Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 8:36 pm

Moll: Znovu si upije zo šálky. "Ja sa onedlho ukľudním, len žiadny strach." zasmeje sa. "Ale popravde, taká spolupráca s pánom Snapom by mohla byť zaujímavá." zakření sa na Moll
"So Styx som sa stretla, no nemali sme veľa času porozprávať sa. O pánovi Lupinovi som samozrejme počula, ale zatiaľ som sa s ním nestretla."
"Ako ste sa stretli so Samom? Ak ti nevadí, že sa pýtam. Vyzeráte byť spolu šťastní."
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 8:43 pm

Mem: +Upije kávu a whisku hned potom.+ No, se Severusem jsem ještě osobně nemluvila...vždyť víš, jaké mívá nálady. A Sam? No, je to legrační, ale potkali jsme se úplně poprvé tady v kavárně, ale sblížili jsme se na plese právě u Styx. Tančili jsme skoro do umrtvení - pokoušel se mě naučit valčík - a musím přiznat, že oblek mu hrozně neslušel..+ zasní se.+ Abych pravdu řekla, moc jsem nechtěla navazovat žádný vztah, ale tohle byla hrozná smršť. Cestuje mezi vesmíry pro společnost své sestry Eternity...+není k zastavení, když o Samovi mluví+...a Et, je to skvělá žena, musím vás seznámit. A pak Tirage - Fabienova přítelkyně. Je to vlastně něco jako Samova nevlastní sestra - držíme se v jedné rodině. Já se znám s Fabienem už nejméně 17 let...+Trochu se zastydí, že tak mele a radši si zapálí cigaretu, aby si zacpala pusu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 8:59 pm

Moll: Podoprie si hlavu a pozorne Moll počúva. "To je super, že ti to všetko tak vyšlo. Niet nad to nájsť spriaznenú dušu." povie zasnene. "Ja som mala zatiaľ na chlapov strašnú smolu. Akosi asi priťahujem také tie divné typy." pokrúti hlavou.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 9:05 pm

Mem: Divné typy? Co si pod tím mám představit? Děsíš mě...bili tě? prodávali tě do nevěstince?...Ne, dělám si legraci, ale jestli o tom chceš mluvit...sama tě pak mohu pobavit historkou o mém vskutku "povedeném" manželství...+ Pozvedne sklenku whisky a soucitně Mem připije.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 9:12 pm

Moll: "Už som sa zľakla, že to myslíš vážne." jej trochu zhrozený výraz vystrieda smiech. "Nie, mala som skôr na mysli takých tých, čo sa na teba nalepia a potom sa nechcú pustiť, alebo zas takých, ktorým si absolútne ukradnutá. Proste lietam z extrému do extrému, ale tak nejak som si povedala, že končím....aj keď to sa ľahko povie. Ten chlap, aspoň občas je k životu potrebný." trochu sa začervená. "Tuším si tiež dám whisky." zamáva na obsluhu a objedná si.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 9:21 pm

Mem: Ano, chlap je opravdu velmi důležitá součást života mladé dámy. +Povzdechne si.+ Ale zase moje zkušenost je taková - když máš pravidelný sex, je to dobrý, když nemáš sex vůbec, je to taky dobrý...nejhorší je mít sex jen občas...+povzdechne si+...dlouholetá zkušenost. +Počká na Memorinu whisky a přiťukne si s ní.+ Blbá zkušenost...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 9:35 pm

Napije sa whisky. "S takým názorom môžem len súhlasiť, tiež to mám odskúšané." povie smutne. "Ako to teda bolo s tým tvojím manžestvom?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 9:59 pm

Mem: +Neochotně, ale odhodlaně.+ Ve zkratce to řeknu - můj muž, krásná blondýna a Molly pořád v práci. Vážně ti říkám - spousta práce je relax pro osamělé. Opustil mě s ní a ani mi to dopředu neřekl - prostě jsem jednoho dne přišla domů a nebyl tam. Tak jsem odešla pracovat sem...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Memory » pát dub 16, 2010 10:05 pm

Moll: Krúti hlavou, na chvíľu sa jej v očiach nebezpečne zablysne, no hneď je to zas preč. "Niekedy si hovorím.....ale nechajme to tak....hlavné, že teraz je dobre. Načo si kaziť večer nepríjemnými vecami." na jeden hlt dopije pohár. "Čo myslíš, objednáme si ešte po jednom?" spýtavo na Moll pozrie.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pát dub 16, 2010 10:10 pm

Mem: Rozhodně, ještě jednu. Ale dokonči myšlenku, prosím...co si říkáš?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron