Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » ned úno 21, 2010 2:38 pm

reklamy určitě...:)

když jsme u reklam..jak s přáníčkáma k narozkám? spokojenost? nebo byste se třeba chtěli nějak zapojit, víc než jen v komentech? Beuška mě navnadila, tím jak si přáničko lípla tuším tady do Pentu do kanclu, že by se dalo upozornit na ně tady, případně je vždycky rozeslat formou pošty i do sídla:)

recepty: třeba já projdu, zaslintám, i když nevyužiju:) teda zatím...na tohle mi fakt už nezbývá čas..

s bylinkami, ok, domluvím se s Darkness..ať se synchronizujeme..
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned úno 21, 2010 4:53 pm

já su s přáníčkama spokojenáááá! a to doručování až do domu je skvělej nápad! Možná by se daly někde sehnat takový ty rámy k tomu, aby to vypadalo jako zarámovaný - jako lepší než ve photofiltru, na netu sou takový stránky, některý mám i kdesi poskovávaný, kdybys nemohla najít. - Mimochodem já se tím obrazem chodím pravidelně kochat, myslím, že to fakt potěší.

jasně, dobrý, třeba někdy vyjde zase i otesánek s nějakou disciplínou.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » ned úno 21, 2010 5:18 pm

no, tak pokud máš přímo stránky, kudy tudy k rámečkům..budu ráda...že bych začla druhý kolo přání rovnou s tím..:) právě, že je to takový víc osobní (tedy na poměry netu)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » ned úno 21, 2010 5:43 pm

u nás je všechno osobní ;o) zkusím poslat na mail co se ti tam bude hodit...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » pon úno 22, 2010 10:56 am

dobrá tedy. já zamakám, až to na mě přijde.

a co to "Kdo je kdo"? něco jsem posílala Storm pro Věštec... a připadá mi to dost stejné jako pro Pent - nevím, ke srovnávací analýze jsem se nedostala. přeci to nebudme zdvojovat? a v tom případě - co by mělo mít přednost? třeba já a Deci do Pentu - jako že hříšnice - a další postyvy do Věštce, jako že LoS?

přání se mi líbí moc. a jsem asi schopná i něco vypotvořit, kdyby něco... ubylo sil, Man padla vyčerpáním do mdlob, nebo tak. a zase - čím dřív to vím, tím líp, stejně to udělám na poslední chvíli...
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pon úno 22, 2010 12:27 pm

tak, v první řadě sem v rámci čistky svých složek udělala kaffeepauzový obrázky - a ještě jich tunu mám, ale jak budou reklamy, budeme to hezky střídat a vyplňovat tím volný místečka.

Kdo je kdo...nemám problém to zdvojovat. v pentagramu to zůstane, tady to tak trochu v diskusi věštce zapadne, ale můžeš si to dohledat. ale jiank to můžeš pojmout jak jenom chceš. já budu jenom ráda, dkyž budu mít i zdvojený dotazníky na rok dopředu - zatím mám jen na půl ;o) V pentagramu je to praktická příručka pro tápavé, tady to beru spíš jako zábavnou drbárnu - s vším respektem.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » stř úno 24, 2010 1:35 am

Jen esi sem to už neříkala: naházela sem do pentagramu spoustu věcí co se mně na ploše válela už leta, takže kdybyste potřebovali někam něco vpíchnout, můžou vyjít i dvě věci za den, nebo vám místo udělám! (a ráda!) - To platí zejména pro reklamy, drby atd. atd.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » stř úno 24, 2010 12:19 pm

tak když už jsme u toho vydávání..jsem si uvědomila, že Darkness vydává kouzla každý týden...a herbář je jednou měsíčně...tak nevím, jak to udělat, abychom se nějak synchronizovali...ne vždycky sice bylinky má...ale vychází to častějc než jednou měsíčně...
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » stř úno 24, 2010 1:00 pm

Tak by mohla některý to středeční čarování uvolnit herbářu, hm? Nebo pondělní horoskop... aby vám to vycházelo...mohla by ses s ňou domluvit? ať to netaháme přes třetí osobu..
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » stř úno 24, 2010 2:23 pm

jako jo...ale bude to zajímavé, protože ne vždy nějaká bylinka je, někdy je toho víc...no, zkusíme to s Darkness pořešit..
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron