Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 15, 2009 2:43 pm

To mi ale nestačí. Chci víc, než přátelství a ty to víš °zvedne ji do náruče a odnese si ji ke křeslu, sedne si do něj a ji si posadí na klín, jednou rukou ji objímá kolem ramen, druhou kolem pasu° Když jsi přesvědčena, že si zasloužím lásku, proč mi ji pořád upíráš? °řekne utrápeně, položí hlavu na její prsa a zavře oči, už jenom to, že mu to dovolí, ho činí šťastným°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » pon lis 16, 2009 10:21 am

+neprotestuje, když si ji odnese do křesla, alespoň si pořádně promluví, hladí ho něžně po jeho hlavě na své hrudi, aby ho to, co mu teď řekne, tak nebolelo+ Vím, že stojíš o to, aby náš vztah pokračoval tam, kde byl předtím, než jsi musel odjet. Od té doby se ale v mém životě stala zásadní změna a já už tě... nemiluji +pečlivě volí slova, aby mu neublížila víc, než už mu ublížila+ Jistě jsi pochopil, že miluji někoho jiného +prohrabuje se mu ve vlasech+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » pon lis 16, 2009 8:26 pm

Jistěže jsem to pochopil, nejsem hloupý °povzdechne ztěžka° Tím, že mě nemiluješ, mi ale nezabráníš v tom, abych miloval já tebe. To mi nemůžeš zakázat °tiskne tvář na její hruď a zavírá oči, když mu hladí vlasy, je mu moc příjemně° Není mi ale zcela jasné, koho to vůbec miluješ. Jestli toho vlkodlaka... °odfrkne si při živé vzpomínce° nebo kolegu smrtijeda. Doufám, že mi to konečně sama řekneš, kdo mi stojí v cestě.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » úte lis 17, 2009 2:15 pm

+sedne si mu do klína zády k němu, opře si temeno o jeho rameno a udělá si pohodlí+ Nemohu ti to zakázat, ale nedělej mi to, prosím, ještě těžší, než to je. A hlavně sobě. Zapomeň na mne +k jeho otázce, kterého z těch dvou mužů miluje, se záměrně vyjádřit nechce+ Není přece vůbec důležité, kterého z nich miluji, pro tebe by mělo být rozhodující to, že to nejseš ty
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » stř lis 18, 2009 7:03 pm

Přece si nemyslíš, že to teď vzdám, když jsi mě konečně vzala na milost °vtiskne jí polibek na tvář a sepne ruce kolem jejího pasu° Jsem zvyklý bojovat a obzvlášť, když jde o tebe, to nevzdám. Já neprohrávám °prohrabuje se jí nosem ve vlasech a nasává jejich vůni° Pro mne je velice důležité, který z těch dvou to je. Pokud je to ten vlkodlak, s tím si hravě poradím, ten není pro mne nebezpečný. A pokud je to Regulus, mám informace, že je už několik měsíců na misi, takže mám velkou šanci, že na něj sama dřív nebo později zapomeneš, jako jsi zapomněla na mně a ani se nebudu muset namáhat bojovat s ním o tebe
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Styx » pát lis 20, 2009 9:28 pm

+je jí v jeho náručí příjemně, ale to neznamená, že by mu konečně podlehla, je to její přítel, přestože už ne důvěrný, i když on to pořád nechce jaksi pochopit+ Tony, nech to být, moc tě o to prosím+ otočí tvář k němu, aby mu viděla do očí+ Nechci přijít ani o jednoho z vás +pohladí ho hřbetem ruky po tváři+ ani o tebe, i když ještě před nedávnem bych tě nejradši sama zabila +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pokoje Tonyho Dolohova

Příspěvekod Tony Dolohov » ned lis 22, 2009 9:45 am

O mne nepřijdeš, neměj strach. Alespoň ne v tomto souboji °ujistí ji, ale dál to nechce rozebírat, myslí si o tom svoje° Musím ti ale říct něco důležitého, Styx °chytne její ruku do dlaně a políbí jí konečky prstů° Čeká mě dost nebezpečná akce a netuším, jak to dopadne. Je to... jiné, než obvykle. Přesto mám šanci 5O:5O, že to přežiju °usměje se° Jenom chci, abys to věděla, kdyby něco... °zmlkne°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Ložnice

Příspěvekod Styx » pon lis 23, 2009 9:08 am

+otočí se v jeho náručí tak, aby mu hleděla přímo do očí a starostlivě se zeptá+ Co chystáš? Chci to vědět. Zase jsi vzal nějakou nebezpečnou práci, jak tě znám. Jsi prostě nenapravitelný +kárá ho, i když dobře ví, že to jeho rozhodnutí neovlivní+ Můžeš o tom mluvit? +zeptá se, ráda by věděla, do čeho vůbec jde+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte lis 24, 2009 5:42 pm

Že by ses konečně o mně bála? °na tváři se mu objeví pobavený úsměv° Víš dobře, že o akcích nesmíme mluvit °řekne potichu° Ale chci, abys to věděla °nakloní se k jejímu uchu a chvíli jí něco šeptá° Když to přežiju, budu mít pro tebe překvapení °řekne pak nahlas° Takže by sis měla přát, abych se vrátil °ušklíbne se šibalsky°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř lis 25, 2009 1:43 pm

+poslouchá, co jí šeptá a pak se prudce zvedne+ To doufám nemyslíš vážně! +posadí se a kouká mu přímo do tváře+ Je to moc nebezpečné! Zase jsi se dobrovolně přihlásil, že mám pravdu? To jsi nemohl přenechat třeba Lestrangeovi nebo Macnairovi? Proč právě ty? Přeháníš to s tou loajalitou a oddaností Mistrovi. Bezhlavě se vrháš do náruče smrti a vyhledáváš nebezpečné akce, jen abys patřil mezi smrtijedskou elitu, přitom nemyslíš na sebe a na druhé. Co když někomu na tobě záleží? Co když se ti tam něco stane? Tohleto není běžná akce +rozhodně nemíní přestat+ Přeju si, aby ses vrátil... ale ne kvůli nějakému překvapení, ale kvůli tobě
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron