Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » pon pro 28, 2009 2:56 pm

+dojí a dopije, aby nenechala zbytky, koukne na Nef, ale když vidí, jak je zaneprázněna Tonym, že nevnímá svět kolem:), jen se pousměje, rozloučí se s nejbližším okolím a následuje yohannku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod yohannka » pon pro 28, 2009 5:54 pm

+našla jednu kozačku, tak tam chodí v jedné botě, napůl oblečená do kabátu+ co jsem to jenom.. chtěla...jo stromek! +rve si tam do kapes čokoládky a perníčky ze stromku, na cestu+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pon pro 28, 2009 6:04 pm

mh..do postele...+zamrmle ze sna - asi pěknýho, páč se u toho culí- a když ju striptér přikreje dekou a ochotně přitulí, tak si Bea spokojeně povzdychne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod mollyz » pon pro 28, 2009 6:59 pm

Přesune se ke stromečku a pozoruje Beu a Yoh, jak se tulí ke striptérovi. Upije z lahve představuje si, jaký by asi tahle scéna nabrala spád, kdyby tam místo striptéra byl opravdu Amon.
Amon...zasní se a chvíli tupě hledí do dáli. Nakonec se vzpamatuje a zapálí si ještě poslední cigaretu s přesvědčením, že po ní už půjde domů nebo tady zkysne do nového roku.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Morfeus » pon pro 28, 2009 7:32 pm

ETERNITY - mollyz: čumí pod stolem, jak nehygienicky si dámy počínají no hnus, velebnosti! a to by si ho (striptéra) klidně mohly tím alkoholem vydezinfikovat přičichne k láhvi a zamrká - mooožná i rozpustit. ono na tom kanibalství z Mýtinky něco bude. že žerou lidi...
(molly - "umejt ruce z trenýrek" - jsem mrtvá smíchy na zemi :))))) )

MORFEUS - Eternity: no jo. pod stolem... tebe někam pustit samotnou... jde ji zvednout ze země jdeme domů. jsem rád, že se s kamarádkama pěkně bavíte, ale v kanclu ti brečej holky.

ETERNITY - Morf: no ahoj! kde jsi? že brečej? kdo? já nechci domů. chci se dívat, jak záchranář Tony vyučuje tanci... když ji Morf nedrží, tak se kácí

MORFEUS - Et: rozluč se a jdeme - no, spíš tě odnesu. konec kočkování. volá tě povinnost a Tir, Fata, Sigi a další. vánoce - rodinné svátky, vzpomínáš?

ETERNITY - Morf: moc si nevzpomínám. a ty jsi jako kdo? blbne z opilosti no jo, no jo, tak půjdeme, no.
ETERNITY - všem: šťastný a veselý! ahoooj!
MORFEUS - všem: krásné svátky!
Morf ji chytne, obalí svým pláštěm a dostrká ven, kde se přemístí
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod yohannka » úte pro 29, 2009 11:48 am

+vorve stromek, kapsy má pěkně plný+ já to nebyla... to santa! +a odpotácí se pryč+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod mollyz » úte pro 29, 2009 9:09 pm

+Dokouří, típne cigaretu o kanape a vrávoravě se vydá ke dveřím. Zakopne o koberec, hlasitě zasakruje a opustí místnost.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte pro 29, 2009 10:48 pm

°začne další ploužáček, tak si Nef přitáhne blíž k sobě a chytí ji kolem pasu, chvíli spolu tančí mlčky, pak se k ní skloní° Nejste už unavená z toho tance? °zašeptá jí do ucha, pak se rozhlédne a pousměje se° Zdá se, že tady už moc lidí nezůstalo.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » úte pro 29, 2009 10:56 pm

+užívá si tance a ztratí pojem o čase+ Popravdě torchu mě v těch botech bolí nohy, ale s Vámi se tak dobře tančí ... +usměje se+ Opravdu. +usměje se, když se rozhlédne+ Pokud chcete můžeme skončit s tancem. Stejně mam ještě nějakou práci. +dá mu možnost volby+ Tak mě tak napadlo. +souká ze sebe+ Nechtěl byste si tykat? +zeptá se nesměle+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte pro 29, 2009 11:19 pm

Díky, to jsem rád, že jsem vás něčím zaujal °usměje se, dotančí, vezme ji do náruče a odnese na nejbližší židli° Tak si odpočiňte a příště si na večírek obujte nějaké pohodlnější boty. Občas se na večírcích totiž i tančí °uculí se° Chcete přinést něco k pití? +při jejím návrhu pozvedne obočí° Samozřejmě, že bych chtěl, a už hodně dávno. Muž ale tykání první nenabízí, čekal jsem na váš návrh °podá jí ruku a políbí tu její° Pro vás jsem Tony. Pro tebe °opraví se rychle°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron