Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » stř dub 15, 2009 10:16 pm

Severus Snape píše:*sklouzne z barové židle, trochu přitom zavrávorá a vyrazí za Styx*

Děvče, děvče, copak nevidíš, že Lucius nemá čas *pošeptá jí nečekaně do ucha a na Luciuse vrhne posměšný vítězoslavný pohled, kterým mu říká "děláš velkou chybu a o hodně přijdeš, dobře ti tak"*

+prudce se otočí a opovrženě se na Severuse podívá+ Pane Snape, +řekne důrazně+ celý večer jsem se snažila snášet tu vaši protivnou povahu a být na vás milá, přestože jste byl nesnesitelný. Zdá se, že vám už dochází argumenty, tak svou frustraci kompenzujete urážením své hostitelky. Jenomže VY mne urazit nemůžete. +naposled ho sjede povýšeným pohledem a otočí se zpátky k Luciusovi+

Luciusi, vyhledám si vás později, až mne nebude pronásledovat má noční můra. +nakloní se k němu+ Chci se vám jen omluvit za tu svou... neomalenost ve sklepení. V žádném případě jsem nechtěla urazit vás a vaši ješitnost a mé odmítnutí vaší... nabídky bylo jen kvůli golux. +nakloní se ještě víc+ Někdo mi tady ale poté řekl, že si s golux nemáte co vyčítat. +usměje se na něj a odkráčí+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř dub 15, 2009 10:28 pm

+Po Rebečině boku dojde k baru, číšník už jí nalévá víno, ale plynulím pohybem ruky ho zastaví.+
Nalijte mi absinth, dejte mi sítko, cukr a zápalky!
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » čtv dub 16, 2009 10:49 am

zavrtí hlavou a obrátí se na Severuse No chápeš to? Nejdřív mě odmítne, prý kvůli golux, a pak ji tady pomluví, přítelkyně nepřítelkyně. Vážně, ženský prostě nechápu. Jak praví klasik: nepřítel i přítel vás zraňují. Jeden vás pomlouvá a druhý vám ty pomluvy donáší. Jenže já nejsem žádný panák na gumičce ani vibrující robertek, abych skákal, jak si kdejaká rozmarná ženská usmyslí. Dneska jsem ztratil za sex veškerou chuť. A ty si to pěkně užij. Nebo buď rozumný a pojď si dát se mnou panáka jde k bufetu za golux, plácne ji přátelsky po zadku a nalije si whisky
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Manori » čtv dub 16, 2009 11:55 am

yohannka píše:+je už naprosto přežraná a mlaská nad okurkama+ tak co bych ještě... jéééé větrníky! +neomylně, ač trochu vratce, k nim zamíří a v cukuletu má pusu od šlehačky+ božský...

bude ti blbě....*nechá si pro jistotu nalít u baru panáka,aby spláchla to prase a krouží mezi davem*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » čtv dub 16, 2009 12:29 pm

*jde k baru a dá si silný kafe a vodu, všechno pobere a jde ke stolu s jídlem, kde si kecne na zadek a uždibuje čokoládové dortíky*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv dub 16, 2009 12:53 pm

Meg:
+sedne si k ní a tváří se smutně+Tak co, zlatíčko, už je líp? Nejak jsem to dnes s tím alkoholem přehnala a to večer ještě zdaleka nekončí. +usměje se+ Už budu pít jen džus, alespoń dokud se z toho nedostanu. +zavolá na barmana+ Jednoho smrťáka! Dělej!
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod yohannka » čtv dub 16, 2009 4:07 pm

Manori píše:
yohannka píše:+je už naprosto přežraná a mlaská nad okurkama+ tak co bych ještě... jéééé větrníky! +neomylně, ač trochu vratce, k nim zamíří a v cukuletu má pusu od šlehačky+ božský...

bude ti blbě....*nechá si pro jistotu nalít u baru panáka,aby spláchla to prase a krouží mezi davem*


sim tě... +mávne rukou+ když ono je to dobrý... +pozoruje ostatní a papká... a bumbá, pak jí zazvoní mobil, tak to se smíchem vyřizuje až málem spadne ze židle+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » čtv dub 16, 2009 6:12 pm

Styx píše:Meg:
+sedne si k ní a tváří se smutně+Tak co, zlatíčko, už je líp? Nejak jsem to dnes s tím alkoholem přehnala a to večer ještě zdaleka nekončí. +usměje se+ Už budu pít jen džus, alespoń dokud se z toho nedostanu. +zavolá na barmana+ Jednoho smrťáka! Dělej!


*nadskočí, když zařve* Ty máš teda hlas... *úcul* Jo, já už budu celkem v klidu...taky jsem to přepískla, už jsem vyšla ze cviku *ohrne horní ret* Ale hodlám se do své bývalé kondičky zase vrátit *dlabe čokoládové bonboony* Takže určitě jsem ještě neskončila *zakření se s čokoládovou pusou* ňam...
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv dub 16, 2009 7:21 pm

+Chystá si u baru to svý pití a pak ho do sebe obrátí a melancholicky se zamyslí nad onou vzpomínkou+ Ještě jednou baramane
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv dub 16, 2009 7:25 pm

Syr:
+přijde k ní s džusem v ruce+ Syrianko, vypadáš nějaká zaražená a pobledlá. Stalo se ti něco? +vyzvídá+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron