registrován: sob čer 12, 2010 7:18 pm
Bydliště: trvale Francie, oblast Auvergne, přechodně Eagle Rock

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » sob črc 17, 2010 10:02 pm

"To by ste aj mohol." Pomyslí si, ale nahlas to samozrejme nepovie. "Sľubujem" mrkne naňho so smiechom v očiach. Zaujato ho počúva. "Styx mi o tom nikdy nerozprávala." pokrúti hlavou. "Ale na druhej strane, ešte sme nemali veľmi príležitosť baviť sa o minulých láskach." trochu trpko sa usmeje, keď si pomyslí na svoju prvú lásku. "Ešte stále ju milujete?" opýta sa vážne.
Naposledy upravil Memory dne sob črc 17, 2010 11:07 pm, celkově upraveno 1
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron