Ložnice

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 29, 2010 8:39 pm

Ty už jsem ti přeci dávno předvedl +podotkne hlobokým hlasem, trochu udýchaným+ Kdysi poprvé a pak znovu a znovu a znovu... +milinko potutelně se usměje. Skloní se blíž ke Styx, lehce jí sevře zápěstí a začne po něm kroužit palcem+ Cítím a nejen v žebrech +zašeptá stejně jako ona+ Chceš mě utrápit? +zeptá se z usměvem, ale je v tom i vážnost+ Nebo chceš utrápit sebe? +dodá zvědavě+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 29, 2010 9:06 pm

+zastydí se a sklopí zrak, ví že má pravdu+ Tony... odpusť +hlesne potichu, uvědomí si, že Tony trpí, cítí se najednou mizerně, jak s ním zachází+ Proč myslíš, že sebe utrápím? +zvedne překvapeně hlavu a pohlédne mu do očí+ Mám jasno, koho chci.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 29, 2010 9:33 pm

+tiše si povzdechne a opře si čelo o to Styxino+ Nevadí, stejně mě trápíš už jen tím že si mi pořád tak blízko +podotkne když se zase odtáhne do bezpečné vzdálenosti, dokonce od ní odstoupí+ Nevím... Připadá mi že se trápíš vlkodlakovím nezájimem +přetře si rukama paže+ Je mi zima, jdu se obléct +ukončí tak rázně jejich rozvovor a velmi kulhavě a opatrně se vydá zpátky do ložnice+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 29, 2010 10:00 pm

+vytřeští nevěřícně zrak, když ji upozorní na svůj postřeh o vlkodlakovi, jen otevře pusu a zírá na něj, neschopna slova+ Tony! +zavolá na něj, když se konečně vzpamatuje a uvědomí si, že Tony opustil místnost. Rozeběhne se za ním, aby mu pomohla. Zamyšleně, duchem nepřítomna mu oblékne čisté tričko a uloží ho do postele+ Je čas na tvůj lektvar +řekne potichu a podá mu ho, tvář smutnější, než opuštěné štěně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 29, 2010 10:16 pm

+Čeká na ni sedíc na posteli, stejně by se sám jen tak neoblékl a skřítka by rozhodně nerad volal. Tiše, vlastně stejně zaraženě a posmutněla jako na se nechá od Styx obléct. Pořádně se na ni podívá až když začne mluvit o lektvaru+ Pomáhá skvěla. Na další návštěvě to Snapeovi řekni, jistě ho to potěší. Sice se bude tvářit že je to samozřejmost, ale při jeho ješitnosti... +mírně se pousměje aby bylo jasné že to je takoví jakoby vtip+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » ned srp 29, 2010 11:04 pm

+pousměje se+ To je skvělé, že ti to pomáhá. Ať je Snape jakýkoliv, v lektvarech se vyzná. To mi připomnělo... je čas namazat ti rány hojivou mastí +uculí se, je vidět, že se na to těší+ Lehni si na břicho +vyhrne mu tričko až ke krku a sedne si k němu+ To, co jsi řekl... o tom vlkodlakovi... jak tě něco takového napadlo? +vyzvídá, pokud možno nenápadně, ale stejně má pocit, že před Tonym nikdy nic neskryje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » ned srp 29, 2010 11:20 pm

+Ulehčeně se uloží. Když leží všechno ho bolí o trochu méně, lektvar a mast na tom má taky svůj podíl. Ponoří se pod jejíma rukama do příjemného stavu na pokraji plého vědomí ze kterého ho vyruší její slova+ Četl jsem Věštce +řekne nejprve jakoby to vysvětlovala vše, pokračuje až po chvilce+ Vidím ti to na očích, na tvém chování, na tom že si za ním neběžela když jsem se tu zjevil +mírně se ušklíbne+ Asi by o mě neslyšel rád, ale ty by ses mu chtěla svěřit se svím trápením. Proto myslím že ještě není požár zažehnán.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 30, 2010 5:22 pm

+to tričko mu nakonec zase sundá, aby si taky beztrestně užila Tonyho nahoty a ohleduplně mu vtírá do ran na zádech hojivou mast+ Máš pravdu... trápím se +přizná velice tiše po chvíli mlčení+ Mám pocit, že mě nepotřebuje... že o mně nestojí tolik, jako já o něj +kousne se do rtu, Tony je ten poslední, kterému by se chtěla svěřovat o svém milostném životě. Prsty mu citlivě ošetřuje poraněnou kůži, hladí mu přitom záda a najednou ji přepadne silná nostalgie. Rychle zaplaší dotěrné myšlenky mávnutím ruky před obličejem a změní náhle téma+ Užíváš si to, že ano? +ušklíbne se pobaveně+ Ta zranění se jako zázrakem krásně zacelují. Brzy budeš v pořádku. Teď se otoč na záda +čeká s lišáckým úsměvem, až se překulí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Ložnice

Příspěvekod Tony Dolohov » pon srp 30, 2010 8:25 pm

+Je mu nepříjemné že mluví o tom vlkodlakovi se kterým se tahá, ale trpělivě jí poslouchá, přičemž se snaží neskřípat vztekle zuby. Prostě žárlí, i když nemá právo+ Tohle já posoudit nedokážu Styx. Neznám ho. Znám jen sebe a vím že já o tebe budu stát navždy +přijme její náhlou změnu tématu naprosto přirozeně, za dobu co jí zná ví jak je ve svích náladách nestálá a ohnivá+ Vždycky jsou si užíval tvoje doteky +pootočí k ní hlavu+ Já se vyhojím ze všeho +nic nenamítá a otočí se, aby ho mohla namáznout i zepředu+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon srp 30, 2010 10:20 pm

(se kterým se tahá..:D)
+pozná na něm, že v něm roste vztek a je mu vděčna, že jej drží v sobě+ Omlouvám se, zapomeň na to +počká, až si lehne na záda a celého si ho prohlédne. A proč ne, vždyť jen kouká, kde všude je zraněný. Nabere si na prstík hojivou mast a pomalu mu ji aplikuje do ran+ Nevím sice proč, ale věřím ti, že o mne dodnes stojíš. Cítím to, že je to pravda. Ale nemohu ti to oplatit, to přece víš +přechází dlaní po jeho zjizvené hrudi, dávaje velký pozor v oblasti zlomených žeber a roztírá mu lék do kůže + Vždycky jsi se ze všeho vylízal. A už brzy mě nebudeš potřebovat +pohlédne mu do očí a usměje se+ Ale příště radši dávej na sebe větší pozor. Nechci o tebe přijít.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron