Vchod do podniku

Slavný upíří strip klub... jediný na světě...

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Jean-Claude

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Castiel » sob úno 04, 2012 6:29 pm

*v tichosti se za ní zjeví* Volalas? *v hlase zní malinko překvapení, že ho volá*

(nemám vůbec nic načtené..takže ho malinko zasvěť do děje a já si to mezi tím načtu;))
You should show me some respect!
Uživatelský avatar
Castiel
Anděl
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned lis 01, 2009 12:26 pm

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » sob úno 04, 2012 7:36 pm

(ok, zkusím to nějak nastínit:) nejlíp asi projít tady Slasti, co Kain povídá ;))

*málem vyskočí z kůže, na tohle si asi nikdy nezvykne, otočí se a na chvíli zapomene mluvit*eh....*trochu na něj zírá, pak se vzpamatuje* jo, volala...ikdyž jsem si nebyla jistá, jestli přijdeš...*polkne a zavrtí hlavou* to je ted jedno...máme tady velký problém, popravdě nevím všechno, ale..prostě...objevil se tady před časem Kain..jo, ten*přikývne, ještě než stačí něco říct* obral některé z nás o magické artefakty...včetně mě..tedy, spíš..Postracha, ale...co je důležité, že ty věci předal jednomu tvých bratrů..Amaranthovi?*tak nějak na něj koukne, jestli ho třeba zná* prý je někde uvězněn...mezi světy a tyhle věci potřebuje, aby se osvobodil...pak chce ovládnout nebe...Kainovi slíbil, že když to pro něj udělá, tak ho zabije. Aby konečně měl klid. Kain slíbil, že nás zavede k labyrintu, přes který se dostaneme až k Amaranthovi..ale...víš jak...nemáme jak spacifikovat natrvalo anděla...*vychrlí na něj co nejstručněji to jde, co ví*Za to, že nás tam Kain dovede, požaduje, abychom ho zabili...*zadívá se na něj, pak začne přecházet sem a tam, jako tygr v kleci* nechci dovolit, aby to udělal některý z mých přátel, kvůli té sedmeronásobné kletbě, ale...copak máme na výběr? Chceme získat ty věci zpátky...jsme ochotni mezi světy jít...Vím, že žádat po tobě, abys napadl jiného anděla je..moc*odmlčí se a načne další pochodovací kolečko*...ale on tam je zřejmě uvězněn z dobrého důvodu...a bude asi pěkně nasr-štvaný...proti něčemu takovému si netroufám počítat naše ztráty, i kdybychom přibrali posilu, to nemáme moc šancí, ne bez tvé pomoci..takže..pomůžeš nám s..ním? * zastaví se před ním a zvedne k němu oči* a taky jsem tě chtěla varovat..že se možná něco chystá*zvedne oči na okamžik k obloze, že kde konkrétně*...zas další...převrat nebo něco..nemáme moc času, prý už se něco začalo dít..*kouká na něj, co on na to*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Castiel » sob úno 04, 2012 8:02 pm

*kouká na ni mimoozně, prohlíží si ji, ale pozorně naslouchá* Kain chce osvobodit bratra... *uvažuje nahlas, ale stále ju pozoruje* Věděl jsem, že se něco děje, ale nevěděl jsem, kdo chce co udělat *připustí* O tom *koukne k nebi* už vím něco víc, sám se toho opět účastním, připustí* Otec bratra uvěznil meýzi světy, protože, jak říkáte vy lidé, zlobil *upřeně kouká na lampu opodál* Byl jsem u toho, několik tisíc let zpět a bratr tehdy prohlásil, že se pomstí *připustí* Jestli vám Kain něco slíbil, tak to může být past *přimhouří oči* Jakou cenu si za to Kain žádá? *za to dovedení* Mezi dva světy se nemůže smrtelník dostat, aniž by tam neuvíznul taky *konstatuje ledabyle* S vámi jít nemůžu, protože Kain pozná anděla. *osvětlí* Budu na vás dohlížet a až nastane ta správná chvíle, přijdu a uvidím, co se bude dát dělat *přislíbí* Ale nic nezaručím. *divá se jí přímo do očí* I pro anděla je těžké se k němu dostat, pokud nesežene vše potřebné, aby ho uvěznil zpátky *připustí* Ale udělám, co budu moct *přikývne a vypadá, jako by se zamyslel*

(Ano, starý dobrý Cass..jeden mluví o koze a druhý o voze:) jenom, aby sis nemyslela, že jsem nepochopila to vysvětlení;))
You should show me some respect!
Uživatelský avatar
Castiel
Anděl
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned lis 01, 2009 12:26 pm

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » sob úno 04, 2012 8:28 pm

(lach, ok, beru na vědomí, že jsme se neminuli, heheh..úplně ho vidím:D)

*čeká, co z něj vypadne*Toho jsem si vědoma, ale..nevypadá, že by nám v tomhle Kain lhal..*zavrtí hlavou* Jak jsem řekla, za to, že nás tam dovede, chce, aby ho někdo zabil..aby už konečně měl klid..myslím, že je prostě..unavený.*až je jí Kaina trochu líto, pak si to uvědomí a zamračí se sama na sebe*Takže ani nemůžeme přímo k Amaranthovi, protože bychom tam zůstali taky viset?*ujišťuje se*no bezvadné..*promne si spánky a pak zavrtí hlavou víc, až jí lítaji vlasy kolem obličeje* ne, ne...Kain už ví, že jsi tady..popravdě myslím, že nám nevěří, že dokážeme cokoliv udělat...ne, dokud ho nepřesvědčím, že máme víc než jen..naši bandu kouzelníků... Když mu mohl Amaranth slíbit, že ho zbaví utrpení..mohl bys to stejné udělat pro něj?*zeptá se, nenápadně informačně* Nebezpečné?*přešlápne, nechce vyměnit nějaký teplářský kalich za Casse, kdyby se to nakonec posr...* Co je potřeba, aby se povedlo ho tam opět uvěznit?*zpozorní, že by třeba aspon tohle mohli zařídit, přece jen zdroje mají různé, vzhledem k sešlosti, která se vydala na lov:)*
Ehm...Ty bys přece poznal, kdyby se nám Kain snažil nalhat nějaký blud...jako třeba to s tím, že mezi světy vůbec nemůžeme...*jak vidí, že je myšlenkama mimo, tak ho automaticky chytne za paži, snad aby jí zas neufrnknul* Všichni jsou uvnitř...*kývne hlavou ke Slastem* nechceš jít se mnou a přesvědčit se, co je na tom všem pravdy...tobě se neodváží lhát..*prosebně na něj kouká a ždíme mezi prsty baloňák*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Castiel » sob úno 04, 2012 8:47 pm

(laaach! Anděl mezi upíry:DDDD to bude přímo bombaaa:DD)

*nepřestává si ju prohlížet a přebírá si v hlavě, co mu tam říká* Ne, nemůžete *znovu zopakuje, ale víc z něj nedostane..jen koukne na svou ruku, jak se ho drapsla, ale nic neudělá* Tak pojďme *povzdechne si*
You should show me some respect!
Uživatelský avatar
Castiel
Anděl
 
Příspěvky: 308
Registrován: ned lis 01, 2009 12:26 pm

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » sob úno 04, 2012 8:52 pm

*kouká na něj, když se tak podívá dolů, tak si uvědomí, že ho drží - heh, "personal space", tak ruku stáhne* promiň..a díky*špitne a přikývne a vydá se k bočním dveřím a dovnitř do klubu*

(dál tedy bar - hehe, nebudem troškařit, no ne?)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Memory » sob úno 04, 2012 8:52 pm

(ehm... aj pri Cassovi plati, že by mal odovzdať svetené veci pred vstupom :pii ... som hnusná, viem, ale je to vtipná predstava :D ... a už zas mizííím ;) )
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » sob úno 04, 2012 8:56 pm

(hihi, doufejme, že mu nechytnou křidýlka...pěkně do křupava:D )
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 03, 2012 7:34 pm

(heh, tak se trochu rozdvojíme:D)

Dojede k podniku, zaparkuje vzadu u vstupu pro zaměstnance a vejde dovnitř.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod yohannka » ned dub 08, 2012 10:43 am

+přijde do Slastí a zastaví se hned u vchodu u pána vyhazovače, prohledávače+ Dobrý den, já tu mám.. mmm.. něco pro +zubatce, ehm - chvilku přemýšlíí+ pro Aubreyho, teda pro všechny.. upíry.. ale je to do jeho rukou +že záleží na něm, jestli se podělí+. Mohl byste mu to předat? +dlachmá v rukách balík+


(ano i velikonoční tematika se tam najde)
Obrázek
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Provinilé slasti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron