Seznamovací večírek

Moderátor: Styx

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv dub 16, 2009 7:49 pm

+Hezky se na Styx usměje+ To nic není zlatíčko, jenom sem byla dlouho venku, tak sem promrzla. Všechno je naprosto v pořádku, ale co ty? Je vše tak, jak by mělo?
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv dub 16, 2009 7:56 pm

+smutně se usměje+ Stačí, že mě vidíš s džusem místo skotské a musí ti být jasné, že bych nutně potřebovala pozvednout náladu. +zamyšleně točí s nápojem ve sklenici a smutně hledí na její dno+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv dub 16, 2009 7:57 pm

Tak víš co, já mám nápad, pojd, půjdeme se okoupat do Laguny +šibalsky na ni mrkne+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Salonek

Příspěvekod Styx » čtv dub 16, 2009 8:03 pm

+trošku veseleji se na ni usměje+ Skvělý nápad! I když jsem si chtěla vlastně jít zaplavat do bazénu, ale tam mohu až pak, že? +obejme ji a jdou spolu na pláž+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Salonek

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv dub 16, 2009 8:14 pm

Syr: Koukám, že sis oblíbila vznešenější pití absinthu. Usměje se.

Styx: Jj, všechno ok. Je to skvělá párty. Pochvalně. Jdu s váma ženy, voda mi taky udělá dobře. Zvedne se a jde s nima. Přitom má na myslí spíš to, že by se Darius mohl vrátit.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Salonek

Příspěvekod Severus Snape » čtv dub 16, 2009 10:03 pm

Styx píše:+prudce se otočí a opovrženě se na Severuse podívá+ Pane Snape, +řekne důrazně+ celý večer jsem se snažila snášet tu vaši protivnou povahu a být na vás milá, přestože jste byl nesnesitelný. Zdá se, že vám už dochází argumenty, tak svou frustraci kompenzujete urážením své hostitelky. Jenomže VY mne urazit nemůžete. +naposled ho sjede povýšeným pohledem a otočí se zpátky k Luciusovi+


Ženské *odfrkne si*

zavrtí hlavou a obrátí se na Severuse No chápeš to? Nejdřív mě odmítne, prý kvůli golux, a pak ji tady pomluví, přítelkyně nepřítelkyně. Vážně, ženský prostě nechápu. Jak praví klasik: nepřítel i přítel vás zraňují. Jeden vás pomlouvá a druhý vám ty pomluvy donáší. Jenže já nejsem žádný panák na gumičce ani vibrující robertek, abych skákal, jak si kdejaká rozmarná ženská usmyslí. Dneska jsem ztratil za sex veškerou chuť. A ty si to pěkně užij. Nebo buď rozumný a pojď si dát se mnou panáka jde k bufetu za golux, plácne ji přátelsky po zadku a nalije si whisky


Je víc než jasné, že tahle potřebuje, aby jí to někdo pořádně udělal *uchechtne se a vezme si od Luciuse panáka* Potřebuje, aby jí někdo ukázal, kde je její místo.
A proto taky žiju s chlapem *opilecky blábolí* Koukni na D.J., ten se někam zdejchnul a neotravuje mě, nedělá mi kázání. Ne jako nějaká blbá ženská. *kopne do sebe panáka a vyrazí za Styx*
Život není fér.
Uživatelský avatar
Severus Snape
Mág
 
Příspěvky: 412
Registrován: ned pro 28, 2008 10:35 am
Bydliště: Tkalcovská ulice, Londýn

Re: Salonek

Příspěvekod Lucius Malfoy » čtv dub 16, 2009 10:11 pm

kouká, kdo zbyl v salónku, a pak se přesune k Blackovým Tak jak to jde u vás, rodinko? Máte spolehlivou chůvu na hlídání? Abyste se měli po večírku kam vrátit... ušklíbne se a nabídne Siriusovi panáka whisky
Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším...
Uživatelský avatar
Lucius Malfoy
Mág
 
Příspěvky: 986
Registrován: sob pro 27, 2008 10:39 pm

Re: Salonek

Příspěvekod golux » čtv dub 16, 2009 10:14 pm

Lucius: Ale no tak, nebuď ironický. Vždyť ta jejich malá je tak roztomilá... a na hlídání mají určitě někoho spolehlivého, Meg je vzorná matka usměje se na Meg a na Luciuse se trochu zamračí
I am Golux. The only Golux in the World.
Uživatelský avatar
golux
VIP Member
 
Příspěvky: 830
Registrován: sob pro 27, 2008 10:40 pm
Bydliště: Malfoy Manor

Re: Salonek

Příspěvekod Sirius Black » pát dub 17, 2009 9:48 am

*před chvílí se vrátil celý rozcuchaný do salonku* Díky *vezme si od Luciuse sklenku* Chůvu máme - naši skřítku. Malá se jí konečně přestala bát a skřítka je neskutečně obětavá. Až se děsím, jak ju to baví... A jak to vypadá s tím tvým hrééémem...proč si za to nenecháš platit? Měl bys z toho slušné provize *ušklíbne se*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Salonek

Příspěvekod Margarit Black » pát dub 17, 2009 9:52 am

Meg je hlavně vyždímaná, vystresovaná a unavená...proto byla taky před chvílí pod obraz *směje se* Ale to není z malé, ale z práce a školy. Doma teď byl Sirius, takže můžu prohlásit, že mám dokonalého manžela *upije džusu, který si nechala donést* Však jí za chvílu bude rok, tak bude velká oslava.. Až jsem se zděsila, jak to letí..

Jinak jsem zjistila, že sousedi se už otrkali a začínají obcházet kolem našeho baráku..mudlové *protočí oči*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

PředchozíDalší

Zpět na Večírky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron