Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř říj 20, 2010 1:00 pm

(Tony není žádný trumbera. Aby se nepomstil)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Wenai Lafayette » stř říj 20, 2010 1:05 pm

+koukne do hodin a skousne si spodní ret a zachmuří se, přesně toho se totiž bála+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř říj 20, 2010 1:09 pm

(přesouváme se do Assassinova doupěte)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon pro 27, 2010 4:58 pm

+nazdobí stromeček, přestože ví, že Vánoce stráví sám, když Styx odcestovala+

Obrázek
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon pro 27, 2010 5:36 pm

fatamorgana píše:Veselé vánoce, Tony! ráda tě vidím. olíbá ho po francouzku - tedy třikrát na tvář :D . podá mu na jeden prst zavěšenou taštičku s láhví vína a trochou cukroví (jistě samé kousky s afrodisiakálním kořením ;) ). a nechá se vést do komnat.

(skřítek se asi bál té slovní přestřelky, kterou by ho Fata cestou zcela dorazila;) Ale jinak je to samozřejmě hodná holka:D)

+odvede Fatu do svého pokoje, vezme si od něj cukroví a víno a ze zvyku pohlédne na etiketu. Jelikož je cestou v té zimě správně vychlazené, otevře jej rovnou, aby jej ochutnali. Nalije jim a podá Fatě sklenici+ Na společný večer +pozvedne sklenku a napije se+ Tak jak jsi trávila Vánoce, s kým, co jsi dostala... povídej +opře se pohodlně do křesla, ruce na opěrky, nohu přes nohu a pozoruje ji s lehkým úsměvem na rtech+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » pon pro 27, 2010 6:21 pm

Tony: vezme od něj sklenici a upije. a Tony jí připadá sice mílý, ale duchem jinde, tak se rozhodne ho trošku vyzkoušet. vánoce. no, znáš to. normální. nejprve jsem pilotovala sobí spřežení s dárky, ale vypadla jsem nad Tichým oceánem, tam mě nabral zaoceánský parník, ale za záchranu jsem musela tančit u tyče. aspoň do té doby, než si mě tam všiml starší miliardář a rozhodle se mě vyplatit a pojmout za manželku. na líbánkky jsme jeli na Haiti, ale spolkla ho tam velryba. pak mě unesli vzbouření námořníci. dražili mě na trhu pracovních sil. málem mě koupil jeden šejk, ale nakonec ho přeplatil yetty a tak jsem s ním skončila ve výzkumné polární stanici. trochu zima, ale jinak dobrý. a co ty? jak ses měl?
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon pro 27, 2010 7:27 pm

+poslouchá ji, ani okem nemrkne+ Docela zajímavé dobrodružství +řekne nakonec+ A když jsi se probudila, měla jsi ruku pod pyžamem, že? +v očích mu blýskne, jako kdyby si to zrovna představoval+ To mé Vánoce byly docela nudné +vytáhne tabatěrku a zapálí si doutník, aby se mu lépe povídalo+ Ráno porada s Mistrem, od kterého jsem dostal vánoční dárek ve formě Crucia za pozdní příchod, odpoledne vyhlazení jedné nebezpečné mudlovské rodiny, která plánovala o svátcích odboj, večer jsem šel do cely popřát hezké Vánoce našemu muslimskému příteli a seznámil ho s křesťanskými vánočními tradicemi. Litím olova třeba. Trochu jsem se tam zdržel, že jsem prošvihl večeři +labužnicky potáhne a zahalí se do šedého dýmu+ Jak říkám... nuda.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » úte pro 28, 2010 5:17 pm

Tony: nakrčí nos. udělejme dohodu. ty mi nebudeš vyprávět o tom, koho jsi zabil, nebo trápil a já se tě nebudu snažit převychnovat. stejně je to zbytečné. a na pyžamo nemysli. já si na noc na sebe beru jenom parfém. chtěla jsem jenom vědět, jestli posloucháš. a vůbec? jak se má Styx? o té jsem v tvém denním rozvrhu neslyšela.
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte pro 28, 2010 5:52 pm

Už jsem ti říkal, že vypadáš rozkošně, když se zlobíš? +ušklíbne se, už dávno přišel na to, co Fatu zaručeně vytočí+ Dobře, dobře, chtěla jsi vědět, jak jsem se měl, tak jsem jen shrnul svůj Štedrý den +kapituluje s rukama nahoře, jako by se vzdával+ Převychovat mě je nemožný úkol, předem prohraná snaha. A poslouchám tě moc dobře, tím si buď jistá. Slyším vše, co řekneš, i neřekneš +nakloní se v křesle k ní blíž+ Ty spíš nahá? Hm... vzrušující erotická fantazie +usměje se, ale vzápětí mu úsměv z tváře zmizí+ Styx? +zase se opře a potáhne z doutníku+ Má se dobře. V mém denním rozvrhu nebyla, protože já v jejím taky nejsem. Není tady. Tráví Vánoce u toho zablešeného vlkodlaka.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod fatamorgana » úte pro 28, 2010 10:28 pm

Tony: tak trochu chycená ve vlastních emocích se na něj zamračí a vyplázne jazyk. já ti dám rozkošně! počkej, až se naštvu doopravdy! durdí se a vyhrožuje. čímž Tonyho pravděpodobně jen víc pobaví.
no, to ovšem leccos z řečeného vysvětluje... reaguje na informaci o Styx. ale, ale. měl by sis víc oblíbit živou přírodu i se všemi jejími zázraky a podobami. na lykantropii není přeci nic špatného... vrací mu jeho slovní škádlení. pak se jí ho přeci jen poněkud zželí. pěkně smyslně se na něj usměje, dopije zbytek vína ze sklenky. fantasto...
Jaká jsem? Záleží, kdo se dívá.
Uživatelský avatar
fatamorgana
NEaktivní
 
Příspěvky: 428
Registrován: čtv čer 25, 2009 1:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron