Svačinový koutek

Redakce místního časopisu

Moderátoři: Beatrix, yohannka, Manori, Eternity

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon pro 14, 2009 10:19 pm

Nef: vlastně díky tomu, že jsem znala Jean-Clauda už z dřívějška. Pozval mě do Slastí na návštěvu a já se prostě doma hrozně nudila a napadlo mě, že bych tam mohla být užitečná, vzhledem k tomu, že jsem čarodějka i upírka, tak se orientuju v obou světech a navíc můžu i na denní světlo. A Jean-Claud souhlasil, tak jsem se mu upsala. Uculí se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » pon pro 14, 2009 10:30 pm

Ještě jsem něslyšela o nějakém upírovi, který může na světlo. Musíš mít zajímavé ... předky. +zamyslí se+ Tak hlavně, že se ti tam líbí. +usměje se+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon pro 14, 2009 10:47 pm

No abych to upřesnila, nemůžu na plné sluneční světlo, to by usmažilo i mě, i když by to trvalo asi dýl. Zkoušet to nehodlám. Ušklíbne se. Ale když je šero, hlavně třeba v zimě, pořád po mrakem a i když slunce vyleze, nemá takovou sílu, tak si můžu vyjít na procházku. Ale taky to nedělám často, noc mi vyhovuje. Usměje se. No předky zajímavé asi mám, ale jsou to jen předci, navíc už stejně mrtví. Pokrčí rameny.

Ale dost o mě, pověz mi něco o sobě, o světě ze kterého pocházíš. Jestli tedy chceš. Dodá rychle. Já poznala hned, že nejsi tak obyčejná, jak se snažíš tvářit. Pousměje se.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Neferet » pon pro 14, 2009 11:09 pm

Aha, tak takhle to je. +pokývá hlavou+ Ale i tak je to velice neobvyklé.
Bemount, tak mu říkáme. Je to obyčejný svět podobný vašemu … středověku. Myslím. +vysvětluje normálním hlasem+ Až na to, že mezi obyčejnými lidmi všude žijí upíři a vlkodlaci. Ve městech, vesnicích, horách i lesích. Znám všechny upíry. Dalo by se říct, že jsem mezi nimi vyrůstala, ale ne doslova. Mám mezi nimi trochu složitější postavení, o kterém bych teď nerada mluvila, tedy alespoň do té doby než se pořádně seznámím s místním „upířím“ světem. Snažím se tvářit, že jsem obyčejná holka s trochou zvláštní magie, ale jak vidno, tak se mi to nedaří, alespoň před tebou. +zašeptá potichu, tak aby jí slyšela jen ona a trochu se usměje+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte pro 15, 2009 12:06 am

Pozorně ji poslouchá. Hmm, to je zajímavé. Ono jak vidíš, i tady žijí upíři a lykantropové mezi ostatními kouzelníky a dokonce už i mudly. Usměje se. Ale faktem je, že co se týče lykantropů a nás upírů, na hodně místech jsou stále velmi silně utlačováni, někde i beztrestně zabíjeni a loveni. Žádný svět není ideální. No upřímně, tajíš to moc dobře, pochybuju, že si toho všiml někdo jiný. Jean-Claude možná taky, na to je až příliš mocný, aby mu to uniklo. Ale je to francouzský šlechtic každým coulem, takže neřekne nic. Usměje se na ni.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Beatrix » úte pro 15, 2009 12:31 am

+proletí a rozhazuje vánoční..ozdoby..takový ty papírový..po všech+ vááánoce! +a zase nachvílu zmizne+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Styx » úte pro 15, 2009 2:33 am

Nef: Díky. Ale jo, docela se bavím, je to tady fajn +přinese sobě i holkám tácek s nějakými dobrůtkami a když Bea rozhodí papírové ozdoby, snaží se jich pár z legrace chytit+ A jak se bavíš tady ty?

Becca: Co to je za přitažlivého muže, který ti dělá společnost? +k Adamovi+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte pro 15, 2009 3:00 am

Meg: Aha tak, zvířátka. Tak to si dnes moc nezafotíte. Možná trochu později, až se tady někdo opije °zasměje se° Jste tady dnes sama?

Man: Tak to se mnou počítejte, určitě vám to pošlu a doufám, že mi vyvěštíte alespoň dlouhý život °uculí se a jelikož je to zvědavý mužský, tak jí položí stejnou otázku, jako Meg° Máte dnes nějaký doprovod, slečno?

Rebecca: °oplatí jí její pohled a taky pozvedne svoji sklenku na pomyslný přípitek s ní a se zaujetím sleduje, jak ovládá svého přítele°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » úte pro 15, 2009 1:13 pm

konečně se zase probere z komatu a najde si něco k pití a vproudí do společnosti
Tony: dobrý den, pane Dolohove. jak se daří? líbí se Vám v naší redakci? a neodpustí si dnes jste tu sám, nebo s nějakým doprovodem? mezi redaktorky Pentu se dříve smrtijedi vydávali pouze koňmo a to ještě ve dvou!
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Svačinový koutek

Příspěvekod Eternity » úte pro 15, 2009 1:14 pm

a všechny dámy: ahoj, ráda vás všechny vidím. přestávka ve vánočním nakupování? oddech od toho blázince?
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na Pentagram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron