Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Creagan Elat » úte dub 14, 2009 12:38 pm

Dopije skleničku a odloží ji na stolek. Poté se otočí k Margarit. Myslíš, Meg, že bych tě mohl požádat o tanec?
Když měsíc na svý cestě nebem všechny hvězdy poztrácí
omotám kolem krku šálu nasedám na koberec lítací
(kapela ZAVĚTREM)
Uživatelský avatar
Creagan Elat
NEaktivní
 
Příspěvky: 303
Registrován: ned pro 28, 2008 5:32 pm
Bydliště: Wildaran

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 12:45 pm

Sirius:
+zahlédne Siriuse a běží k němu+ Siriusi, jseš jako vítr. Je docela těžké vůbec tě dohonit. +uculí se+ Mohl by ses na chvíli zastavit a věnovat mi pár minut? +hodí po něm prosebná kukadla+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Postrach » úte dub 14, 2009 3:10 pm

Sirius Black píše:
Postrach píše:Sirius: nazdar...ale jo, jde to....co ty? Jaké byly Velikonoce..*uculí se*


Paráda...jsem ju pěkně vyšlehal *směje se a rukou naznačí sekavý pohyb* A dokonce jsem dostal i nějakého zajíca... Jinak byly úplně klidné...udělali jsme si výlet, protože i ve Skotsku je teď kupodivu krásně...A co ty? Jak to vypadalo u tebe?

ale, málem jsme zbořili půl sídla, ale vzhledem k tomu, že je velké dost, by se asi moc nestalo....a to jsem se krotil, jinak by to nebyl správný "lov"*usměje se* a pak....každý den nevytahuju svou ženu zpod stolu...
Ukolébej nepřítele, pak ho znič.
Uživatelský avatar
Postrach
Upír
 
Příspěvky: 703
Registrován: sob pro 27, 2008 4:35 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » úte dub 14, 2009 3:11 pm

*trochu pobaveně a zvědavě zároveň pozoruje, jak to Styx se Sevem zvládá*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 14, 2009 4:39 pm

Styx píše:Sirius:
+zahlédne Siriuse a běží k němu+ Siriusi, jseš jako vítr. Je docela těžké vůbec tě dohonit. +uculí se+ Mohl by ses na chvíli zastavit a věnovat mi pár minut? +hodí po něm prosebná kukadla+


To tys mi utekla, když tě čapnul Lucius...já nikam nešel...*směje se* Já ti můžu věnovat kolik času budeš chtít *mrkne na ňu*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 4:41 pm

Sirius:
+chytne se ho pod paží a odvede do rohu+ Hraješ biliár? +nečeká na odpověď a podává mu do ruky tágo+ Zajímám se... +začne váhavě+ … neptej se mne proč... o rod Blacků. +odstraní trojúhelník z prostředku stolu a prvním strkem zahájí hru+ Mohl bys mi říct o vašem vztahu s Regulusem? +zeptá se na rovinu+ Doopravdy mně to zajímá.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 14, 2009 4:42 pm

Postrach píše:ale, málem jsme zbořili půl sídla, ale vzhledem k tomu, že je velké dost, by se asi moc nestalo....a to jsem se krotil, jinak by to nebyl správný "lov"*usměje se* a pak....každý den nevytahuju svou ženu zpod stolu...


Lov? *vykulí oči* Co jste promerlina dělali? Manori pod stolem? Tak to musel být zážitek *směje se* Meg se akorát podařilo oběhnout půl stola...dál se nedostala *hrdý sám na sebe se uculuje*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 14, 2009 4:45 pm

Styx píše:Sirius:
+chytne se ho pod paží a odvede do rohu+ Hraješ biliár? +nečeká na odpověď a podává mu do ruky tágo+ Zajímám se... +začne váhavě+ … neptej se mne proč... o rod Blacků. +odstraní trojúhelník z prostředku stolu a prvním strkem zahájí hru+ Mohl bys mi říct o vašem vztahu s Regulusem? +zeptá se na rovinu+ Doopravdy mně to zajímá.


*opírá se o své tágo* Regulus...tušil jsem, že to bude něco s ním...*do jeho hlasu se vkrade vrčení* Pokud ho nechceš vytáhnout z hrobu, tak je stále tam...ani nevím, kde vlastně *zauvažuje* Náš vztah byl krátký - on šel ke Smrtijedům a pod kytky, já zdrhl z domova...na tom nic není *pokrčí rameny* Kdyby se mezi nás nepletla matka, tak by to možná dopadlo i jinak...
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 4:51 pm

Sirius: (aha, myslela jsem, že žije, no nic)
To mne mrzí. +posmutněle+ Jaký jste měli spolu vztah jako děti? Neříkej, že jste si vždycky nerozuměli. +udělá tágem další strk+ Jaký byl? Rozmazlený? Upřednostňovaný? Proč se mezi vás matka pletla? +omluvně+ Promiň za ten příval otázek, ale fakt mě to moc zajímá. +neunikne jí jeho zachmuřený pohled+ Nebo nechceš o tom mluvit?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 5:55 pm

+zve dál yohannku+ Jsem fakt ráda, že jsi přišla. +vede ji hned k baru+ Co si dáš? +sama si dá barmanem nalít další skotskou+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron