Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » ned pro 20, 2009 1:45 am

mollyz: taky jsem ráda, že se konečně vidíme. tady by mohlo být trochu klidu a času. neboj, nás už jsi viděla. a Bea ty utrejchy zkouší na personálu Mýtinky. nic extra závadného by sem nevzala. ty největší dryjáky si stejně bere Amon k bojovým účelům. to by nám ani nedali. cvakne si ze své flašky a přitáhne blíž nějakou obloženou mísu dej si, ať nám ten vyloženě zdravej nápoj nepropálí díru do žaludku.
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod mollyz » ned pro 20, 2009 4:21 pm

Nef: To je skvělý nápad. Přiznám se, že v těch vysokých botách taky nikdy dlouho nevydržím. Módní diktát mi ničí klenby a masakruje prsty.

Eternity: Jídlo bude nutné. Dneska jsem se ještě nestihla ani nasnídat. Myslím, že jedna dvě lahvinky utrejchu nalačno by mě katapultovaly přímo mezi mé pacienty u Munga. Jsi tu dneska sama nebo tu máš pánský doprovod? Ptám se hlavně pro případ, že by nás za pár hodin měl kdo zvednout ze země. * Lokne si z lahve a potěšeně zakloní hlavu.* Absolutní blaho!!!.....*Pak se zarazí.*....Tak moment...jak jsi mluvila o Amonovi. Opravdu ty utrejchy užívá k boji. Tak to by vysvětlovalo některá zranění pacientů u Munga. A já myslela, že to byla kyselina sírová, co je zasáhlo.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned pro 20, 2009 7:11 pm

Molly: no ty seš nejzlatější! +líbne ju na tvář+ tedááá nejstříbrnější! +chichotá se tomu a mávne hůlkou jakože čaruje+ splním ti přání! co chceš?

Eternity! a tobě taky! šup! přejte si! +mává mávátkem až jim málem vypíchne voči+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod mollyz » ned pro 20, 2009 11:37 pm

Bea: Prima! Tak já si přeju....já si přeju...třeba...aby nám tady Amon udělal striptýz!+ Zdá se, že na ni utrejch působí dost rychle.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pon pro 21, 2009 2:49 am

Molly: +zarazí se+ aaa...něco jinýho by to bejt nemohlo?
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » pon pro 21, 2009 10:35 am

mollyz: Jo přesně. +usměje se+ Nejsi v tom sama, ale Rebecca říkala, že si brzo zvyknu. +uculí se+
Styx: Dáš si něco na chuť? +zeptá se+ Když už budu vstávat, že bych ti taky přinesla.
Rebecca: Taky bych ti něco vzala, ale něco mi říká, že nic chtít nebudeš. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » pon pro 21, 2009 1:03 pm

Bea: jééé +dusí se trochu, jak si nalila šnaps do nosu, když slyšela mollyz+ já chci taky Amnoa - stript! určitě by to mohlo být něco jiného, ale jsme už dvě a jsou vánoce (jinak chci taky ostrov - řeckej nějake hezkej :) a rovněž chci mít obě oči :) )

mollyz: asi to s tou kyselinou má něco společného - nikdy nevíš. a Amon se paktuje se Salazarem, takm se dějou věci a pokusy...
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pon pro 21, 2009 3:17 pm

Hmmm..tak víte co? Striptýz bude, Amon ne. tak. +vrhne se k telefonu a chvilku vyvolává+
Tááákže, tenhle sem zachvílu přifrčí! +ukáže jim fotku ze stříbrných stránek+
Obrázek

+a už někdo zvoní na dvéře a když mu otevřou, tak se chlapec začne svlíkat ze sexy kovbojskýho oblečku - dokonce i kazeťák si přinesl+ wooow...+nakloní hlavu nabok+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod mollyz » pon pro 21, 2009 4:29 pm

Eternity: Chvíli hledí na striptéra a pak znechuceně odfrne+: Chabá náhražka, co myslíš? A pak, že o vánocí ch se ti splní všechna přání!!!

NeF: Kašli na konvece. Já si nikdy na ty děsný podpadky nezvyknu. Hlavně, že tu mají teplo...+Zuje si boty a stojí bosa uprostřed místnosti a botama pohupuje v ruce.+


Bea: Teda, Beuško...Já myslela, že děláš nemožné na potkání a zázraky do tří dnů..+Směje se.+...Ale tohle rozhodně není Amon. Popíjela jsem s ním dost dlouho na Mýtince, abych ho poznala. Tak tedy druhý pokus....přeju si nějaký pěkný obleček, v kterém bych oslnila své kolegy v práci, aby si ze mě už neutahovali, že chodím pořád v tom nemožném modrém ošetřovatelském hábitu. To dáš, ne?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » pon pro 21, 2009 6:30 pm

mollyz: +mollyz upoutá její pozornost, když na někoho znechuceně odfrkne, tak se rozhlédne a zjišťuje, o kom je řeč a zahlédne krásného striptéra+ mollyz, tebe tenhle děsně sexy chlap nechává chladnou? +udiveně a podezíravě se na ni podívá+ Tohle kdyby se válelo v mé posteli, asi bych celý den nevylezla ven +obdivně sleduje muže+

Bea: Beruško, opravdu výborný nápad a skvělý výběr +řekne jí uznale+

Nef: To budeš moc hodná, jestli tedy mohu, tak bych si dala nějaké chlebíčky a džus. Děkuji, ti, zlato
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron