Salonek

Moderátoři: Styx, Tony Dolohov

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte úno 09, 2010 10:45 am

(taky se mi zdá, že Nef je na něj moc hodná (nebo se stydí?). Tony by rád prozradil pikantnosti, od toho hra na pravdu přece je, ale to by ji asi musel hrát s fatou, ta by ho vyždímala jako hadr:) Myslím, že budu muset asi jít vzbudit Styx:))
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte úno 09, 2010 10:52 am

°uculuje se nad jejími rozpaky, ale už bez poznámek° Snad ani není potřeba říkat, s kým °nedokáže skrýt smutek v očích při vzpomínkách° Nejlepší sexuální zkušenost? Nedokážu vybrat tu nejlepší, Styx mě pokaždé překvapuje něčím novým, co jsem ještě nezažil. Má... °schválně povídá v přítomném čase° … neskutečnou fantazii
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Eternity » úte úno 09, 2010 11:00 am

Antonin Dolohov píše:(taky se mi zdá, že Nef je na něj moc hodná (nebo se stydí?). Tony by rád prozradil pikantnosti, od toho hra na pravdu přece je, ale to by ji asi musel hrát s fatou, ta by ho vyždímala jako hadr:) Myslím, že budu muset asi jít vzbudit Styx:))


(jak Tony právě stačil zjistit na záchodku - stačí říct a fata si ho podá... :P. ale já tu vlastně vůůůbec nejsem. že, Nef? ;) )
„Jakýkoli náhled na realitu, který není zvláštní, je lživý.“ Nail Gaiman
Uživatelský avatar
Eternity
VIP Member
 
Příspěvky: 1019
Registrován: úte kvě 12, 2009 10:58 am
Bydliště: Holistická detektivní kancelář D&E, momentálně LoS, Příčná ulice

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte úno 09, 2010 11:24 am

+vejde do místnosti a šourá se k nim+ Nemohu spát +zamručí rozmrzele+ Nebude vám vadit, když tady s vámi chvilku pobydu? Budu tiše jako myška, nenechte se rušit, jen budu poslouchat
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » úte úno 09, 2010 11:32 am

(Nef je vždycky hodná a vůbec nevděk světem vládne :) No tak jo no, já se budu snažit polepšit :) Et néé ty tu vůbec nejsi, ale pořád mi do toho kecáš :D )

Tony: +pokývá hlavou, že si to myslela+ Přeci musí existovat ta jedna nejlepší. +řekne, jako že je o tom přesvědčená+

Styx: +překvapeně se na ni podívvá+ Jasně, že nám to nebude vadit. +usměje se na ni+ Pojď posaď se. +ukáže na volnou židli+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » čtv úno 11, 2010 12:46 pm

Styx: °když ji zahlédne, oči se mu rozzáří° Jistě, že nám to nevadí °stáhne si ji na klín°

Nef: Tak fajn, Styx mi určitě pomůže vzpomínat na ten nejlepší sex, jaký jsme kdy spolu zažili °uculí se°
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pát úno 12, 2010 11:16 am

Nef: Tak jak daleko jste v otázkách na tělo? Už se ti Tony dostal „pod sukni“? +řekne obrazně a zasměje se+
Tony: +sedne si mu na klín a chytne ho kolem ramen+ Tak nejlepší sex? To ti Nef dala moc hezkou otázku. Jsem sama zvědavá, který byl pro tebe ten nejlepší. Já ti v tom neporadím, to musíš vědět sám +nepomůže mu ani náhodou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Neferet » pát úno 12, 2010 11:47 am

Styx: Pod sukni? +podívá se na ni trochu nechápavě a pak se zasměje+ Jo tak. Ne. +zakroutí hlavou+ Ještě neměl tu šanci. +uculí se+ A co, že jsi nemohla usnout? Špatný sny nebo prostě jen nejsi dostatečně utahaná?

Tony: +podívá se na něj takový tím způsobem "tak a máš to" a pak se zasměje+ Vypadá to, že jsi v tom sám. +řekne a pohodlně se opře, aby si mohla vyslechnout jeho vzpomínání+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon úno 15, 2010 7:12 pm

Tony: No... +rozhodne se mu trochu pomoct+ ... pokud si vzpomínám, tak ta noc tehdy dole... ve sklepení... mám takový dojem, že sis ji tehdy náramně užíval +uculí se poťouchle+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Tony Dolohov » úte úno 16, 2010 7:52 am

Styx: Když pro mne byly všechny nezapomenutelné, to se pak těžko vybírá °obejme ji kolem pasu°

Nef: Hra je hra a musím s pravdou ven °poprvé za večer projeví neochotu° Tak jeden z neopakovatelných – schválně neříkám, že nejlepších... °rychle uvede na pravou míru° ...zážitků byl Styxin nápad zahrát si na dominu, který jsem jí tehdy neprozřetelně vyplnil. Nedokážu jí prostě nic odepřít. Zařídili jsme si hluboko ve skalách pod Orlíkem malou mučírnu a Styx mě přinutila, abych jí dělal otroka +ošije se+ Doufám, Nef, že ti to takhle stačí a nebudeš chtít detaily
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Komnaty Tonyho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron