Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 14, 2009 5:57 pm

ahoj! +vítá se se všema+ no vás tu je! +se všema se taky objímá a tak a rozhlíží se+

Styx: no téda.. tady je to fakt velký! a pěkný. To sis zařizovala sama? +málem si hlavu ukroutí než dojde k baru+ dám si jahodovej džus s vodkou a spooustou ledu. Venku je hrozný horko
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 6:01 pm

yohannka:
Jo díky, už se tady sešlo dost lidí, mám z toho obrovskou radost. Popravdě, bála jsem se, že nikdo nepřijde a nakonec je tady plno lidí. Ještě že je to tady tak obrovské. +zasměje se+
+podá jí džus a přiťukne si+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 14, 2009 6:03 pm

ale prosímtě.. proč by nikdo nechodil. Tihle lidi +mávne rukou, jakože oni všichni+ mají rádi párty. A nechat si ujít takovou příležitost, jako tě tady přivítat, to přece nejde! +usměje se a napije se+ Výborný...
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 6:08 pm

yohannka:
Jsem ráda, že jsem poznala tyto lidi. Vůbec jsem netušila, jak jsou skvělí! Fakt mě to překvapilo. Tedy až na jednu osobu, která, zdá se, se tady asi moc nebaví. Ale jestli si myslí, že mne vytočí, tak se plete +zasměje se+
Na to elfí víno se fakt těším, otevřu si jej při nějaké příležitosti. Takže ty už s Haliderm nechodíš? Koho máš teď? +zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 14, 2009 6:14 pm

kdo se tu nebaví? +natahuje krk aby líp viděla kdo tam všechno je+ že by Severus?
nene s Haldirem už nejsem... už asi rok, možná dýl. Začala jsem tehdy chodit s někým jiným...+zavzpomíná trocha+ Ježiš to hrozně to letí. No... víš.. teď vlastně nechodím momentálně s nikým. A co ty? Na Mýtince jsem zaslechla nějaký drby o tobě a +uculí se+ o.. Remusovi, hm?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » úte dub 14, 2009 6:20 pm

ušklíbne se na Severuse Tak to jsem rád, že vám to klape. Abych řekl pravdu, taky si nestěžuji. Mé dámy se poslední dobou snášejí výborně a díky poradně jsem chvála Merlin na roztrhání. Děláš chybu, Severusi, že nedáváš osobní konzultace. Poslední dobou nechodíš moc do společnosti a stává se z tebe morous dopije víno a kouká, kde Styx schovala ty sudy s whiskou
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 6:45 pm

yohannka:
Jak je ten Severus průhledný. +zasměje se+ Schválně jsem ho nejmenovala a ty hned víš, o kom je řeč. No, snaží se mě vytočit, ale ty jeho jízlivé poznámky nejsou vůbec vtipné. Jako kdyby dnes nebyl ve svém živlu. +uchechtne se.
To mě mrzí, že ti to s Haldirem nevyšlo. Elfové jsou překrásný národ.
+překvapeně zvedne obočí+ Áááá, takže na Mýtince se propírají drby o mně a o Remusovi? +začervená se+ Copak hezkého se o nás povída?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 6:47 pm

Lucius:
Luciusi, drahoušku, vy máte dopito! +honem to jde napravit+ Co kdybyste si šel se mnou sám vybrat do sklepení víno nebo něco jiného, skvělou whisky třeba, podle své chuti?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » úte dub 14, 2009 6:58 pm

S největší radostí půjdu s vámi. Rád bych ochutnal tu vaši whisky. A Severus si určitě taky dá rád, aby si trochu zlepšil náladu... poslední dobou je rýpavý až moc. Ta jejich maskulinní domácnost by možná potřebovala občas nějakou sukni... ušklíbne se a jde za Styx do sklepa
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 14, 2009 7:05 pm

Elfové jsou sice překrásní... ale občas lezou hrozně na nervy. Ale haldir je fajn, občas ke mě zajde na návštěvu... i když, jak teď bydlím na mýtince, tak mi ještě s Regisem obývá barák a vyžírá mi ledničku +ušklíbne se+
Nooo drby... víš, on k nám Remus moc nechodí, tak když tam byl viděn s tebou +ucul+ tak hned začala šeptanda. Ale neboj, nic ošklivýho
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron