Vchod do podniku

Slavný upíří strip klub... jediný na světě...

Moderátoři: Rebecca Altamirano, Jean-Claude

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » pát lis 02, 2012 6:34 pm

Beccy: to už se nedozvíš....*prohlásí tonem, že to je tajemství* hm..výborně, není nad to mít společné tajemství...další...*trochu se uculí a už mu to jde líp než prve...pak koukne, že mu přibyla další ošetřovatelka* a hele....*zaostří na ni a protáhne obličej* a jéje...já mám takovou smůlu...to tady není nějaká volná ženská nebo co?*zavrčí si*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » pát lis 02, 2012 6:41 pm

*klečí vedle Jasona* Myslela jsem, že už dali pokoj...tak evidentně ne....čím můžu pomoct?*rozhodně na ně koukne - no jak je poslouchá s tím Aubreym, tak si to až skoro rozmyslí a radši sklopí pohled k Jasonovi* Víš, že jsi strašná kecka?*zavrtí hlavou, ale musí se na něj uculit*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jean-Claude » pát lis 02, 2012 6:48 pm

Tak zase....*poznamená si pro sebe- jo, úplně to vidím, jak Devlin si sedí na trůně, ovívá se křídlem, relaxuje a naráz bouchání a Devlinéééé! heeej, Devlineeee! - úplně vidím ten protažený xicht:D trochu povytáhne obočí, že neprotestuje* No výborně...aspoň nemůže Aubrey říct, že bych mu nedopřál nějakou pořádnou zábavu....*dopije sklenku* děti...?*na chvíli se zamyslí, jak zvažuje pro a proti a už to vypadá, že ho to nebude zajímat...* Ty ušetřete...upravíte jim vzpomínky a vysadíte po cestě někde, kde se o ně postarají...aby neřekli, že nejsem lidumil...*cha, no to by se Postrachovi fakt ale FAKT nelííbilo:D*

Nijak, lištičko.*zarazí ji ostře, pak dodá o něco jemněji* Zvládneme to sami...navíc bude lépe, když si to s nimi půjdou vyřídit upíři, proti kterým tady brojí... jeden neví, co tam všechno budou mít...a asi by mě monsieur Postrach nepochválil, kdybych tě tam poslal a něco by se ti tam stalo....a mě by se to taky nelíbilo. I když máš u mě pořád vroubek.*koukne na ni důrazně, že oni dva si ještě mají co říct* ale můžeš zůstat u Jasona, pro jistotu...nechci ho nechat bez dozoru..začíná se nějak moc zajímat o pohyb...*cukne koutky* Nerad bych plýtval zbytečně silou....

*odloží sklenku* Tak já si půjdu zavolat a domluvím doprovod...vy se postarejte o to, aby se tady Jason dostal do postele, dámy...*cukne koutky a nechá je tam s tím posledním dvojsmyslem*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát lis 02, 2012 8:13 pm

Jason: Pff, tak si to teda nech... Ušklíbne se dotčeně, ale v očích jí vesele zajiskří. Je ráda, že už se cítí evidentně o dost líp. No jo vlčku, tomu se říká smůla. Zamrká na něj nevinně.

No, bohužel nedali. Bohužel pro ně. Upřesní se zlým úsměvem. Jo, musím souhlasit. Tohle je až moc tenký led a vsadím krk, že ani Postrachovi by se to moc nepozdávalo. Koukne na ni trochu lítostivě, umí si představit, jak ji to musí štvát, že si taky nemůže jít hrát:P

Myslím, že to bude považovat za vánoční dárek. Uculí se pobaveně, když si představí, jak se bude Aubrey tvářit. Souhlasím, myslím, že snad nebudou tak moc zasažení tím jejich fanatismem. Dají se převychovat a dostat šanci samostatně uvažovat. Přikývne spokojeně. Dobře, my se ti zatím o vlčka postaráme, neboj. Mrkne na Man vesele. Prý tě máme expedovat do postele...Chceš odnést? Neodpustí si další rýpnutí a v očích jí vesele jiskří.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » pát lis 02, 2012 10:07 pm

Vrrr....mno jasně, že si vy chlapi takhle notujete...*hodí po odcházejícím JC škaredý pohled, pak si povzdychne* No....tak vypadá to, Jasone, že se mě hned tak nezbavíš...*uculí se*

Jo, to se vsaď, že by se mu to nepozdávalo...*přikývne* asi si budu muset nají vlastní špatňáky na výprask....*a jde jí pomoct dostat Jasona do postele:D*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » pát lis 02, 2012 10:08 pm

Ne! Nést ne, zatracená práce...*kroutí se* jen mě....postavte,*zatváří se poraženě, když se sám nezvedne* už je mi přece jen líp....*natáhne k nim ruce*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob lis 03, 2012 1:21 pm

No když nee, tak ne. Uculí se pobaveně a pomůže mu vstát. Jen ho tak decentně jistí, kdyby šel náhodou k zemi. No jo, vlastní špatňáci... Zatváří se poněkud kysele, když si vybaví toho svého, osobního. Fakt už se těším, až budu mít taky trochu klidu. Ušklíbne se a spolu s Man vede Jasona do jeho bytečku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Jason » sob lis 03, 2012 4:19 pm

*nechá se vytáhnout na nohy, že frajersky půjde sám, ale podlomí se pod ním poněkud kolena, tak ještě rád se jich chytne* konečně je k něčemu, že nejsem moc vysoký...*vtipkuje radši*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Manori » sob lis 03, 2012 4:22 pm

Beccy: Klid? Co to je?*ušklíbne se a chytí Jasona opatrně ale pevně* tak jdem....*sunou se do zákulisí a soukromým pokojům*

(dál u Jasona:))
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Vchod do podniku

Příspěvekod Astrai » úte pro 04, 2012 12:06 am

Projíždí městem právě když slunce pomalu klesá za obzor. Ve chvíli kdy se zcela setmí se rozsvítí světla podniku, jehož název ji okamžitě zaujme. Bez váhání zabočí na parkoviště, zastaví a vystoupí. Na sobě má obyčejné pohodlné džíny a top v tmavě vínové barvě. Přečte si upozronění o zákazu vnášení svatých předmětů a stříbra, ale nic takového u sebe nemá, má raději zlato. Odloží si jen kabát a zamří do baru.
Uživatelský avatar
Astrai
Kožoměnec
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned led 02, 2011 12:59 am
Bydliště: Los Angeles

PředchozíDalší

Zpět na Provinilé slasti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron