Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » stř dub 15, 2009 1:12 pm

Styx píše:Sirius:
To je postřeh! +řekne obdivně+ Dnes na to už fakt nemám. Jsem mimo provoz. +uzná svou porážku a odloží tágo+ Příště si dáme odvetu, až budu na tom líp a to nebudeš mít šanci. +usměje se a malinko unaveně se odpotácí na terasu, zakopne o smítko na zemi a málem se napíchne na rožeň k seleti+


Tak to jsem zvědav *popíchne ju* Rozhodně se budu těšit... *šibalsky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » stř dub 15, 2009 1:15 pm

Jejej, Beccy! Ahoj...jak se máme? *udělala si ďůrku do masa a teď skrz ňu na Beccy čučí*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř dub 15, 2009 1:27 pm

Styx píše: Becco... neříkej mi takové věci dvakrát, protože já jsem pro každou špatnost! +zachvěje se vzrušením při představě své prokousnuté krční tepny+


(no jo, přes den jsem pryč, tak z toho pak večer mám hlavu jak pátrací balón:D)

Styx, no jak říkám, na Altamirano Hall jsi kdykoliv vítaná. Ovšem pokud ti nevadí publikum, můžeš si své "poprvé" prožít už tady. Blýskne jí v očích a pousměje se.

Meg: Jéé, ahojky. Mám se skvěle. A koukám, že ty taky viď? Pobaveně se culí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 1:39 pm

Becca: No... +váhá+ jelikož vůbec netuším, co mne čeká, tak bych asi byla vděčna, kdyby mne u toho někdo podpořil. +zasměje se+ Třeba držel za ruku a tak... nebo stál za mnou, aby mne v případě potřeby zachytil, kdybych se kácela k zemi. +smích+ Pokud ti nevadí, že má krev je zředena s alkoholem v poměru 1:1... +rozhoduje se+ ... chci .. ano chci si své poprvé odbýt tady. +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Lestat » stř dub 15, 2009 2:21 pm

R: Styx, tvé přání je mi rozkazem. Usměje se a nenápadně kývne na Lestata. Má velkorysou náladu, tak jí to ani nebude vadit:))
L: Nemusíš mít strach, drahá Styx. Objeví se těsně za ní, aniž si všimla, že se vůbec pohnul a jeho dech ji zalechtá na oušku. Když se snažíme, je to velmi příjemné. Pokud sami chceme...Dodá tiše a dýchne jí do ucha. Jednu ruku jí položí na bříško a druhou jí jemně odsune vlasy na stranu. Pokud ti nevadí trocha bolesti, bude se ti to moc líbit. Pousměje se na Beccu, která je tiše pozoruje.
Není nic, než chladná a temná pustina věčnosti
Uživatelský avatar
Lestat
Upír
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Eillen » stř dub 15, 2009 3:26 pm

(ehm, totálně tu nestíhám, takže ustupuji dom, pardon :-) )

Dopijí skleničku a jdou se rozloučit se Styx Omlouváme se, že tu dneska nebudeme déle, ale měli jsme náročný den. Brzy ti pošlu sovičku s datem a místem rozlučky. obejme Styx a spolu s Creaganem odchází ruku v ruce ven, kde se přemístí
I am not insane, my mother had me tested!
Uživatelský avatar
Eillen
NEaktivní
 
Příspěvky: 819
Registrován: ned pro 28, 2008 12:08 pm
Bydliště: Wildaran

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 3:42 pm

Styx píše:+vážně začíná mít chuť kopnout ho do koulí, ale zachová společenské dekórum+ Pane Snape, +mile se usměje+ nemám ve zvyku někomu něco nutit a už vůbec ne vám. Je mou milou povinností starat se o své hosty, dokonce i o ty, kteří se neumí slušně chovat k hostitelce. +vezme si Snapeův chlebíček a před ním si ho vychutnává+ Je skvělý!


*nevzrušeně pozoruje, jak se cpe*
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 3:59 pm

Lucius Malfoy píše:ušklíbne se na Severuse Tak to jsem rád, že vám to klape. Abych řekl pravdu, taky si nestěžuji. Mé dámy se poslední dobou snášejí výborně a díky poradně jsem chvála Merlin na roztrhání. Děláš chybu, Severusi, že nedáváš osobní konzultace.


Ani bych neřekl, že je to chyba. Nemám zájem mít postel plnou hysterický ženštin, které neví, co s životem, a tak píšou o rady do plátku jako je Pentagram. *odfrkne si*

Lucius Malfoy píše:Poslední dobou nechodíš moc do společnosti a stává se z tebe morous


Jestli myslíš společnost, do níž jsem chodil před lety - Smrtijedi, zhýralci a idioti s čistou krví - pak musím souhlasit. Co skončila válka již tuhle společnost nevyhledávám a ona naštěstí nevyhledává mne.
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 4:01 pm

*znuděně se rozhlíží po místnosti, pak vyndá z kapsy neuvěřitelně pomačkaný balíček cigaret a začne hledat po kapsách zapalovač, když nic nenajde, jen pokrčí rameny a zamíří ven na zahradu, aby se nemusel s nikým hašteřit kvůli kouři
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 4:24 pm

Eillen píše:(ehm, totálně tu nestíhám, takže ustupuji dom, pardon :-) )

Dopijí skleničku a jdou se rozloučit se Styx Omlouváme se, že tu dneska nebudeme déle, ale měli jsme náročný den. Brzy ti pošlu sovičku s datem a místem rozlučky. obejme Styx a spolu s Creaganem odchází ruku v ruce ven, kde se přemístí


Eillen, Cregu, mrzí mne, že odcházíte. +smutně+ Eillen, tady máš ode mne na památku +vtiskne jí do dlaní dárkovou kazetu na šperky a obejme ji+ Cregu... moc mě mrzí, že jsem ti ani nevěnovala ten slíbený tanec +usměje se+ Snad někdy příště. +podá mu láhev archivního vína+ Tohle je pro tebe jako dík, že jsi přišel +políbí ho na tvář+
Mějte se hezky a doufám, že příště přijdete zase. +rozloučí se s nimi+
(tak Cregu, prý mohu být klidně najednou na více místech, tak jsem ti z toho kola ani nemusela utéct :D . Ale to jsem tehdy ještě nevěděla ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron