Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » pon dub 13, 2009 8:00 pm

Eillen píše:Meg, doufám, že vezmete i malou Sarah. Ať si taky užije. Navíc bude zařízený dětský koutek. Tak si v něm nemusí Michael hrát sám. Oddávat nás bude Postrach, už byl zaúkolován, aby Creaganův slib zahrnoval jak tento svět, tak i jeho. Musím si ho pojistit směje se a upíjí vína


U nás to bylo naopak - Sirius si pojišťoval mě *smích* Pokud malá nebude protivná, tak ju určitě vezmu...Její první akce...to bude srandaaa *smích*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod golux » pon dub 13, 2009 8:07 pm

Creagan: No, myslím, že to bude hodně náročné jaro... rozlučka s Eillen, vaše svatba, výročí svatby Meg a Siriuse, Luciusovy narozeniny... pak budeme asi všichni potřebovat hodně dlouhou dovolenou...
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Salonek

Příspěvekod Creagan Elat » pon dub 13, 2009 8:09 pm

golux: raději se na to snažím nemyslet dopředu. Ono to bývá lepší. A ještě, že máme každý rozlučku zvlášť. Představ si, že by byla jednou jen dámská či pánská a pak ještě jedna společná směje se té představě
Když měsíc na svý cestě nebem všechny hvězdy poztrácí
omotám kolem krku šálu nasedám na koberec lítací
(kapela ZAVĚTREM)
Uživatelský avatar
Creagan Elat
NEaktivní
 
Příspěvky: 303
Registrován: ned pro 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Wildaran

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 8:18 pm

Lucius:
+zamyslí se+ Nevím, jestli má ten vztah ještě nějakou buducnost. +zarazí se+ Ten dotaz, o kterém jsem vám před chvíli říkala, se toho úzce týká. Vlastně, možná, že byste mi i dokázal poradit, jste velice zkušený. +navrhne+ Mohla bych vás později pozvat do svého sklípku na prohlídku a ochutnávku vzácných archivních vín, které takový milovník vín, jako jste vy, Luciusi, jistě ocení? +uculí se+ Třeba bych v tom příjemném prostředí i ztratila zábrany vyslovit svou prosbu.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod golux » pon dub 13, 2009 9:03 pm

Creagan: No to by určitě stálo za to... směje se V každém případě to bude začátek léta, na který nikdo nezapomene. mezitím skončí skladba No, slíbil jste tanec Styx, nebudu vás zdržovat. A děkuji...
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon dub 13, 2009 9:05 pm

Styx: Jsem vám plně k dispozici, drahá přítelkyně. Jakmile se na to budete cítit, jsem připraven vám vyhovět. mezitím končí skladba Nicméně, druhý tanec má zamluvený můj přítel Creagan, takže když dovolíte, doprovodím vás k němu nabídne Styx rámě
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 13, 2009 9:09 pm

Styx píše:Becca: Díky za rady, jak na upíry. Minule jsem to téměř potřebovala. Ještě že mám ochranu +sáhne si na stíbrný řetízek na krku+ Když jsem vás dva před chvíli pozorovala, nezapřeli jste, že máte zálibu v prokleté krvi +mrkne na ni spiklenecky+ bylo fakt vzrušující na vás koukat. A to si Lestat myslel, že mě to vystraší +upřimný smích+


Styx, no nejsem si jistá, na jak dlouho by ten křížek zdržel třeba jen Lestata...a to je mu jen něco málo přes dvě stě let. Znám i starší upíry a ty nemají problém ti ho vlastnoručně strhnout z krku. Trochu varovně. Každopádně kdyby jsi měla nějaký problém, stačí říct. Čas od času mám takový malý vedlejšák a likviduju upíry, co to trochu přepískly. Mrkne na ni. Jo a kdyby jsi někdy zatoužila po troše extrému a chtěla vyzkoušet, jaký je to pocit, když někdo saje tvou krev, víš kam se obrátit. Usměje se. Lestat jistě nebude proti, že zlato? S úsměvem na něj pohlédne.

No já se rozhodně zlobit nebudu. Upřeně se na Styx zadívá.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 9:13 pm

Lucius:
+přijme rámě+ Jste velice laskavý, Luciusi, pravý šlechtic. +usměje se+ Děkuji za první tanec.
Creg:
Ahoj, Cregu +mile se na něj usměje, zaklesne se do jeho paží a tančí další tanec+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » pon dub 13, 2009 9:25 pm

přistoupí ke golux a obejme ji zezadu Smím prosit, drahoušku? s úsměvem ji k sobě otočí, obejme ji a začnou tančit
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » pon dub 13, 2009 9:27 pm

Creg:
+sluha jí oznámí, že v přijímacím sále čeká další host+ Omlouvám se, Cregu, povinnosti volají. +s omluvným úsměvem+ Uvítám hosta a zatančíme si později. +přijme Cregovo rámě a nechává se jím odvést z parketu+

Becca:
+cestou do přijímacého sálu se zastaví na skok u Beccy+ A já na to stříbro tak spoléhala! Určitě ti řeknu, pokud bych měla nějaký problém, díky, zlato. +k její nabídce vysát jí krev+ Becco... neříkej mi takové věci dvakrát, protože já jsem pro každou špatnost! +zachvěje se vzrušením při představě své prokousnuté krční tepny+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron