Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » čtv led 14, 2010 6:05 pm

Nechceš jít s náma na mýtinku? +loučí se se světlushkou+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » čtv led 14, 2010 7:54 pm

vrazí dovnitř jak velká voda+ zdravím - není tu někdy Eternity? +rozhlíží se po ní. a okukuje nabídku sladkostí mlsně. pak si všimne hostů - nejdřív Bey a Molly
Bea: čáááu! jak se vede? nevíš, kde by teď mohla být Et? a co hospoda? stojí? jaké byly váno... +teprve si všimne dalších a trochu zvolní+ ...ce a silvestr - dobrý den na Světlushku a Fabiena
až teď zaregistruje Amona a dopr... to je štěstí. koukne na něj, zmlkne, chvíli kouká, pak sáhne za sebe a hledá Isamuna, který přišel s ní.
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » čtv led 14, 2010 8:01 pm

vejde těsně za Tir. dívá se na ni, jak se rozjíždí a hlasitě konverzuje - protočí oči v sloup. pak si všimne, jak se zarazí, věnuje víc pozornosti lidem, s nimiž se Tir baví - podrobně si prohlédne tři ženy a pak i dva muže. zaregistruje, jak Tirage zůstane vejrat na Amona i její pohyb rukou za sebe. udělá krok k Tir, vezme ji za ruku, postaví se těsně za ni. usměje se na společnost okouzlujícím úsměvem
dobrý den. promiňte, nechceme vás rušit. ale hledáme Eternity. můžete nám poradit, kde bychom ji teď mohli zastihnout? v Kanceláři D&E není. další milý, omluvný úsměv, postupně se na všechny podívá a usměje.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » čtv led 14, 2010 9:42 pm

+tak ju to překvapí, že zase zůstane jen zírat, hlavně proto, že tak Tirage začala když je tam amon+ Jo..hospoda stojí..můžeš zase dojít brigádničit...+vzpamatovává se+ akorát tam deme...Eternity...sem viděla naposledy v butiku na příčné...+pokrčí ramenama+


AMON: +sjede ty dva pohledem a kývne na pozdrav+ jak se vede... +konverzačně a připálí si cigaretku+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » čtv led 14, 2010 9:45 pm

(No, vás tu najednou je)

Fabien: No, bydlím ve Wildaranu v pronajatém pokoji...a nemysli si, že se ke mně nastěhuješ!!!....+Pak nasadí vlídnou tvář.+ Hezky si to s Beou užijte a ať ti nazaskočí jídlo v krku!

Světl.:Jejda, ty už jdeš? Moc ráda jsem tě poznala a doufám, že se zase někdy uvidíme.

Amon: +Lehce zrůžoví, když ho vidí a při zjištění, že se tu míní usadit zapřemýšlí, zda ten odpočinek ještě na chvíli neodsune.+ Ráda vás vidím, Amone. Díky, dárek dorazil v pořádku a je opravdu podařený. Jak se máte? Dlouho jste nebyl nikde k vidění?

+Zamává na Tirage a jejího společníka.+ Zdravím...na Eternity jsem narazila v knihkupectví, kde se stejně jako já marně domáhala obsluhy. Možná tam ještě čeká.

Bea: Měj se a nezapomeň, prosím, nějak pošťouchnout Faba, aby nevypustil tu zítřejší službu. Rád se zapomíná. A doufám, že se uvidíme nejpozději na tom snobským plese!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Fabien » čtv led 14, 2010 9:54 pm

Molly: +Úplně ignoruje její striktní varování+: Super! Wildaran...to zní vznešeně. Pošlu skřítky, aby mi tam k tobě hodili věci. Pár dní to s tebou snesu.

Bea: Opravdu jste pro svůj podnik nejlepší reklamou. Tak jdeme...už se nemůžu dočkat, až tu vaši hospůdku uvidím! +Jednoznačně ho však z Beatrix zajímají její oči a ostatní anatomie. Když vstoupí Amon a políbí ji, zaškaredí se.+ To je ten váš přítel?+ Zašeptá jí do vlasů. Pak jí pod stolem chytně za ruku.+ Počítám, že můj žaludek už nesnese další odklad večeře. Můžeme jít?

+Vesele se zazubí na příchozí+:Ahoj lidi!
Nic není nemožné!
Uživatelský avatar
Fabien
Mág
 
Příspěvky: 2643
Registrován: čtv led 07, 2010 6:46 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Beatrix » čtv led 14, 2010 10:09 pm

Molly: jasně, vyhodím ho včas! ahoj!

Fabien: jestli hledáte střechu nad hlavou, máme v naší hospůdce i pár pokojů k pronajmutí... +uculí se jak ju chytne za ruku, a schválně se ho nepustí a vstane+ Jo, to je on... Jistě, je akorát tak na čase! +a táhne ho za ruku pryč a ignoruje amonovu poznámku o tom, co si to zase našla za ubožáka+ z dovolením...+protáhne se kolem tirage+ ahoj!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pát led 15, 2010 10:11 am

*servírka to všechno pozoruje z dálky a spokojeně se usmívá, že je tady tak narváno...samozřejmě počká, až se hosté usadí a mávnou na ni...nepoletí za nima hned, jak přišli*
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Světlushka » pát led 15, 2010 4:27 pm

*ještě, než Bea odejde* Bea: No, teď asi ne - ještě bych si chtěla něco zařídit. Ale někdy určitě zajdu.

Molly: To si piš, že uvidíme *mrkne na ni* Taky jsem tě ráda poznala.

*pak zaplatí servírce za útratu a vyjde ven*
Co vím, může každý vědět - své srdce mám já jediný.
(J. W. Goethe, Utrpení mladého Werthera)
Uživatelský avatar
Světlushka
VIP Member
 
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 02, 2009 6:02 pm
Bydliště: přechodné útočiště na Swanlinbaru (dříve zámek Tma)

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pát led 15, 2010 4:36 pm

trochu se vzpamatuje. zadívá se na Amona tak, že nejde poznat, co si myslí. pak se mu podívá do očí, mírně se jí zvlní rty a zatřepe hlavou, aby se probrla. a s docela dobrou náladou a ironií sobě vlastní poměrně klidně odpoví je to vý-bor-ný.
pak se jenom kouká kdo všechno odchází mějte se, nashle.
Bea: jasný. dorazím, jakmile najdu Et a pořešíme organizaci práce. pozdravuj yohannku.
Molly: ahoj. v knihkupectví? no jo, to je celá Et, než by si dala tdy něco dobrýho, bude se hrabat v knihách. nebo v hadrech.

Isamun: opře se o něj a nepouští se jeho ruky. já chci něco dobrýho, tu chvilku hledání Eternity počká, než si dám nějakou mňamku. odtáhne ho k pultu s dobrotama a tam spráskne ruce no né! já chci tyhle koule z pařížské šlehačky obalené čokoládou a kakaem! čtyři! slečno, prosím vás... a dvojité preso s míkem. loudí už na obsluze
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron