Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 7:17 am

nooo.. určitě! Fakt! když piju, tak mě někdo odveze nebo se přemí.. +chce říct přemístím, alee.. furt neví, kolik toho on ví+ no nebo jdu pěšky, prý je to zdravý +usměje se+
Na co by si měli stěžovat? Provozujeme přece hospodu.. +zkoumavej pohled+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » pát dub 16, 2010 11:03 am

yohannka píše:nooo.. určitě! Fakt! když piju, tak mě někdo odveze nebo se přemí.. +chce říct přemístím, alee.. furt neví, kolik toho on ví+ no nebo jdu pěšky, prý je to zdravý +usměje se+
Na co by si měli stěžovat? Provozujeme přece hospodu.. +zkoumavej pohled+


+vyloženě se baví+ pěšky? po alpách? deset kilometrů? vy musíte mít ale fyzičku...ani na to nevypadáte...
To ano, ale...ne jen tak obyčejnou hospodu...prodáváte katalogové zboží...parfémy...domy..a možná i něco navíc?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 11:19 am

občas někoho stopnu! +pokývá hlavičkou+ a deset kilásků, to nic není. +dělá že to chodí denně+
nooo zatím si na doplňkový zboží nikdo nestěžoval... +prohlíží si ho zkoumavě+ nebo jste něco zaslechl?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » pát dub 16, 2010 11:34 am

to není moc bezpečnééé...stopovat v noci...
možná...zaslechl...viděl...člověk si říká, že alkoholem se takhle sjet snad ani nedá...a proč si asi vydržujete soukromou ochranku?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Mystick von Sachsen » pát dub 16, 2010 1:33 pm

O nedostatek se nebojím, spís, ze toho bude moc. :D Mozná jsi, mozná ne. Napísu ti, aby ses zastavila v ordinaci, az to bude vsechno hotové. Trochu si te proklepnu. :) upije svou kávu
Mám nepřátele, tedy něco znamenám.
Uživatelský avatar
Mystick von Sachsen
NEaktivní
 
Příspěvky: 993
Registrován: úte dub 06, 2010 12:08 pm
Bydliště: Residenz von Sachsen

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 2:22 pm

Ben: noo a proto mám ten pepřák! +směje se+
víte.. tyhle věci má na starosti Bea +nevinně zamrká+ já o tom v podstatě nix nevím.. a ochranka je potřeba, to byste nevěřil, co se fláká po horách vrahů, zlodějů...
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » pát dub 16, 2010 2:38 pm

yohi: na vilné řidiče? no nevím nevím, slečny v takových situacích nic použít nestíhají...
+musí se fakt snažit, aby se nesmál a vypadal co nejvážněji+ Takže slečna Beatrix? Mhmmm.... A proto jste byla tenkrát v té...v tom zařízení? Potkala jste nějakého psychopata a ten vám způsobil psychickou újmu?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 2:42 pm

no.. já žádnýho vilnýho nepotkala, nooo...
emm.. jak.. to víte, že sem tam byla? +vykulí očka+ asi.. bych už neměla pít, moc mluvím +nakrčí čelíčko a bojí se aby něco neprokecla co nemá+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Benjamin McKenzie » pát dub 16, 2010 2:52 pm

to máte štěstí..nebo..nebo ne? +zdvihne obočí, jestli by třeba chtěla vilnýho potkat+
to víte, máte bohatou opvěst...na internetu dnes člověk najde všechno... takže? z čehopak to bylo?
Uživatelský avatar
Benjamin McKenzie
Člověk
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob led 23, 2010 12:07 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 5:20 pm

co já vííím +culí se+
no.. bohatou, ale dobrou. A.. jak z čehopak, nejste nějakej přezvědavej? +pozvedne obočí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron