Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 23, 2010 8:40 pm

+podezřívavě kouká po Styx a Memory jak se tam spolu baví. Ne všechno slyší a blíž nechce jít aby to nebylo nápadné, zaslechne jen Styx jak se za něj omlouvá a děkuje. Zamračí se+ Jistě, vana +souhlasí a jde za Styx. Podle jejích instrukcí se pomalu svlékne, moc rychle mu to nejde protože může používat jen jednu ruku a bolí ho žebra když jí zvedne do vzduchu. Přes jisté nepohodlí se mu podaří se svléct+ Nemusíš se za mě omlouvat ani děkovat. Pokud budu mít potřebu něco s toho udělat, tak to udělám +řekne když už se mu podaří vlézt do vany a dokonce anižby se přerazil+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 23, 2010 8:52 pm

Když ty nejsi schopný poděkovat za záchranu svého života, tak to udělám alespoň já +mračí se na něj+ Že neoceníš to, že se o tebe starám já, to přežiju, znám tě. Ale abych Memory poděkovala i za tebe, když toho nejseš sám schopen, do toho mi kecat nebudeš. Nebo tě utopím, rozumíš? +ušklíbne se a cákne na něj plné dlaně vody+ Umyješ se sám tou zdravou rukou, nebo chceš ode mne? +culí se na něj laškovně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 23, 2010 9:01 pm

+Nic na její víčitky neříká, nechce se sní hádat, takže jen zlostně semkne rty+ Jednu stranu zvládnu sám, ale na zdravou ruku si neumeji +začne se otírat žínkou. Trvá to docela dlouho než zas promluví+ Uvažovala si někdy o dětech Styx? +zeptá se jen tak do prostoru+ Já nad tím přemýšlel... tam a došlo mi že mám sice jméno, majetek, pověst a čest, ale nemám to komu předat. Po mé smrti tu po mě nezůstane nic trvalého co by bylo mou součástí. Dokonce i ta hůlka už není +dodá trpce. Jako každý člověk co si byl jist že zemře začal uvažovat otom jaký byl vlastně jeho život+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 23, 2010 9:47 pm

Ukaž, prosím tě +vezme mu z ruky žínku a myje mu záda, kam si on sám nedosáhne, opatrně, dává si záležet, aby mu nezpůsobila větší bolest, než má teď. Voda se barví do růžova+ Bolí? +zeptá se tiše a zkroušeně sleduje barvící se vodu+ O... dětech? +zopakuje, není si jistá, jestli dobře slyšela+ Tony... promerlina... co tě to napadlo? +ruka se jí zastaví na jeho hrudi, nevěřícně poslouchá, s čím se jí to Tony svěřil+ Chtěla bych jednou děti, samozřejmě... +odpoví po chvíli+ ale takhle jsem nad tím ještě nepřemyšlela +upustí žínku do vody a obejme ho kolem krku, nedbá, že je od něj celá mokrá+ Tony... lásko... muselo to být zlé, když už hodnotíš svůj život +odtáhne se, aby mu mohla pohlédnout do očí+ Ty chceš vlastní dítě? S kým?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 23, 2010 10:42 pm

Myslím +nadechne se, trochu si promne bok+ že už jsem moc starý tak propadám snáž beznaději +mírně se usměje na Styx která ho chlácholivě obímá. Položí jí nezraněnou ruku na paži+ Jednou bych dítě rozhodně chtěl. Musím zachovat rod, je to ostatně moje povinost k předkům a mému jménu. A ským? +podívá se na ni+ Nechceš mít semnou dítě ty Styx? Bez závazků, bez manželských poviností jen spojit dva mocné rody v jednu ještě mocnejší linii +jeho hlas přejde v ton lehce prorocký, nebo spíše mocensky zasněný+ Ne. Omlouvám se +rychle zase schladne, dokonce malinko sklopí hlavu+ Chápu že můj návrh byl mírně řečeno smělí, ale přesto... +vezme její ruku a políbí ji+ Přemýšlej otom z čistě racionálního hlediska má krásná Lilie.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » úte srp 24, 2010 12:28 am

+pořád ho drží kolem krku, cítí, že Tonymu teď asi není zrovna moc dobře, a zdaleka to není těmi zraněními+ Nemohu tomu uvěřit, že ty... +kroutí nevěřícně hlavou+ ... bys chtěl dítě +když už to jakž takž vstřebá, přijde další šok+ Se mnou? +málem to s ní šlehne rovnou do vany. Poslouchá jeho argumenty a po chvíli odpoví+ Chci dítě... jednou... ale zatím se na to necítím +pustí ho a začne mu namydlenou dlaní mýt ramena+ Víš... hodně mě to zaskočilo, že chceš mít se mnou dítě... a přiznávám, že i polichotilo, ba dokonce dojalo +v hlase jí zazní podtón zklamání+ Ano, chci dítě.. ale s někým, koho miluji... a kdo miluje mně... chci dítě z lásky, Tony +hledí mu přímo do očí+ Ne proto, abychom spojili naše mocné rody. Nežijeme přece ve středověku. Dítě je plod velké lásky, ne zdroj moci +ztichne a zamyšleně mu mydlí hruď, má o čem přemýšlet+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » úte srp 24, 2010 11:35 am

Ach ano láska +trochu si povzdechne z hořkostí v hlase+ Láska u tebe často vítězí nad zdravím rozumem +nekouká na Styx ale na vodu s bublinkami předsebou+ Ty víš jaké pouto mě k tobě váže Lilie. Víš že moje srdce nikdy nevychladne. Počkám na tebe, na což ty spoléháž, ale věz +otočí se na ni aby jí viděl do tváře+ že nemůžu čekat věčně. Jsem muž a poslední svého rodu. Já potřebuji ženu které je plně oddána mě, ne takovou co se o mne sice postará +mírně ukáže rukou na své rány, kupu oblečení a obvazů+ ale když o něco jde zvolí toho koho miluje +vzhlíží k z vany smutně+ Při mé... práci nečekám že zemřu jako stopadesátiletý vetchá stařec v pohodlné posteli.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » úte srp 24, 2010 8:56 pm

Nediv se. Když miluji, myslím srdcem a ne mozkem. Jako kdybys to sám za těch šest let se mnou nezakusil +ušklíbne se+ Tony... Tony... +hledí na něj lítostivě+ Vím, co ke mně cítíš a mám tě za to hrozně moc ráda. Ani sám netušíš, jak. Vždycky budeš můj nejlepší přítel +nakloní se přes vanu a opět ho chytne kolem krku+ Vážím si toho, že zrovna já jsem ta, s kterou chceš zplodit potomka a pokračovatele svého rodu +políbí ho, něžně, jemně, na rty+ Jednou chci mít kupu dětí, ale teď ještě nejsem na to připravena. Chci si užívat života. Kromě toho, miluji někoho jiného a nevím, co by ten dotyčný řekl na to, kdybych měla dítě s tebou +uculí se+ Pokud tě přepadla touha po potomkovi, měl by sis najít... ženu +sklopí zrak, nikdy netušila, jak převelice těžce se jí budou tato slova říkat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » úte srp 24, 2010 9:09 pm

+Dá jí ruku na zátilek, čímž jí namočí vlasi a zabrání se odtáhnout, takže jí může zblízka hledět do očí+ Nechci si hledat jinou ženu. Chci tebe +přiblíží k ní tvář, nejprve to vypadá že jí políbí, ale pak přitiskne nos k jejím vlasům+ Ve vší té špíně mi chyběla tvoje vůně +odtáhne se a pustí jí, nechce jí to dělat těžší než už to beztak má+ Myslím že bych se smířil i z holčičkou kdyby byla tak krásná jako ty +ponoří obě ruce do vody, tak aby ovládl své nutkání dotýkat se jí+ Ten tvůj vlkodlak by stím nesouhlasil. Ani by nemrkl kdyby sis přivedla cikáně z ulice, považoval by to za nebelvírsky šlechetné. Ale moje dítě by nepřijal.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » úte srp 24, 2010 9:47 pm

+hledí mu do tváře a ani se nesnaží tlačit hlavou proti jeho ruce, chce se mu chvíli dívat takhle zblízka do očí+ Tys na mně tam myslel? +překvapí ji to, dojatě opře čelo o to jeho a zavře oči+ Holčičku? +trochu se jí zachvějí ramena smíchem+ Tony... ty mluvíš, jako kdybychom si teď spolu plánovali založení rodiny. Nemáš už náhodou vybrané i jméno? +zasměje se, otevře oči a koukne na něj+ Ne, nesouhlasil by s tím. Nepřijal by žádné dítě, nejenom to tvoje, žádné, které bych měla s někým jiným, než s ním. Neodpustil by mi to. A já bych mu to ani nikdy neudělala +pohladí ho bříšky prstů po zarostlé tváři+ Potřeboval bys nutně oholit.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron