Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » čtv říj 22, 2009 12:37 pm

+v ruce svírá medailonek od Remuse a je připravena jej v případě nutnosti okamžitě použít+ Probouzíš ve mně leda tak vztek, a to docela úspěšně +sykne mu do tváře a pokusí se vysvobodit ruku+ Na smrtijeda nemáš moc dobrý postřeh. Ten vnitřní boj, co se ve mně odehrává, je o tom, jestli tě mám zabít hned teď, anebo až potom, co se o něco pokusíš +nemyslí to doslova, je to jen zaběhnutá fráze, ale doufá, že ho tím zastraší+ Dej mi záminku a je po tobě! +proč jsem na něj tak zlá? začne ji najednou pronásledovat tato myšlenka+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » pát říj 23, 2009 9:08 am

Přece si nemyslíš, že se zaleknu tvých výhružek, lásko. Jsem smrtijed °ušklíbne se pobaveně, instinkt mu ale napovídá, že po zlém ničeho nedosáhne a ani nemá zájem, nechce jí ublížit a tak mění taktiku °Já mám svatou trpělivost, ostatně, vždycky jsem ji měl, jinak to s tebou ani nešlo °pustí jí ruku, odsedne si dál a pozoruje ji°
Dobře °řekne po dlouhé chvíli, otevře si krabičku doutníků, které vyštrachal v baru, ukousne špičku jednoho a zapálí si° Zabírám si východní křídlo, ale chci ještě sklepení a zahrady °začíná vyjednávat° … a tebe k tomu
Naposledy upravil Tony Dolohov dne sob říj 24, 2009 7:48 pm, celkově upraveno 1
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » sob říj 24, 2009 1:12 am

Seš smrtijed, ale to já taky +připomene a zaskočí ji, když jí pustí ruku a sedne si jinam a pomyslí si, že ho snad konečně osvítil Merlin nebo co, tak se trochu uvolní a jen krčí nosem, když jí do něj smradí tím hnojem, je to ale jeho pokoj, tak nic neříká, až do doby, když si začne klást podmínky+ Tak sklepení? A ta drahá archivní vína dole jsou součástí balení? +začíná zase zuřit+ A k tomu zahrady? A já se budu procházet v oboře s vlky, ne? +na poslední jeho podmínku už radši ani nereaguje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » pon říj 26, 2009 12:53 pm

°pobaveně sleduje mimiku v její tváři° Víš, že jsi rozkošná, když děláš obličeje? K tomu ten lesk v očích a nach ve tváři, když se zlobíš... lásko, ty mě svádíš a ani nevíš o tom °ušklíbne se, vyfoukne kouř z doutníku a provokuje dál° Ta drahá archivní vína samozřejmě zůstanou ve sklepení, protože i když ty prostory patří mně, ty tam můžeš kdykoliv přijít. Moc rád si tam s tebou posedím při sklence dobrého portského. A co se týče zahrad, můžeme se tam spolu procházet, kdy se ti zachce. Nenechám tě přece sežrat tvými vlastními vlky °napije se, aby skryl úsměv, baví ho zlobit ji°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod jářku » pon říj 26, 2009 11:14 pm

po parapetu okna se venku už chvíli promenáduje havran. je vidět, že nese pergamen sbalený jako bandalír přes - ani ne tak rameno, jako přes křídlo. už se trochu nudí a tak poskakuje rytmicky sem a tam, skoro to vypadá, jakoby stepoval. pohybuje zobákem, tak si asi i něco brouká, ale přes okno ho není slyšet. kdykoli se Tony podívá k oknu, snaží se upoutat jeho pozornost. před Styx se naopak schovává.
Uživatelský avatar
jářku
NEaktivní
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 11, 2009 8:03 pm

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » pon říj 26, 2009 11:48 pm

°zahlédne koutkem oka pohyb za oknem a když uvidí havrana, dovtípí se, otevře okno, aby pustil dovnitř trochu čerstvého vzduchu a přitom rychle převezme vzkaz a zastrčí si jej do rukávu hábitu, aby si jej později přečetl a dál se věnuje nic netušící Styx°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » úte říj 27, 2009 2:16 am

+už sama neví, jak se má ksichtit, ať se zatváří tak nebo tak, Tonymu se to bude líbit, tak se tváří alibisticky přirozeně a slibuje si, že se nenechá od něj už ničím vytočit+ Ještě jsem nekývla na to, že ti ty sklepy přenechám. A od kdy tě baví procházet se zahradami? Co si pamatuji, nikdy jsi to nedělal. Překvapuješ mě čím dál víc +řekne podezíravě a chvíli nad tím přemýšlí+ Dobře, souhlasím, dohodnuto +rozhodne se nakonec+ Do mých prostor ale ani nepáchneš a budeš se mi zdaleka vyhýbat +zvedne se a tímto gestem udělá tečku za jejich dialogem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod jářku » úte říj 27, 2009 7:01 pm

havran skutečně při stepování zpíval, Tony možná zachytil melodii "Zpívat jako déšť a tančit jako on". určitě si ale všiml, že na něj havran mrknul, zamumlal jedno rrrrekomando a poodletěl někam do parku

až bude mít Tony čas a soukromí, dočte se na pergamenu:
tento pergamen reaguje na dotek a pot osoby, které určen. pokud tato osoba bude v úzkostném duševním rozpoložení (je-li na ni činěn nátlak), pergamen se zničí. pokud nebude držitel odpovídat adresátovi, pergamen se rovněž zničí. pokud pergamen nebude vyzvednut a "oživen" v rozmezí 24h od napsání - opět se zničí. takže: stálo vám to za to :)?

protože je ale určen Tonymu, objeví se po té, co svitek chvíli podrží, text
výsledek sledování - předpoklad, že dáma má přítele se potvrdil. nejednou. chcete podrobnosti opět písemně? zamávejte z okna a vzkaz předejte havranovi. stačí slovně, je spolehlivý. umí mluvit, ale drží tajemství a podrobnosti nezná. pokud stojíte o osobní rozhovor, pošlete mi po havranovi vzkaz, kdy se dostavíte do naší kanceláře. nebo přijďte ode dneška za tři dni do knihkupectví na Příčné. jedna hodina po poledni.heslo: orangutan.
PS: do pěti minut podočtení se text automaticky vymaže. pokud chcete dřív, dýchněte na pergamen.
f.
Uživatelský avatar
jářku
NEaktivní
 
Příspěvky: 27
Registrován: pát zář 11, 2009 8:03 pm

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » stř říj 28, 2009 11:51 pm

°využije jejího přemýšlení k tomu, aby rychle nahlédl do pergamenu, je netrpělivý a rád by se už konečně dozvěděl nějaké zprávy, když do toho vrazil takové prachy, přečte si varování, chytré, velice chytré, pomyslí si, důmyslně zabezpečeno, pokud se dopis dostane do nepovolaných rukou, skoro jako Mission Impossible, usměje se v duchu a čte rychle dál, čelo se mu zamračí a když dočte, dýchne na pergamen, zmuchlá jej vztekle v dlani a odhodí do kouta, přistoupí k oknu, načmárá vzkaz a odevzdá jej havranovi. Stojí v něm: Zítra v poledne mě očekávejte. A.D.°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » stř říj 28, 2009 11:58 pm

Překvapením není ještě konec °ušklíbne se záhadně° Vůbec netušíš, co s člověkem udělá dlouhodobé odloučení. To je pak schopný dělat věci, které předtím nikdy nedělal... °vykouzlí černou růži a vloží jí ji do dlaně° … dávat, co dřív nedával... °z kapsy hábitu vytáhne stříbrný náhrdelník s onyxy, přistoupí k ní zezadu a připne jí šperk kolem krku° ... škemrat o to, co bylo dřív samozřejmostí °zašeptá jí do ucha, lehce jí odhrne dlouhé vlasy a přitiskne své horké rty na její šíji°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron