Hlavní pokoj

Moderátor: Bill Weasley

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Bill Weasley » úte dub 27, 2010 10:14 pm

Vezme její ručku a dá si ji na srdce Bolí, nebo spíš mě tady píchne, ale to vy nevyléčíte, asi Tak posmutněle pozvedne koutky Prochladnutí, Merline! Je to vážné? Ano typický chlap. Tak nějak pořád drží tu její ručku, když mu to dojde Promiňte uculí se omluvně a radši si natáhne to triko Můžu vám něco nabídnout když už jste tady, nebo vás volají smrtelně nemocní pacienti?

(omlouvám se, dneska mi děsně debilní internet, tak budu končit :? )
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Memory » úte dub 27, 2010 10:41 pm

Ako tak drží jej ruku, cíti, že tam začína byť celkom slušné teplo. No dobre si uvedomuje, z čoho to teplo je. Keď ju pustí, v prvej chvíli jej napadne, že by mohla protestovať, no hneď sa spamätá.
Schová fonendoskop a vytiahne malý fakón s fialovou tekutinou. "Nie je to nič vážne." povie s úsmevom (ach tí chlapi ;) ) "Dám vám tento elixír proti prechladnutiu. Po ňom sa hneď budete cítiť lepšie." podá mu ho, pričom nechá ich ruky dotýkať sa o čosi dlhšie, než je bežné pri podávaní vecí.
"Smrteľne chorí pacienti?" zasmeje sa. "Takí snáď na LoSe ani nie sú. Ak teda nepočítam tú takzvanú losiu chrípku. Takým však už niet pomoci. Na chvíľu by som sa mohla zdržať." povie po chvíli s miernym, trochu hanblivým úsmevom na perách.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 8:30 am

Prstama jí přejede po dlani, když si od ní lahvičku bere. Hned ji taky vypije Brr, fuj uškíbne se nad jeho hnusou chutí. Losí chřipka, co to je? Nakrčí čelo, protože o tom nějak neslyšel, nečetl, neví Počkejte tady chvilku, nikam mi neutečte. Vstane, spešně odběhne do ložnice a vrátí se oblečený v jeansech a buď svojí nebo Charlieho košili, ony se jim totiž pletou. Co byste řekla projížďce v loďce po jezeře? Nabídne jí, jak se tak nad ní tyčí a má nutkání zabořit prsty do jejích vlásků, tak si je dá raději do kapes
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Memory » stř dub 28, 2010 9:28 am

Bill sa jej páči čím ďalej, tým viac. Musí sa zasmiať nad jeho výrazom, keď pije elixír. "Ja ani sama neviem. To si vymysleli, myslím, v Pentagramu. Zdá sa im, že to tunajší obyvatelia s prichádzajúcou jarou trochu preháňajú so sexom." pri poslednom slove sa zarazí. Radšej za zadíva z okna na jazero.
Keď jej Bill navrhne plavbu, nadšene prikývne. "Rada, dnes je tak pekne." no vzápätí sa zamračí, postaví sa a zahľadí sa mu do očí. "Nie som si istá, či by ste mali chodiť von. Ten elixír síce zaberá celkom rýchlo, ale.....ako sa cítite?" opäť mu ruku priloží na čelo. Teraz ju tam nechá trochu dlhšie. Zdá sa, že Bill nemá teplotu.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Bill Weasley » stř dub 28, 2010 9:38 am

Tak přehánějí se sexem? Pozvedne pobaveně obočí nad tím, jak se Memory zarazila, skoro se nahlas zasmál, ale nakonec to v sobě udusil Musím přiznat, že už se cítím mnohem líp Uculuje se Přece takový krásný den s tak krásnou dámou nestrávím zavřený v baráku. Jemně ji chytne za ramena a směruje ji k zadnímu vchodu, kde je přístup na molo Ale ještě si tohle oblečete Půjčí ji svou bundu A molo klouže, tak vás radši budu držet Chytne ju za tlapku a opatrně ju vede k loďce
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Memory » stř dub 28, 2010 9:47 am

Usúdi, že nemá zmysle protestovať. Ani sa jej protestovať nechce. Len sa v duchu usmieva nad Billovou galantnosťou. Ten úsmev prenikne aj na povrch. Nechá svoju ruku v jeho teplej veľkej dlani a opatrne kráča za ním po mole.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Bill Weasley » čtv dub 29, 2010 10:55 pm

Otevře si láhev výborného vína a usedne za piáno. A dokonce ani nehraje ty jeho srdceryvné
http://www.youtube.com/watch?v=5kNIssxz ... re=related
Pořád se u toho uculuje a co chvíli upije z láhve
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Memory » ned kvě 02, 2010 12:02 pm

Zaklope a čaká, kým jej niekto príde otvoriť.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Bill Weasley » ned kvě 02, 2010 12:57 pm

Zrovna si v kuchyni napchával žaludek strašně nezdravíma brambůrkama, když zasleche klepání. Nikoho nijak nečeká tak jde otevřít
To jsou k nám hosti Usměje se hned a je velmi mile překvapený
Jestli ještě jednou uslyším "drraoušku" tak mě asi zavřou k Mungovi
Uživatelský avatar
Bill Weasley
Mág
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:26 am

Re: Hlavní pokoj

Příspěvekod Memory » ned kvě 02, 2010 2:27 pm

"Ahoj." pozdraví a ústa sa jej roztiahnu do širokého úsmevu. "Prišla som ťa skontrolovať, ako som sľúbila." v rukách nesie Billovu bundu. "Aby som nezabudla, vraciam bundu." podá mu ju.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

PředchozíDalší

Zpět na Billova kobka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron