Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 14, 2009 10:53 pm

Styx píše:Sirius:
(Takže by to šlo vytáhnout Reguluse z hrobečku? To je skvělé!)
Jen se směj, jsem zvědavá, jestli nade mnou vyhraješ! Jsem v biliáru fakt dobrá! +řekne pyšně+ Ano, vím toho o rodině Blacků hodně. Říkala jsem, že se o ni zajímám. A co nevím, to z tebe teď vytáhnu. +zasměje se+ Neříkej mi, že tě Walburga nenáviděla už od dětství. Kdy nastal ten zlom? Jak jsi nastoupil do Bradavic? A co tvůj otec Orion, o něm moc toho nevím. Ten byl snad vstřícnější k prvorozenému synovi a dědici rodu Blacků. +vidí jeho kyselý obličej+ Dobře, dobře, tohle je má poslední otázka, slibuji. +uculí se+ A koukej hrát!


(Všechno jde;), ale nepočítej, že ho Sirius uvítá s radostí...bude záležet na Regulosovi, jak se k němu bude chovat...teda pokud budeš chtít, aby ho tak nějak přijal...to už je na tobě:))

Ze mě toho asi moc nevytáhneš... *další šťouch* Blackovic mají fanouška...super "nadšeně" Nechceš autogram? *při vyslovení matčina jména šťouchne dost silně do jedné z koulí, trefí bok* Jsi na řadě... *utrousí a opře se o tágo* A nevyslovuj matčino jméno, prosím *zaskřípe zuby* Snažila se mě vychovávat k obrazu svému, což se jí, jak vidíš, nepovedlo...otec byl slaboch...však z něj Regulus toho taky hodně měl *sarkasticky* Sebevražedné sklony taky... *odfrkne* Totálně ji zdrtilo, že jsem se dostal do nebelvíru *štěkavě se zasměje* Já jsem si nemohl přát nic lepšího *spokojeně*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte dub 14, 2009 10:56 pm

+skřítek jí dolije víno, a tak si přitukne s holkama+ Já už mám zase hlad nebo co, Asi půjdu očíhnout, co za vůni se to sem line +ušklíbne se+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » úte dub 14, 2009 11:00 pm

yohannka píše:Meg: jo tak Sirius je hyperaktivní? +směje se+ to jsem ani netušila


Ten je mnohdy hyperaktivní až moc...To mu zůstalo z mládí...ani já ho nezkrotím...malá ho trochu vyšťavuje, takže je poslední dobou klidnější...jinak musí furt něco dělat a pak se snaží do všeho angažovat i mě *směje se* A to pak je teprv zábava, hehe
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod Beatrix » úte dub 14, 2009 11:01 pm

Styx píše:Bea: Ne, tys mě do toho dokopala. Nikdy bych si nic tady nepostavila a nepoznala bych tyto skvělé lidi. Takže díky +obejme ji+ A o Remusovi tady radši nebudu mluvit, promiń +červená se+ Ale díky, že jsi nás seznámila, ty dohazovačko! +uculí se+
Amon: Tykat? Proč ne. A absinthu mám tady několik flašek. +nabízí+ Každý tady pije alkohol, jenom vážený pan Snape se upejpá. Čučí u baru a zírá na sebe do zrcadla, nebo co. Měl bys mu, Amone, domluvit, na tebe by snad dal.


Beatrix: +taky ju obejme a usmívá se spokojeně+ Mám z tebe radost! Není nad to, když lidi dělají to co chcou a sou díky tomu šťastní! Dohazovačko? no dovol! +culí se od ucha k uchu+ já su jenom...dobrá víla. +mrkne na ni spiklenecky+

Amon: Vidím, že máš slušnou zásobu...to mám rád..+dožere chlebíčky a přivlastní si česnekový jednohubky+ a to jídlo taky není špatný..+pochválí+ Snape? do zrcadla? to se nedivím, že ho přešla chuť i na chlast... +ušklíbne se+ no...asi je to překvapení, ale zrovna my dva extra kamarádi nejsme...vlastně..+rozhlídne se+ jsem tyhle lidi dost dlouho neviděl všechny...+obejme beu kolem ramen+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » úte dub 14, 2009 11:06 pm

+Zíra na Beu a Amona, jak ju objímá a trochu jí poklesne čelist. No, ale co řekne si pak a přestane na ně hledět a radši si vezme nějaké ty jednohubky+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 11:08 pm

Sirius:
Koukám, že mé vyzvídání je k něčemu dobré +řekne na Siriusův nepovedený šťouch+ Už ti dám pokoj s tvou rodinou. +uculí se a prohlédne plátno k výhodné pozici+ Co tvé přátelství s Remusem? +lehce zrudne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » úte dub 14, 2009 11:11 pm

Styx: *škleb*
Kdysi jsem ho vídal víc...chodili jsme i na lov, ale teď se někde zašil, takže o něm vím jen pár věcí z doslechu *pokrčí rameny*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » úte dub 14, 2009 11:15 pm

*dojde k baru a nechá si nalít něco tvrdšího*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » úte dub 14, 2009 11:16 pm

Syr: Ta vůne, co ti zavanula do nosu, se line ze zahrady. Rožní se tam selátko. Hned se jdu postarat o to, ať nám jej sem naservírují. +vzdálí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » úte dub 14, 2009 11:17 pm

Meg: tak.. ho musíš nějak líp zaměstnat... aby se vyšťavil ještě vííc +ucul+
+a taky kouká na beu a amona+

Bea: kde máš mária?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron