Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 10:18 pm

*oddechne si,že mu nedělalo problém přejít z vykání* No myslím,že kolem sebe vyzařuješ takovou auru,i já jinak celkem nebojácná osoba jsem váhala jestli to po tobě můžu chtít aniž by jsi se urazil *řekne a usměje se na něj* ťukne si s ním a také upije* Na bílé víno je celkem dobré *řekne a prohlíží si víno ve sklence proti světlu* No nevím jestli společensky zaměstnaná, prostě když už mě někdo někam pozve tak se mi nahromadí spoustu akcí na jedno datum *skoro si povzdechne* To je pak těžký všem udělat radost a přijít,ale snažím se ukázat všude kde jsem pozvadná
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » stř led 19, 2011 10:48 pm

+Přikývne+ Někdy se autorita hodí a jindy je spíše na škodu. V osobním životě zejména. Pamatuji si na svoji poslední ženu, jak byla rozpačitá když mě poznala, ale naštěstí se, stejně jako ty, rychle osmělila. Je to už pár let +zahledí se někam za Saminy záda a zároveň zpět v čase, po chvilce se ale vzpamatuje+ To chce někoho diplomaticky ignorovat +poradí s pobaveným úsměvem+ Pokud se smím zeptat; kde bydlíš? Možná jsme sousedé a ani o nevíme.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 10:57 pm

*poslouchá a všimne si,že když mluví o své ženě,že se jeho pohled rozostří a vypadá to jako by v duchu cestoval časem a prostorem*No když já neumím říct nikomu ne a pak se můžu zbláznit,abych to všechno stihla*přizná se k jedné ze svých chyb* Zatím jsem se ubytovala na Mýtince. Všichni jsou tam opravdu milí a nevím jak to je možné,ale dostala jsem pokoj přesně podle mých představ. Kde přebýváš ty? Jsme sousedé?
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » stř led 19, 2011 11:21 pm

+Usměje se+ Tvoje neschopnost říkat ne, je moje plus. Bez ní bych neměl tak okouzlující a příjemný doprovod na ples. Myslím že na to si připiji. Ne slůvko "Ne" které ti tak nesnadno klouže ze rtů +znovu decentně upije vína+ O Mýtince už jsem slyšel, ale zatím jsem tam nezavítal. Prý je to doslova kouzelné místo +myslí to dvojsmyslně a to tak že na Mýtince je možnost potkat i čaroděje a ostatní "havěť" i když se to tam nehlásá nahlas, tak jako na Nábřeží+ To by mě zajímalo, jak vypadá pokoj podle tvých představ. Musí to být zajímavé místo +zakroutí hlavou+ Já se ubytoval v hotelu Lafayette. Velice pěkné a luxusní místo.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » stř led 19, 2011 11:26 pm

vejde do podniku, pozdraví a sedne si ke stolečku pro dva. Chvíli projíždí lístek, pak si ale objedná espresso a pohodlně se opře do opěradla. Kouká ven, skrz výlohu.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 11:42 pm

*po dalším komplimentu se začervená a když neví,co na to říct,také se napije* Ano Mýtinka je kouzelná*řekne a skoro pro sebe se usměje,je ráda že se můžu pod slovo kouzelné počítat taky* Jelikož mám ráda prostor a světlé barvy,ten pokoj byl pro mě jako stvořený*usměje se spokojeně* Mýtinka je zatím provizorní řešení,ale ani bych se nezlobila,kdybych tam mohla zůstat.Uvidíme jak půjde čas*řekne a pokrčí rameny,protože se naučila žít ze dne na den a radši moc neplánovat* Ten hotel se nachází na Nábřeží že? V téhle části jsem ještě nebyla,ale plánuji se tam časem podívat.

Mystick: *všimne si nové žena a pozdraví ji kývnutím a úsměvem*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » čtv led 20, 2011 12:29 am

Mystick: +všimne si známé která zrovna přišla, tak na ni kývne a pozvedne jejím směrem sklenku na pozdrav a pak se zase věnuje Sam+

Sam: Prostor a světlé barvy? +mírně pozvedne obočí+ Bez urážky, ale já si pod tím představím písečné duny a to mi zrovna moc nesedí. Možná že jsme v nich strávil příliš mnoho času a ztratil příliš mnoho krve. Něco zeleného by se vám nezamlouvalo? +kdoví proč ho to zajímá, je to prostě podivín+ Ano, tak nějak. Každopádně je z něho výhled do velmi zajímavých částí města.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » čtv led 20, 2011 2:31 pm

Sam a Nesmrtelný: odtrhne pohled od okna a na oba se usměje.
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » čtv led 20, 2011 4:16 pm

No prostor a světlé barvy doplňuji zelení. Ale hlavní je,že pokoj působí svěžím dojmem.Jestli víš jak to myslím.*trochu se zarazí u té krve v jeho odpovědi,ale raději to nehodlá rozebírat* Není to žádné studené a nepřátelské místo. Ale časem si pořídím víc květin,jen co se dostanu do květinářstí.* řekne a přemýšlí o květinách co by ráda pořídila* Jen doufám,že tě nenudím rozebíráním mého vkusu co se bydlení týče*omluvně se pousměje* a že tě nezdržuju od něčeho více důležitého*řekne a podívá se na nástěnné hodiny*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » čtv led 20, 2011 4:54 pm

To spíše já zdržuji tebe v objevování krás města jak vidím +nemohl nepostřehnout její pohled k hodinám, na to je příliš všímaví+ Občas mám tendenci tlachat o nepodstatných, by přímo malicherných, tématech, což je myslím nezadatelnou výsadou stáří +opře se, protože do teď byl mírně nakloněný k ní+

(Ukončíme to?)
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron