Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát dub 16, 2010 7:20 pm

(tak zdráháš říct žena jo? no totok:D se poptej Charlieho, jestli jsem žena nebo ne xD)
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 7:25 pm

(veď práve, ja by som to vyriešila ako na Mýtinke...preste si objednajme, akoby tu tá obsluha bola ;) )

"Hej, je to veľmi milá osoba." usmeje sa. "Tak som sa jej pýtala, či má podľa nej vôbec zmysel nejaká liečiteľská starostlivosť. Ona povedala, že v podstate ani nie, lebo upíry sú vraj veľmi odolní a tažko ich zničiť. Keď už k tomu dojde, je to vraj veľmi rýchly proces. V podstate univerzálnym liekom je pre nich krv. Vďaka nej sa dokážu kompletne zregenerovať." na chvíľu sa odmlčí. "Chcela som sa s tebou teda poradiť, čo ďalej?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 7:37 pm

Mem: +Rozesměje se.+ Tak to abych si zřídili nějakou krevní banku nebo co...Ale to možná ani nebude nutné, protože upíři si potravu asi najdou sami, co? Mám o tom nejasnou představu, ale co čtu v místním tisku, jejich nejoblíbenější způsob získávání krve je při sexu...+oklepe se+...No já nevím, Memory. Skoro si myslím, že nejlepší bude je ponechat ejich osudu a snad se jen pomodlit, aby nás tady všechny nepokousali. Víš, teď zorvna nemáme moc pacientů - Fabien nedávno odbavil nějakou exkurzi mafiánů. co se poprali a má v péči jednu těhotnou. Když je takové období, míchám do zásoby léky a lektvary, takže jestli se ti chce - laboratoř je ti k dispozici a míchej si tam co chceš. Asi si budeš muset pořídit nějaké byliny, které nepoužívám, protože jsem na hodně z nich alergická.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod yohannka » pát dub 16, 2010 7:37 pm

(přesně tak, na obsluhu nečekejte, holt není čas být pořád na netu, tak si obědnávejte jako u nás na mýtince 8-) Teda.. pokud to obsluze nevadí, že za ni mluvím)
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 7:48 pm

Moll: "Vieš, že to s tou krvnou bankou ma napadlo? I keď neviem, či by to bolo jednak legálne a či by boli upíry ochotní si takú krv kupovať. A samozrejme, či by vlastne boli darci, ktorí by tú krv poskytovali. Inač sa nemusíš báť, že by sa nám tu upíry premnožili. Rebecca mi povedala, že stať sa upírom nie je vôbec jednoduchý proces. Takže jedno kusnutie na to nestačí." žmurkne na ňu. "Ale tá myšlienka liečiteľskej starostlivosti podľa mňa vôbec nie je zlá. No však ešte uvidíme. Čo sa týka tých lektvarov, už niekto skúšal vyrobiť protivlkodlačí lektvar?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 7:55 pm

Mem: No, trochu jsme se o to s Fabem pokoušeli, ale zatím bez úspěchu. Vážně by se ti to chtělo zkusit? V tom frmolu, co tu máme, teď na to vážně není čas....A mám podezření, že je tady spousta dobrovolných dárkyň krve, tedy podle toho, co čtu o Slastech! +zasměje se.+ jo, dám si kávu a panáka Jamesona. to je má oblíbená whisky.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 8:04 pm

Moll: "Prečo nie. Času mám momentálne kopu. Len neviem ako začať. Podľa čoho ste s Fabienom postupovali?" So záujmom hľadí na Molly.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 8:10 pm

Mem: No, našli jsme nějaké staré postupy v historických knihách, co měla doma Fabienova matka. Ty knihy jsou k dispozici v nemocnici. Ale nefungovalo to. Vždycky se nám to srazilo a vznikla z toho kaše lepkavá a smradlavá, takže někde bude chyba. Ještě na univerzitě jsme to diskutovali s profesory, ale nikdo to nechtěl blíž komentovat. Mám pocit, že tenhle lektvar budí přílišný respekt. A ty, když jsi procestovala půl světa - nemáš na to nějaký návod?
Ale dostala jsem právě soukromou informaci, že s vlkodlačím lektvarem má zkušenost profesor Snape. Takže by bylo možná vhodné, vypravit se za ním.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 8:23 pm

Na chvíľu sa zamyslí. "O túto problematiku som sa nikdy nejak zvlášť nezaujímala. S vlkolakom som sa doteraz nestretla, no raz sme sa o tom bavili s jedným liečiteľom. Čo viem, hovoril, že sa nedochovali žiadne záznamy o nejakých úspešných pokusoch. Asi máš pravdu, že majú všetci pred týmto lektvarom veľký rešpekt. Takže tá kniha je v nemocnici?"
Odpila si kapučína, ktoré jej pred chvíľou doniesli. "Hmmm, zabudla som cukor." nasype si trochu cukru do šálky a začne miešať. "Možno si toho na seba teraz beriem priveľa. Vieš som z toho asi príliš nadšená, že mám konečne stálu prácu."
"Za profesorom Snapom, hovoríš? No tak trochu sa bojím, že by so mnou vyrazil dvere. Vraj nemá návštevy veľmi v láske."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 8:27 pm

Mem: +Sama si také nasype do šálku spoustu cukru.+ No, myslím, že jsi vážně hrozně nadšená. Je to moc hezké, ale tenhle svět, jak jsem zjistila má jednu velkou výhodu. Člověk se tu může hlavně bavit. Po pravdě, ještě zdaleka jsem tady nebyla na všech místech a nemluvila se všemi lidmi. Mám povědomí, že se zdejším nejznámějším vlkodlakem panem Lupinem, chodí Styx. Nevím, zda jste se již setkaly? Myslím ale taky, že jí jeho stav nikterak nevadí, ale to už jen hádám. Mimochodem pan Lupin je moc milý člověk, ale už jsem o něm dlouho nic neslyšela.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron