Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv úno 04, 2010 1:46 pm

°pobaveně se usměje, jak je z toho v šoku° Jsi z toho nějaká rozhozená. Zdá se ti to brzy na první sexuální zkušenost? Docela se mi to hodilo v dalším životě °v očích se mu zablýská° Chceš důkaz? °zachechtá se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » čtv úno 04, 2010 9:45 pm

Tony: Trochu jo. +pomalu přikývne+ To víš, od nás na to nejsem zvyklá. +vysvětlí+ Tak to věřím. +zasměje se+ Důkaz? +zhrozí se na oko+ Neříkám, že to není lákavé. +dělá, že o tom přemýšlí a přitom si ho zaujatě prohlíží+ Ale ne, děkuji. +usměje se na konec+ Spíš ty důkaze, zatoč s dýkou. +mrkne na něj a dýku k němu přisune+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » sob úno 06, 2010 11:38 pm

°zasměje se° Žertoval jsem. Se svými přáteli nespím, nemusíš mít ze mne strach °sáhne po dýce, zatočí ji a tentokrát její špička ukáže na něj° Tak role se vyměnily °uculí se° Co bych si na tebe... °dělá, že hluboce přemýšlí° Už to mám. Vrátím se k tomu, o čem jsme se bavili před chvilkou °podívá se jí upřeně do očí° Měla jsi někdy chuť vyspat se se mnou?
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » ned úno 07, 2010 1:26 pm

Oh, tak to jsem ráda. +hraje, jak jí spadl kámen ze srdce a pak se zasměje+ No to jsem zvědavá, co to bude. +čeká co z něj vypadne+ Lhala bych, kdybych řekla, že ne. +řekne upřímně, pohled má klidný a upřímný, neuhne i když by chtěla+ Stačí ti tahle odpověď?
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » ned úno 07, 2010 5:23 pm

°potutelně se na ni dívá, jeho pohled mluví za vše° Proč jsi nenaznačila? Mohli bychom s tím něco udělat °tajemně se usměje° Nemusíš odpovídat, je to už druhá otázka a pravidla povolují jen jednu °roztočí dýku a když se zastaví, na řadě je Nef, jen ať se hezky prostřídají°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » ned úno 07, 2010 5:45 pm

No proč, proč. +protočí oči, jako kdyby mu to mělo být jasný+ Neříkal jsi náhodou, že s přáteli nespíš? +usměje se potutelně, chvíli přemýšlí, jestli to má říct nebo ne a pak se zhluboka nadechne+ Řekněme, že nejsem ten typ ženy, která spí s někým, kdo jí nemiluje. +vysype ze sebe rychle+ Tak na co se tě zeptám teď? +přemýšlí+ Tak co třeba, když už jsme u toho sexu … Jaká byla tvoje nejlepší sexuální zkušenost? +je zvědavá kam až jí nechá dojít+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon úno 08, 2010 11:41 am

Jenže to jsem ti říkal až před chvilkou, že s přáteli nespím. Takže předtím jsi to vědět nemohla °rýpne si vesele° Spát jenom s tím, kdo mě miluje, se v našem světě nenosí. Taky by se mohlo stát, že bych si sex vůbec nemusel užít °směje se° Nejlepší sexuální zkušenost? °zamyslí se, pak skloní hlavu° Mám jich hned několik °zmlkne najednou°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pon úno 08, 2010 1:55 pm

No tak si mysli, že jsem to, co já vím, třeba poznala nebo tak. A nech to být. +poprsí ho mile, do podrobností o tom, proč nic nenaznačila se nechce pouštět+ U vám možná ne, ale u nás je to zcela normální. +spraží ho pohledem, nelíbí se jí, že se tomu směje+ Nemusíš se pouštět do podrobností, stačí když mi řekneš s kým a jestli to bylo třeba na nějakým zvláštním místě. +usměje se povzbudivě+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » pon úno 08, 2010 8:18 pm

(Nef, nebuď měkká! naopak - se všemi podrobnostmi! a ať si Tony ještě něco přimyslí! - víte, že je to naprosto soukromý a důvěrný rozhovor... tak ať máme co číst :D . pardon, pardon, už jsem pryč :D )
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pon úno 08, 2010 8:22 pm

(Et: no nevim, znáš mě já jsem dobrá duše, uvidíme :) a vůbec huš, jedeš! :D )
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron