Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 11:12 am

Molly: zašeptá jí. co zase máš proti mejm chutím, najádo? a normálním hlasem. no klidně si dej pohár. já chci raděj ten dort. teda spíš asi tak tři. po tom vybírání nábytku mi vyhládlo. koukne na ni a pohladí ji pod stolem po zadečku.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 11:34 am

Sam: Tvoje chutě jsou mi po chuti, Samíku! +šeptá mu.+ Můžem objednat řeba od každého dortu vzorek a vyzkoušet místní cukrářské mistry...Mám taky hlad jako vlkodlak. A když mám hlad, jsem hrozně nervózní!
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 11:54 am

Molly: vzorky? dobrý nápad, souhlasím. ať víme, co si koupíme na oslavu nového bytečku pro Moll. mlsně zírá na vystavené zboží.

Amon: a co vy? kafe, černý, dvojitý? vypadáte tak nějak ospale. kouká, že to Amon na chvíli spíš regulérně zalomil.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 12:26 pm

Sam: No ,já myslela, že něco upeču sama...ale nemluvíš o nějaké oficiální oslavě, že ne? +Zatváří se skoro vyděšeně.+ Nemyslíš žádný mejdan pro celý Miracles? Já vás tam mám všechny moc ráda, ale s ničím oficiálním jsem nepočítala...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 12:36 pm

Molly: já myslel takovou polooficiální oslavu pro nás dva. naši se tam budou courat očumovat postupně, s tím počítej. jinak se to asi odbude nějaký společným jídlem, až se nám povede všem se sejít. neboj. moc tyhle oficiální věci neprožíváme. Et si vás s Fabem už proklepla tehdá na obědě, líbili jste se jí, tak už si můžete dělat celkem, co chcete.
a klidně upeč, já se těším. chceš i svoji kuchyňku? zatím je to jen pokoj s pracovnou. a koupelna, balkón. kuchyně mě nenapadla. ale můžeš vařit, když to na tebe přijde, normálně dole, jako všichni.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 12:43 pm

Samík: +Dost se jí uleví.+ To zní dost rozumně. Hlavně, že to nebude nic velkolepého. To já samozřejmě upeču, ale něco i přiobjednáme. Pro všechny ty strávníky u vás bych pekla dva dny...A vlastní kuchyň nechci. Bude fajn vařit v té vaší kuchyni, kde se všichni pletou, vaří si kafe, vyprávějí zajímavé věci...všichni kromě Fabiena samozřejmě..+mrkne na hodinky.+ Jestlipak už odcestovali? Víš, že vzal Tirage za svou matkou? To jsem zvědava, jak to tirage a Nicolette přežijou...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 12:51 pm

Molly: fajn, taky to mám dole rád, ten cvrkot. lidi si tam můžou klidně číst v křesle a hovory mít jenom jako kulisu, nebo sednout blíž a debatovat o čemkoli. a ještě se i uvaří... jednou jsme takhle dělali s Morfem svíčkovou... Et ji nevaří. bylo to moc dobrý. jenom holky nadávaly. museli jsme pak vymalovat... ale někdy ti udělám některou svou proslulou těstovinovou specialitu. i Tir řílaka, že na hlad je to dobrý. culí se. Fabien vzal Tir k matce, no tak to je teda vážný!to bych snad chtěl i vidět. no, pokud je Fabien synem své matky - Tir by to mohla zvládnout. že by se uměla chovat vybraně, to ne, ale zase není žádnej pokrytec a někdy je i docela milá.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 1:04 pm

Sam: +Rozesměje se.+ Jak se vám to mohlo podařit? Malovat po vaření svíčkové? A ty vážně vaříš nějaké speciality? Nechám se pozvat a inspirovat!
+Už taky dost hladově pokukuje po dortících v nabídce a marně vyhlíží obsluhu.+ Copak ty nevíš, že to Fabien s Tirage myslí strašně vážně? Bylo jen otázkou času, kdy jí tam vezme...a Nicolette psala, abych taky přijela. Zřejmě pro případ, že by se jí Tir nelíbila, ale toho se nebojím. Jsou obě stejně praštěné. Fabien prostě nemůže mít normální matku. A Tir je skvělá. Nechceš tam jen na pár dní se mnou? Abys ji překontroloval.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 1:12 pm

Molly: tak já ti něco uvařím. těstoviny, brokolice, losos, smetana - nebo něco v tom smyslu, to by šlo, ne?

hm, lásko, to ti nedokážu říct teď hned, nalačno. je váben vůní dobrot tak, že se kdoro nosem rozplácne o sklo pultu. já jsem totiž přirozeně matkoplacý... ale zase to pokušení vidět Tir v té pikantní situaci... a kde to je? kde bydlí Fabova matka?
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 1:31 pm

Sam: Zní to přímo fantasticky...jsem celá zvědavá, ale jestli budeme ještě chvíli mluvit o jídle, tak tady sním ubrus. Nemají tady nějaký samoobslužný pult?
Nicolette bydlí v Provence. moc krásné místo a ten dům je fantastický. Hrozně ráda jsem tam jezdila na prázdniny. A ty její králíci...to ti stojí za to. Miluje králíky. má jich celou farmu. Sbírku předmětů s králíkama...prostě všechno. A králíček Fabulka...+rozesměje se+...jediný dědic tohodle podivuhodného království. Tirage bude nadšena. A tobě by se to líbio na dva dny taky. Nicol má skvělý vinný sklep.
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron