Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát bře 02, 2012 2:06 am

tak mě napadlo že drabblata by se mohly jmenovat třeba tvorbovník nebo písárna aby poezie a próza nedošly k úhoně. A to prosím nad tím přemýšlím v práci nad paštikama:) a kdyby třeba Yohi nechtěla už drabbla dělat tak já bych se třeba zaangažovala avšak se stránkáma jako takovým jsem nikdy nepracovala, jen s blogem :?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát bře 02, 2012 2:08 am

a ještě jak tu bylo zmíněno to probíraní knih a filmu atp. Tak co třeba Zaměřeno na...? A k tomu danýmu titulu třeba článek nebo recenze?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » pát bře 02, 2012 11:48 am

Písárna..to je hezké docela...To by tam mohly být jakýkoliv výžblebty:)

Zaměřeno na...je dobrý, ale nenapadne mě u toho, na co..no možná o zvyku to je..ale ráda bych, aby z názvu bylo aspon trochu patrné, o co v rubrice půjde...

Bea: ad DV - eh, ono to jde, ale někde je blbě nastaveno:D já na to vždycky zapomenu, že DV má někde takhle zablokovaný odkaz...články z LoS kolonky fungujou normálně takhle...na ty záhlaví a tak mrkni, jde o to, jestli tam dát fotku, nějaký obr. nebo spíš abstraktní (nastartuju apophysis na nějaký fractál klidně:)) text tam asi moc být..no, spíš nějaký motto než že přímo "pentagram...." když máme název normálně psaný nahoře...banner je fuk, ale ten hlavní obrázek by tam nějaký..měl být, no. I když se pak bude měnit podle situace a doby roční (tak možná spíš nějaká fotka? 4x jinak podle ročních dob?)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » pát bře 02, 2012 1:38 pm

Man, až budeš mít hotový Pentagram, šlo by to nastavit v DV, aby šlo rozkliknout titulek, prosím, prosím za všechny čtenáře? Nepospíchám na to, Pent je teď priorita. ;)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » pát bře 02, 2012 2:41 pm

já na to mrknu, stejně ted jsem v obou systémech webů zaráz..nastavuju propojení a už jsem z toho jelen:D
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » pát bře 02, 2012 2:55 pm

Tak DV má klikatelný titulky už 8-)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » pát bře 02, 2012 3:21 pm

Děkujíí :Love :*

(tyjo, to čumím, jak to tu fičí :shock: Man je prostě machr +smajlík s kytičkou mi tu chybí+)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pát bře 02, 2012 4:03 pm

Syr: Problém s drabblatama je ten, že na to musíš koukat z pohledu čtenáře - zároveň se tam sice píše, ale i čte. ale není to ani jen čítárna ani písárna. a Tvorbovník...já nevím, mně to moc nezní...ale kdyby se to líbilo věčině, je to důležitější, než můj vkus. ovšem právěže to je celý tvorbovník, když už teda. drabblata byly soutěžní koutek kam se dávaly třeba i věci jako hádej co to je - což bych možná i do budoucna občas udělala, takže spíš něco jako..hrací koutek, nebo takovýho něco. kde se dostanou víc ke slovu i čtenáři.

budu ráda, když se zaangažuješ - co kdyby ses pro začátek připojila jako externí redaktorka? :happy*

souhlasím s manori s tím, že by bylo fajn dávat jednoznačný názvy rubrik, pokud je to aspoň trochu možný. časem totiž člověk pak neví co kde vůbec má být...

Man nevím co nastartuješ, ale prozačátek nějakej abstraktní cokoliv by byl možná ideální. na velikonoce tam můžeme vrznout třeba kuřátka a koťátka, ale teď by to tam asi stran designu chtělo něco..cokoliv.. já včera hledala nějaký pentagramy a tak... jednak sem skoro nic nenašla a druhak s tím asi já moc nezmůžu...ale pokud by se ti do toho nechtělo, tak něco spíchnu, to je jasný.
Ale jestli máš nějakou hezkou fotku co by tam pasovala, tak taky nic proti, já ani moc představu nemám vlastně.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » pát bře 02, 2012 4:15 pm

Mě by hlavně zajímalo, na čem man jede? :shock: Já už bych se na to...
Halt komu čest... :happy* :Love
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Manori » pát bře 02, 2012 5:11 pm

Bea:ok, tak zatím jsem tam vrzla takovou rozjížděcí panoramatickou fotečku...(nastartovat myslím ten program, ve kterým vyrábím přáníčka, víme :pii kdyby z něj vypadlo někdy něco, co by se hodilo, tak to tam přidám, ale ono možná takhle tématická fotka bude dobrá, jen velikostně hledat 950x210, aby to páslo do toho rámečku, banner 468x60)

hih, to já nevím, co mi to Mgala zabalila onehdá v DROgerii :abduct:
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron