Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » ned pro 27, 2009 12:25 pm

To je najednou zájmu o borce +směje se a zpovzdálí pozoruje, jak si ho holky zdobí jako zákusek+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned pro 27, 2009 1:55 pm

Nehygienickéééé! +směje se, užere yohannce trochu čokolády, narovná se, zadívá se na něho, uculí se, sehne a pěkně se s ním líbá+ mmmmh...+zamručí spokojeně a trochu na něho padá ja už neudrží rovnováhu+ sladkej...moc sladkej...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod yohannka » ned pro 27, 2009 2:13 pm

uf... už nemůžu +když vidí, jak se hezky líbajou, a válí po sobě, tak se odtáhne ať mají soukromí a jde ožírat čokolády z vánočního stromku, co tam je+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned pro 27, 2009 3:32 pm

+ona se po něm válí jenom z jednoho boku a zatímco mu sjede polibkama na krček, tak borec lapne yohannku a přitáhne si ju zpátky - zboku natěsno k sobě+ jdete někam? +usměje se na ni roztomile a a lehce křivě se uculí+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » ned pro 27, 2009 6:29 pm

Neferet píše:Tony: No jen aby. +usměje se a pomalu si ten tanec začíná užívat+ Myslím, že je to díky tomu, že jste výborný tanečník. +pochválí ho, a když se s ní rychle zatočí a aniž by přestala tančit, na chvilku ztratí smysl pro orientaci a o trochu víc se ho chytne pevněji, aby náhodou neupadla a zářivě se usměje+ Tohle mi moc často nedělejte. +směje se+ Nebo skončíme na zemi a nebylo by to zrovna měkký přistání, teda hlavně pro mě. +uculí se+

°sebevědomě se pousměje, ale nekomentuje její kompliment a když se jí zatočí hlava, nenechá ji upadnout a pevněji ji k sobě přitiskne° I když bych moc rád nějakou šťastnou náhodou na vás upadl... +uculí se+ nemějte strach, mám to pevně v rukou, vás nejvíc +usměje se+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » ned pro 27, 2009 8:29 pm

Tony: Opravdu rád? +zeptá se s lišáckým úsměvem a zvedne obočí, jeho další poznámku raději nekomentuje a začíná si užívat jeho blízkosti doufaje, že píseň bude hrát ještě dlouho+ Kde jste se naučil tančit? +zeptá se po chvíli+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod yohannka » ned pro 27, 2009 8:34 pm

já šla... ožírat stromeček... váš už jsem ožra.. teda ojedla +poplácá ho po tváři a tak nějak blbě vystřízlivěla, takže si sedne na zem a jak striptér leží na sedačce, tak se o ni zádama opírá a rozhlíží se kolem+ asi už půjdu +přemýšlí kam vlastně dala kabát a boty+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned pro 27, 2009 8:55 pm

+a striptér na ni štěněcky koukne, že yohannka už nemá zájem+ tak dobrou chuť...+na ten stromeček a pohladí ju po vláskách jak tam tak sedí, bea se k němu přitulí a vytuhne tam+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » pon pro 28, 2009 1:33 pm

Nef: °objímá její záda a tiskne ji k sobě, sice pod záminkou, že ji učí tančit, ale je mu to i příjemné takhle se mačkat na ni° Tančit jsem se naučil ještě jako mladý. Tehdy mě to nepřipadalo vůbec zábavné, spíš jsem na hodinách tance trpěl, ale dnes se mi to hodí. Moje rodina pochází ze starého ruského šlechtického rodu a rodiče přísně dbali na dokonalou aristokratickou výchovu, ke které tanec taky patří. A taky šerm °mrkne na ni°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » pon pro 28, 2009 1:50 pm

Tony: +užívá si tanec a jemně se usmívá+ Á ano šerm. +usměje se+ Nikdy jsem neměla ráda tanec, jelikož u nás jsou tance velice složité. Přesně načasované kroky vypočítané do rytmu hudby. +ušklíbne se+ Vzpomínám si, že jsem často z hodin tance utíkala a místo toho jsem se šla projet na koni po okolí. +zavzpomíná+ Chůva vždycky řádila vzteky, ale to bylo předtím než se u mě objevilo Streams. Potom si mojí výchovu vzala na starosti více matka s otcem, ale tančit jsem se musela učit dál. +ušklíbne se+ Ale útěchou mi bylo, že mě otec začal učit boji a matka magii. Bylo to takový vyrovnání za to, že jsem na hodinách tance trpěla nudou. +usměje se při vzpomínkách+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron