Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 8:37 pm

pozoruje zamyšleného Severuse a pak se obrátí na golux Myslím, drahá, že Severuse právě postihl akutní záchvat přemýšlení. Půjdeme si dát něco k jídlu? vezme ji za loket a odvádí ji k bufetu
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 8:41 pm

Lucius Malfoy píše:pozoruje zamyšleného Severuse a pak se obrátí na golux Myslím, drahá, že Severuse právě postihl akutní záchvat přemýšlení. Půjdeme si dát něco k jídlu? vezme ji za loket a odvádí ji k bufetu


*na poslední chvíli ho chytí za paži a kývnutím mu naznačí, že bys ním chtěl mluvit někde stranou*
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Lestat » stř dub 15, 2009 8:46 pm

Styx: V tom případě se opravdu nemáš čeho bát. Nejhorší, co se může stát je to, že se ti to začne líbit. Pousměje se a zlehka přejede zuby po krčku. Zároveň ji nenápadně odlifruje do temnějšího koutku, protože on publikum nepotřebuje. Nebo aspoň ne teď:).

R: S lehkým úsměvem se zadívá na nenápadně zmiznuvšího Lestata a lehce omámenou Styx, naleje si další Bloody a zamíchá se do davu.
Není nic, než chladná a temná pustina věčnosti
Uživatelský avatar
Lestat
Upír
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 8:55 pm

postrčí golux k bufetu, ať se nají zatím sama Potřebuješ radu, příteli? ušklíbne se Dnes jsem uraděný až až...
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 8:57 pm

Lucius Malfoy píše: Potřebuješ radu, příteli? ušklíbne se Dnes jsem uraděný až až...


Rady si nech pro ty, kdo je potřebují. Mám pro tebe, hm, návrh. Co bys řekl, kdybych ti prozradil, že je v téhle místnosti žena, která pod svou krátkou sukní nemá spodní prádlo *zadívá se na něj upřeně a v očích se mu zableskne* Zajímá tě to?
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 8:59 pm

Lestat píše:Styx: V tom případě se opravdu nemáš čeho bát. Nejhorší, co se může stát je to, že se ti to začne líbit. Pousměje se a zlehka přejede zuby po krčku. Zároveň ji nenápadně odlifruje do temnějšího koutku, protože on publikum nepotřebuje. Nebo aspoň ne teď:).

+ucítí dotek ostrých zubů na kůži a celým tělem jí proběhne příjemný mráz. Nevnímá, že je vedena kamsi do přítmí, jakoby byla zhypnotizovaná+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Lestat » stř dub 15, 2009 9:07 pm

Styx: Když ucítí lehké zachvění, pousměje se. Políbí ji na jemnou kůžičku za uchem a jazykem sjede níž, na divoce pulzující tepnu. Jemně ji políbí a vzápětí pomalu a zlehka prokousne kůži a poprvé ochutná její krev. Tiše hrdelně zavrčí a necelých deset vteřin vychutnává její omamně sladkou krev. Pak se pomalu odtrhne a přidrží si ji v náručí proti sobě, protože se celá chvěje, tak by nerad, kdyby se poroučela k zemi. Zadívá se jí do očí a pousměje se.

Takže? Jaký byl tvůj křest krví? Zavrní tiše. Prstem setře kapičku krve stekající po krku dolů a slízne ji.
Není nic, než chladná a temná pustina věčnosti
Uživatelský avatar
Lestat
Upír
 
Příspěvky: 47
Registrován: ned pro 28, 2008 9:51 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 9:10 pm

Severus: Jestli myslíš golux, ta nenosí spodní prádlo tradičně. O žádné jiné nevím. Jestli mi chceš to sladké tajemství svěřit, neváhej... mrkne na něj
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » stř dub 15, 2009 9:13 pm

Lucius Malfoy píše:Severus: Jestli myslíš golux, ta nenosí spodní prádlo tradičně. O žádné jiné nevím. Jestli mi chceš to sladké tajemství svěřit, neváhej... mrkne na něj


Naše drahá hostitelka *kývne ke Styx, kterou ohlodává Lestat* Před chvílí se mi nabídla v zahradě. Odmítl jsem, ale - mezitím jsem změnil názor. Jdeš do toho se mnou? *láká ho do malého sexuálního dobrodružství*
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » stř dub 15, 2009 9:17 pm

Tak od téhle sladké berušky jsem před chvílí ve sklepě dostal košem usměje se Asi chce trochu dělat drahoty. V každém případě se dneska už nebudu vnucovat někam, kam nejsem zván. Ale stejně, jak tak koukám kývne směrem k ní a k Lestatovi zřejmě ji v tuhle chvíli tradiční sex moc nezajímá...
Naposledy upravil Lucius Malfoy dne stř dub 15, 2009 9:18 pm, celkově upraveno 1
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron