Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř lis 17, 2010 9:52 pm

Molly: no, ten jsem již nastínil, lásko: ty budeš vařit a já tě v tom podpořím - hlavně morálně. nebo tě podepřu, kdybys umdlévala. demonstruje opěrnou rukou na zadečku. povečeříme za příjemné konverzace a pak ti půjdeme ohřát nožky...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř lis 17, 2010 10:06 pm

Sam: +Zamyslí se na nabídkou.+ Tak jo. Teda jestli zvládneš mě podpírat a přitom krájet zeleninu...A nožky mě už opravdu pořádně zebou. Pojď už...+ sundá mu ruku ze svého zadečku a mává na obsluhu, že by rádi zaplatili.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř lis 17, 2010 10:12 pm

Molly: fajn. zeleninu? no k tomu je potřeba obou rukou - budu to střídat s podpíráním. zaplatí a ještě vezme s sebou plato koňakových špiček, kdyby byl ještě někdo doma, aby ho sladkostmi odlákali a dal jim pokoj k zahřívání nožek. a musíme ti koupit teplý ponožky a pořádný boty zimní, tulení nejspíš. pořád jseš zmrzlá... abys mi nenastydla...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » stř lis 17, 2010 10:21 pm

Sam: Boty asi budou potřeba. Po nějakých bych se měla vážně podívat. V téhle zemi je zima hrozně studená.+ Přemístí se se Samíkem na Miracles.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » stř lis 17, 2010 10:25 pm

Molly: zima, je zima. taky bychom mohli být na severu a to bys teprv viděla zimu... obejme ji a předá trochu tepla. a přemístí se s ní a dortíkama ;)
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » pon led 17, 2011 11:43 am

*jde kolem krámku a výloha jí naprosto uchvátí.*Tak jo snídaně bude dneska zase na sladko.*povzdechne si a jak tak kouká na výlohu začínají se jí sbíhat sliny. Vejde do krámku a rozhlíží se* Dobrý den*pozdraví všechny přítomné.Usedne ke stolku a objedná si* Prosím horkou čokoládu jestli máte a pár tich lákavých koblížků.
Naposledy upravil Samantha Wood dne úte led 18, 2011 10:48 am, celkově upraveno 1
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 12:48 am

+Jak se tak bezcílně prochází, taky tu nemá chudák co jiného na práci, narazí přesně na to co hledal. Obchůdek s něčím sladkým. Vejde dovnitř, rozhlédne se a hlavně natáhne vůni, pohled mu krátce padne na Samanthu na kterou se samozřejmě usměje. Ostatně on se usmívá neustále. Přejde kolem jejího stolu, kývne na ni jen tak lehce neznatelně a posadí se k sousednímu+ Dobrý den +pozdraví servírku (předpokládám že tu někde nějaká běhá)+ Jednoznačně nějaký čokoládoví dort, hodně šlehačky navrch a ledovou kávu +jde si debužírovat+
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 10:50 am

*už před ní leží ty dobroty co si objednala,když vejde dovnitř další zákazník.Otočí se po něm a když vidí,že se na ní mile usmívá, úsměv mu vrátí.*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 12:20 pm

+Rád shledá že si jeho úsměvu všimla. Za dobu co řešil obchodní problémy mu chyběla společnost milého člověka. Položí si ruku na opěradlo sedačky, dlaň druhé na zápěstí první, takže se k Samanthe mírně naklonit+ Dobrý den +mírně kývne hlavou+ Říkají mi Nesmrtelný... k vašim službám + suverénně se natáhne pro její ruku, uchopí jí do své a galantně políbí hřbet ručky+ Tuším že jste tu nová, protože já mám opravdu dobrou paměť na tváře a někoho jako jste vy bych si pamatoval +má svůj typický, stálí, jemný úsměv a jeho hlas je tichý, klidný ale docela autoritativní+
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 7:09 pm

*sleduje nově příchozího muže,který se otočí k jejímu stolku a pozdraví jí.* Také přeji dobrý den*odpoví a užasle sleduje jak během představování políbí její ruku* Těší mě. Ano jsem tu nová,ale doufám,že se tu rychle zabydlím*řekne a zářivě se usměje* Samantha Wood jméno mé,ale přátelé mi říkají Sam. Je to mnohem rychlejší* řekne a mrkne na něj* Jestli netrváte na tom, že si sednete sám, můžete si přisednout ke mě.Možná na vás zbyde i nějaká tahle skvělá kobliha.*řekne a ukáže na talířek,který má před sebou.Nabídne to raději žertovným tonem,aby mu dala možnost odmítnout*
Naposledy upravil Samantha Wood dne úte led 18, 2011 9:03 pm, celkově upraveno 1
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron