Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 8:11 pm

Molly: jsem jiného názoru, ale jsem ochoten o tom diskutovat. taky jsem ochoten, nechta se nějak pěkně přesvědčit, případně provést zevrubné vyšetřování s neortodoxními metodami. dokrmí ji dortíkem a sám si vyhlídne další a pustí se do něj. a já nekličkuju. odpovídám na otázky, pokud jsem schopen to vysvětlit. něco bych ti prostě musel ukázat. a taky řeknu, že neřeknu, když neřeknu! velice inteligentní výlev! :lol:
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 8:31 pm

(Na podobné výlevy jsem zvyklá :lol: :lol: :roll: )

Sam: Diskuse se připouští a vyšetřování taky...na ty metody jsem opravdu zvědavá. Co máš konkrétně na mysli? +Dopije svoji kávu a přisune si k sobě Samíkův hrnek.+ A taky chci rozhodně všechno ukázat, všechno co ukázat můžeš! Ty si opravdu myslíš, že muži jsou pravdomluvnější než ženy? Není to jen nedostatek fantazie?
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 8:35 pm

(no jo, ale jsi zvyklá je neposlouchat. a v těch chvílích jdou právě ty nejdůležitější informace.)

Molly: nech se překvapit... ale pokud ti připadá, že mám málo fantazie... tak to se nedá nic dělat. leda bys mě poučila a nebo nabídla vlastní fantazii. odevzdaně kouká na své kafe, které mu mizí v dáli, resp v Molly. nechtěl jsem dělat srovnávací studii muži vs ženy. chtěl jsem upozornit na svou chvályhodnou pravdomluvnost.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 8:44 pm

(Dovoluji si upozornit, že většinou poslouchám, leč často nedbám... :oops: Ovšem v poslední době, poslouchám i dbám... :roll: )

Sam: +Nechá mu polovinu kávy v hrnečku, aby nebyl smutný.+ Ne, nemyslím si, že máš málo fantazie, dokonce si myslím, že zrovna ty máš fantazie na rozdávání...a tvoje pravdomluvnost je opravdová a já si jí moc vážím, Samíku. Byl to jen příspěvek do srovnávací studie. Výjimky vždy potvrzují pravidlo...A moje fantazie? Nikdy nebyla příliš rozvinutá...v poslední době ovšem zaznamenává velký vzrůst...hlavně, co se týče tebe.+ Políbí ho na bradu.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 8:54 pm

(no jasně, ty sladké hlasy, ty se ale poslouchají... ach!)

Molly: přisune k ní zbytek kávy. na, ať aspoň jeden doplníme deficit kofeinu. chacha, já se tu vytahuju a ty mě v tom ještě utvrzuješ. a děláš to tak pěkně, že bych ti skoro věřil... přitáhne si ji a olízne jí ouško. Amon stejně usnul a obsluha v nedohlednu, tak co. to neříkej. fantazii má každej. záleží jenom, jak daleko se vydá. je to jenom věc cviku.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 9:13 pm

(Jistě, všechno je to od hloubky hlasu - čím hlubší, tím lépe se poslouchá...ach!)

Sam: Klidně mi věř, lásko. Vidím tě sice zamilovanýma očima, ale ty jsi takový... :roll: ...teda většinou! Někdy jsi taky pěkný mizera! +Dopije jeho kávu a dál se mazlí.+ Nikdy jsem neměla dost odvahy, vydat se ve fantazii příliš daleko. možná je to mou prací, která mi fantazii příliš nepřipouští, ale na druhou stranu - jsem čarodějka a jako taková přece jen občas fantazii použít musím. A nemyslím, že je to věc cviku, myslím, že je to o rozpoložení mysli, o tom, jak moc máš čas snít, jak moc se odvážeš sám pro sebe...+A má pocit, že se právě docela dost odvázala, protože její fantazie zabloudila k tomu, jak je se Samem ve Francii a co všechno tam spolu podnikají.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 9:20 pm

Molly: mizera? já? to si mě asi s někým pleteš... zatváří se vznešeně. jo, rozpoložení... ale cvik je v tom taky. jako skoro ve všem. nebo taková ta duševní pružnost a odhodlání. přitáhne si ji k sobě. miláčku, užs u nás určitě slyšela, že hlavy netěsněj. obzvlášť když jsou blízko u sebe... vidím širokoúhlý a barevný film... trochu monotématický, ale že by byl zcela bez fantazie, to se říct nedá...
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 9:27 pm

Sam: Jistěže jsi občas mizera, ó vznešený Isamune! +Obejme ho kolem krku a opře mu čelo o čelo.+ Vím, že hlavy netěsněj...co vidíš, Same? Mně to zas tak úplně monotématické nepřipadá...už jsem ti mockrát říkala, že bych ráda s tebou cestovala...i v hlavě i jinak...
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Cafeteria

Příspěvekod Isamun » pon kvě 31, 2010 9:32 pm

Molly: cestovat se bude. jestli mě ve Francii čeká to, co jsem viděl, tak se teda strašně moc těším. políbí ji, když jsou tak u sebe. mizera samozřejmě taky jsem. ale tys mizeru ještě neviděla. a když to dopadne, ani neuvidíš.
Uživatelský avatar
Isamun
NEaktivní
 
Příspěvky: 2426
Registrován: pát led 01, 2010 5:36 am

Re: Cafeteria

Příspěvekod mollyz » pon kvě 31, 2010 9:41 pm

Sam: Nechci vidět žádnýho mizeru. Chci vidět svět a chci ho vidět s tebou. +Nějak se neudrží a políbí ho dost intenzivně.+
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron