Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » úte bře 16, 2010 6:34 pm

Selena píše:Sam: <no určitě zbyde, ono se blbě strefuje do pusy, když sleduje Sama a ne dezert ;) > Lízátko? <zamyslí se> A bude takový to coca-colový? <ptá se>



Sel: když budeš chtít kolalokový, bude... rozhodí velkopansky rukama, jako že lízátka jí koupí i dvě. a sleduje zase ty drobečky zákusku, že jí trošku padají i za výstřih... tak jí je opatrně sundá rukou, aby ji neupatlal. a prst si olízne.
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte bře 16, 2010 6:40 pm

Skvělý, všichni kolem mluví francouzsky až na mě +zaxichtí se+ No určitě do Paříže, tam chci moc. Ty jsi měla fialový vlasy +tak jako se na ni dívá a snaží si ji představit+ Myslíš, že dostanu Viktora do těch malých obchůdků na Monmartru? +trochu se v tom dortě rýpe, ale pak si to dá do pusy+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte bře 16, 2010 6:46 pm

(ano já jsem kdysi měla fialový vlasy, a nevypadalo to špatně:D)

No, když mu strčíš do ruky knížku tak ho dostaneš prakticky kamkoli. Na Montmartru, tam je tak krásně. Pořídila jsem si tam tenisky a pár parádních kocovin. V Paříži se pije přímo famozně tak jako dekadentně. Hned bych tam jela.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte bře 16, 2010 6:48 pm

Díky, určitě to vyzkouším. No jo pár parádních kocovin, tak to se mě teď na nějakou dobu netýká, takže prachy co bych utratila za alkohol se chystám utratit za zbytečnosti a oblečení. Víš, kdyby to nebyla naše svatební cesta, bych tě vzala i sebou, ale takhle bys nám asi překážela.

(náhodou to muselo vypadat skvěle!)
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte bře 16, 2010 6:51 pm

No jo, no jo, to je jasný. Tak mi aspoň něco přivezte, nejlépe aby to bylo sexy a jmenovalo se to Gerard nebo Pierre. Nebo tak. +zazubí se+ A kdy vůbec vyrážíte? Abch věděla na kdy mám objednat ten mejdan s motorkářema.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte bře 16, 2010 7:02 pm

To víš že přivezem, akorát nevím jestli se mi Gerard nebo Pierre vleze do kufru +culí se+ ááále, já přijdu o mejdan s motorkářema pfch +kření se+ myslím že vyjedeme pár dní po svatbě
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » úte bře 16, 2010 8:11 pm

Samuel píše:Sel: když budeš chtít kolalokový, bude... rozhodí velkopansky rukama, jako že lízátka jí koupí i dvě. a sleduje zase ty drobečky zákusku, že jí trošku padají i za výstřih... tak jí je opatrně sundá rukou, aby ji neupatlal. a prst si olízne.


Sam: Supér. <zazubí se na něj a sleduje jeho počínání> Chutná? <usmívá se na něj a ukrojí kousek zákusku> Na, dej si ještě. <strčí mu vidličku do pusy a culí se na něj, když to vypadá, že má snědeno, nakloní se k němu a lehce ho políbí> Trochu jsem tě ušpinila. <svádí to na čokoládu>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samuel » úte bře 16, 2010 8:31 pm

Sel: hmm. broukne a políbí ji taky. a pak, protože s bystrostí sobě vlastní odhalí, že se vedle u stolku plánuje svatba, snaží se odvést její pozornost jinam. a nejlíp celou Sel. dáme si ještě něco? nebo si něco necháme poslat na Mýtinku? to lízátko už vím. vlastně ne, dvě lízátka!
Uživatelský avatar
Samuel
NEaktivní
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned úno 07, 2010 6:10 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Selena » úte bře 16, 2010 8:42 pm

Sam: Hmn, já momentálně do sebe už nic nedostanu. <usměje se> Jestli chceš tak můžeš něco vybrat ... na večer. <usmívá se a dopíjí čokoládu> Chceš se už vrátit nebo se ještě stavíme pro to oblečení? <vyzvídá>
Uživatelský avatar
Selena
NEaktivní
 
Příspěvky: 216
Registrován: pát pro 11, 2009 10:19 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte bře 16, 2010 10:56 pm

Už vím jak se jmenoval Georges. +bodne do vzduchu vidličkou v náhlém záchvěvu poznání+ No ty si budeš mejdanit jinde a kdyby jsi náááhodou v tý Francii potkala Johnyho Deppa tak mu vyřiď že už mě vůbec neštve jak nepřišel na to rande ve Versailes, že už mám jinýho.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron