Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pát led 15, 2010 4:44 pm

poslušně jde za Tir a když si ona objedná, jenom si odfrkne
obsluha: dobrý den, slečno. a k tomu nám dejte černého turka a dva bílé rumy - jden rovnou do kávy a druhý zvlášť. a měla byste nějaké chlebíčky? s vajíčkem a se šunkou? díky.

Tir: šeptem tak to je on? ty jsi ještě praštěnější, než to vypadá. já doboručuju bleskové občerstvení - pokud možno u jiného stolku. a pak rychle pryč a najít Eternity. taky musíš vlézt do prvního podniku a hned narazit na místního bosse a krvelačného playboye v jedné osobě...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod Tirage » pát led 15, 2010 4:49 pm

sjede Isamuna pohledem a ohrne ret ty máš pořád řečí, že se mají věci řešit rovnou. a ty rumy jsi měl vzít tři, protože toho panáka já potřebuju.
odebere se ke stolku, kde sedí Molly s Amonem
my si přisedneme, nevadí, že? jenom na chvilku - něco si dáme na posilněnou a zase vyrazíme.
Amon: a jak se vede, ó strašlivý? jak se má vaše rozkošná dáma s hlasem lodní sirény?
Ten, co mi kouká přes rameno, je Matouš. Jářku někde lítá.
Uživatelský avatar
Tirage
NEaktivní
 
Příspěvky: 2821
Registrován: pát črc 03, 2009 1:44 pm
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Cafeteria

Příspěvekod Zaměstnanec » pát led 15, 2010 5:50 pm

*servírka donese snad všechno, co si objednali...(akorát absolutně netuším, co to jsou za koule, takže to si budete muset využít svou fantazii:)*

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
K vašim službám...
Uživatelský avatar
Zaměstnanec
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 854
Registrován: sob zář 05, 2009 2:56 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát led 15, 2010 9:28 pm

Tirage a její milý doprovod: To je milé, že si přisednete. Eternity je jistě na nějakém úplně utajeném místě. +Usměje se, jak jen to společenské konvence považují za únosné.+

Amon: Netvařte se tak zkysle, milý Amone. Možná čtu málo noviny, ale děje se něco?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » sob led 16, 2010 10:09 pm

Tirage: +zatváří se nelibě na to její oo strašlivý+ Beatrix? Vidělas, má zřejmě novej oběv...+ušklíbne se+
Nepředstavíš nám svůj doprovod? +prohlíží si I.+

Molly: Já se takhle tvářím běžně, dokonce i o vánocích, po pár letech si zvyknete, slečno.
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob led 16, 2010 10:23 pm

Amon: Promiňte, ale k Beatrix muho dodat, že to snad ani není objev jako můj kolega z práce. Myslím, že si přál navštívit nějaké místo, kde by mohl chutě povečeřet a Bein podnik je k tomu jako stvořený, ne? +Snaží se vyžehlit Beinu situaci.+ A věřte mi, mnohem víc vám sluší, když se tváříte jen přiměřeně naštvaně. Chápu, že smích je nevkusný. Nedáte si trochu vína? Mám tu načatou lahev savignonu. Je docela příjemný...+Usměje se na něj, ale jen trochu, aby si moc nefoukal.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » sob led 16, 2010 11:14 pm

Molly: jako by to nebylo jedno s kým se tahá...+mávne nad tím rukou+ víno? ani ne...něco tvrdšího! +mávne na obsluhu a objedná si nějakej smrťák chlast+
+zadívá se na ni+ Jak vy víte co mně sluší?
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » sob led 16, 2010 11:39 pm

Tak za prvé - Bein společník je můj kolega a nerada bych, abyste ho zavraždil, protože jinak bych v práci na všechno zůstala sama. To je dost skličující představa, takže by mě potěšilo, kdybyste na tuhle mírně trapnou scénku zapomněl. Navíc mám s tímhle mužem rozdělaný vědecký projekt, který by bez jeho schopností byl mírně řečeno v háji.
A za druhé - je v ženské přirozenosti, že ví, co muži sluší, i když ho zná pramálo. Stačí to jenom chtít vidět. Ostatně, myslím, že všechny ženy, kterým na vás záleželo, to viděly. Tedy, ne snad, že bych se do téhle dlouhé řady chtěla počítat, ale má přirozená vcítivost mi velí vám sdělit svůj názor. Ostatně to považuji také za vhodný začátek konverzace v případě, že se tváříte jakoby zrovna zrušili zakázané kletby.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Amon » ned led 17, 2010 12:17 am

mollyz píše:Tak za prvé - Bein společník je můj kolega a nerada bych, abyste ho zavraždil, protože jinak bych v práci na všechno zůstala sama. To je dost skličující představa, takže by mě potěšilo, kdybyste na tuhle mírně trapnou scénku zapomněl. Navíc mám s tímhle mužem rozdělaný vědecký projekt, který by bez jeho schopností byl mírně řečeno v háji.
A za druhé - je v ženské přirozenosti, že ví, co muži sluší, i když ho zná pramálo. Stačí to jenom chtít vidět. Ostatně, myslím, že všechny ženy, kterým na vás záleželo, to viděly. Tedy, ne snad, že bych se do téhle dlouhé řady chtěla počítat, ale má přirozená vcítivost mi velí vám sdělit svůj názor. Ostatně to považuji také za vhodný začátek konverzace v případě, že se tváříte jakoby zrovna zrušili zakázané kletby.


+musí se zasmát+ proč bych ho měl vraždit? Mně je upřímně jedno, s kým má Beatrix poměr, nebo jen oběd. o její záležitosti se JÁ starat vážně nebudu.
+dívá se na ni poměrně upřeně a vypadá to, že se jí skoro hrabe v hlavě, ale to nedělá, spíš jen vyvolává ten pocit+ Vážně?
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » ned led 17, 2010 12:23 am

Vážně! +Napije se a marně hledá svoje cigarety.+ Ten mizera Fab mi je sebral!+ Zahučí si pro sebe a zklamaně mává na obsluhu, aby jí přinesla jiné. Přitom všem gestikulování a hledání omylem do Amona strčí.+ Promiňte, to jsem nechtěla. Ale pojďme do bezpečnějších vod - jak jste vlastně trávil vánoce?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron