Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pát srp 20, 2010 9:52 pm

+odstoupí na pár kroků od něj, ale je připravena ihned pomoct, pokud by to Tony nezvádl+ Jsem ráda, že tě neopustil ten tvůj typický smysl pro humor +zasměje se jeho vyhýbavé odpovědi+ Souhlasím. Udělej pár kroků, budu tě podporovat +chytne ho pod paží a projde se s ním po pokoji, k její radosti to Tony zvládá docela obstojně, snaží se+ No výborně! Jsi vážně dobrý +opatrně ho pustí, nechá ho úmyslně stát a přejde na druhou stranu místnosti+ Pojď za mnou, Tony, zkus to teď sám dojít si ke mně pro polibek +svádí ho, aby měl motivaci zkusit chodit sám+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pát srp 20, 2010 10:05 pm

+Její pochvali ho těší. Příjemně hladí jeho ego, ale neřekne to samozřejmě nahlas. Musí se opřít o stolek vedle kterého stojí aby neupadl když mu Styx přejde na druhý konec místnosti. Tázavě se na ní podívá. Její nabítka je natolik lákavá že se ze všech sil snaží. Krůček po krůčku se přibližuje ke Styx. Když k ní dojde tak se jí opět opře rukama o ramena, aby neupadl+ Jsem tu pro svou odměnu +trochu lišícky se pousměje, přiblíží obličej ke Styxinu, ale místo na rty jí políbí na čelo+ Děkuji ti Lilie.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pát srp 20, 2010 10:43 pm

Věděla jsem, že to dokážeš +řekne nadšeně, když Tony překoná vzdálenost, která je dělila+ Děláš mi radost a za to si vyber svoji odměnu +nastaví tvář k polibku a překvapí ji, že ji Tony políbí zrovna na čelo+ Tak a teď, když stojíš na vlastních nohou, co bys řekl horké vaně? +mrkne na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pát srp 20, 2010 11:02 pm

+Něco ve stylu že vana by byla skvělá kdyby v ní sním byla i Styx si nechá pro sebe, nechce jí uvádět do rozpaků+ To by bylo víc než skvělé +shlédne na svůj zevnějšek+ Bez urážky, tvoje mití houbou bylo příjemné, ale pořád se cítím špinaví +znovu se jí chytne za loket, bude potřebovat pomoc protože to přeci jen není tři kroky+ Pomůžeš mi vlézt do vany?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Memory » ned srp 22, 2010 8:14 pm

Dorazí na Orlík, škriatok ju opäť zavedie k Tonyho dverám, keďže sa tam ešte stále nevie poriadne orientovať. Keď škriatok odíde, zaklope na dvere a čaká, kým ju niekto zavolá ďalej.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 22, 2010 8:27 pm

Tony: Jistěže ti pomůžu do vany. To si přece nenechám ujít +uculí se a už už se chce na něj vrhnout, když zaslechne klepání. Jde otevřít+

Mem: +rozjasní se jí tvář, když uvidí Mem+ Ahoj, zlati. Pojď dál +otevře dokořán dveře+ Přišla ses podívat na maroda? Myslím, že budeš přijemně překvapena, jak se zotavuje +mrkne na ni+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Memory » ned srp 22, 2010 8:30 pm

Styx: Usmeje sa, keď vidí Styxin výraz. "Ahoj. Zdá sa, že sa naozaj cíti dobre. Stačí sa pozrieť na teba." žmurkne na ňu a vajde dnu.

Tony: Pristúpi k posteli. "Dobrý večer, Tony. Ako sa cítite?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 22, 2010 8:36 pm

+Když jde Styx otevřít, opatrně se přešourá k k postely a posadí se na ni+ Dobrý večer... Memory +mírně, spíše z společenské nutnosti se pousměje+ Ví než-li dobře +natáhne si nohy+ Jsem si jist že nebudu potřebovat už další vaší pomoc +odmítá ji, protože je přeci silný muž+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 22, 2010 8:44 pm

+zachichotá se, jak ji Mem vymákla, zavře dveře a jde za ní, z povzdálí sleduje jejich dialog a ušklíbá se potajmu, jak si Tony hraje na hrdinu, i když určitě ještě zdaleka nemůže být v pořádku. Obdivuje ho za to+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Memory » ned srp 22, 2010 8:45 pm

Tony: Blahosklonne sa naňho usmeje. "Nepochybujem o tom, že ste silný muž, Tony, ale dovoľte mi skontrolovať vaše zranenia. Ak vás nevyšetrím a váš stav sa kvôli nejakému môjmu prehliadnutiu zhorší, bude to na moju zodpovednosť. Dlho vás nezdržím, sľubujem." prisadne si k nemu na postel, kabelku so všetkým potrebným položí na zem.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron