Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » čtv dub 15, 2010 7:07 am

ne? a proč ne? sluší vám to... tak to musíte pořádně zapít! +objedná jim něco ostřejšího+
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » čtv dub 15, 2010 10:55 am

aleeee... já řídím! +pokývá hlavou+ a přece nechcete abych vás pak vezla opilá domůů... jáááá +jakože to je masakr,když ho veze i střízlivá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » čtv dub 15, 2010 2:50 pm

ne, zpátky řídím definitivně já! +ujistí ju a přiťukne si s ňou+ a já jedu jedině na alk!
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Morfeus » čtv dub 15, 2010 2:56 pm

poklusem prosviští, zdraví známé a vrhne se na prodavačku: potřebuju nutně a rychle něco úžasně dobrého s jahodama! čím koncentrovanější jahody, tím lepší... udělá psí oči a usměje se.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » čtv dub 15, 2010 3:42 pm

joooo? +koukne na něho+ a je to s váma bezpečný? +kopne do sebe panáčka ein zwei+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » čtv dub 15, 2010 3:50 pm

co myslíte? +zase jí věnuje ten svůj pohled, jako by jí viděl až do žaludku a pobaveně se usmívá+ bojíte se, že vám nabourám auto?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » čtv dub 15, 2010 4:33 pm

co auto.. to byste mi zaplatil... ale co kdyby se stalo něco mě! +pokává hlavičkou+ emm...dáme si ještě?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » čtv dub 15, 2010 7:27 pm

vám? já myslel, že ste nezničitelná...+mávne na servírku, objedná yohannce a sobě nealko pivo, když teda bude řídit+ ještě jednou pro dámu a Stellu nealko...
vy řídíte vždycky střízlivá? slyšel jsem, že tady je docela moooda jezdit pod vlivem...
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » čtv dub 15, 2010 10:09 pm

Vejde dovnitř a zvědavě se rozhlédne Dobrý večer. najde stoleček pro dva, sedne si a čeká na Styx
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » čtv dub 15, 2010 10:15 pm

Benjamin McKenzie píše:vám? já myslel, že ste nezničitelná...+mávne na servírku, objedná yohannce a sobě nealko pivo, když teda bude řídit+ ještě jednou pro dámu a Stellu nealko...
vy řídíte vždycky střízlivá? slyšel jsem, že tady je docela moooda jezdit pod vlivem...

nezničitelná? +zasměje se+ no.. na to jaká jsem nešika vlastně aji trochu jo. Děkuju.. +veme si panáčka+
to nééé, já jela pod vlivej jenom jednou! A... ani nevím jak sem dojela +zamyšleně+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron