Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 9:53 pm

Šedomodrá... to bude opravdu krásné. Mně se to bude líbit určitě, ale tady přece nezáleží na mně. Ty musíš být spokojený. +dá mu pusinku+ To mě těší, že jsem hned na druhém místě po vaně. To si vážím. +rozesměje se+ Myslíš, že tam bude opravdu dostatek místa pro oba? Já se docela dost roztahuji. +otírá se mu nosem o nos+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 10:07 pm

Moc mi záleží na tvém názoru*usměje se*No jo, máš to privilegium být před vínem*směje se* To víš, že jo ty inuito, bude obrovská*dává ji rychlé pusinky*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 10:19 pm

Vážím si toho, +zašeptá upřímně+ Tak před vínem, to se cení, ale až po vaně a to jsis tedy dovolil dost! +zlechtá ho za tu opovážlivost+ Inuito? To je nějaký domorodý kmen? +sedne si mu obkročno do klína+ To je dobře, že bude obrovská, bude spousta místa pro zajímavé věcí. +obejme ho kolem krku a vrací mu rychlé pusinky, ale ne tak rychlé jako on jí, a ona nestíhá, směje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 10:29 pm

*začne se smát, když mu zavadí o žebra lechtáním*dost!*chtne ji ruce, a dá ji polibky do dlaně* Inuité jsou laicky řečeno eskymáci, ale oni to nemají rádi to oslovení, v překladu to totiž znamená: Ti co jedí syrové maso, a zdraví se takhle*otře se jí nosem o noc jako to dělala ona jemu, potom ji nečekaně políbí trochu déle a přitáhne si ji k sobě* Ano spoustu a spoustu zajímavých věcí...*zasměje se její snaze o pusinky a položí ji ruce kolem zad, aby si ji ohl přitáhnout tak aby byli o sebe opřeni celým hrudníkem a boky*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 10:43 pm

+líbí se jí jak se směje+ Věděla jsem, že inuité jsou eskymáci, ale vůbec jsem netušila, že se zdraví otíráním nosu. +zase se něco zajímavého od něj dozvěděla, když ji k sobě prudce přitáhne a nečekaně políbí, překvapeně vzdechne a přitiskne se k němu co nejtěsněji, jak jen to jde+ Regulusi, +šeptá mu do úst+ moc se tvé kočičce po tobě stýskalo...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 10:49 pm

No vidíš, nová zkušenost*zasměje se* Mě taky, ani nevíš jak moc...*líbá ji vášnivě na ústa a přejíždí po čelisti dolů na krk, chvilku se tam zdrží a pak ji zlíbá obličej a usměje se* Ještě, že si se mnou, nevím co bych bez tebe dělal*čelem se opře o to její*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 11:00 pm

To jsem moc ráda, že to taky tak cítíš +opětuje jeho vášnivý polibek a přímo se jím dusí, pak zakloní hlavu a nechává ho líbat ji na krk a pak na obličej a užívá si jeho lásky+ To jsi řekl moc hezky, děkuji, +zašeptá, opírá se o jeho čelo a kouká mu zblízka do očí+ Jsi můj poklad, který jsem vůbec nehledala a přesto jsem ho vykopala. +zlehka se dotkne jeho rtů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 11:03 pm

nemáš za co, neděkuj mi pořád, pro mě je něco takového víc než samozřejmost*šťastně se usměje *Musela jsi mě najít, já jsem na tebe čekal*usměje se a jemně ji políbí*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 18, 2009 11:15 pm

Už nebudu, +pousměje se+ Čekal jsi na mne? Odešel jsi z Anglie, prošel jsi celý svět, všechny světadíly a oceány, žil jsi na různých místech zeměkoule, aby ses po letech zase vrátil zpátky do Anglie a nechal se mnou objevit? Neskutečné a neuvěřitelné. +položí mu hlavu na rameno a zavře oči+ Mohl bys mi prozradit, co tě vedlo k tomu, pozvat na čaj právě mne?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 18, 2009 11:19 pm

*bedlivě poslouchá její výklad* Je to trochu absurdní, ale ano, asi jsem musel projít celý svět, abych zjistil, že objevitel na mě čeká doma*usmívá se*Nevím*mluví potichu* možná instinkt, možná šťastná náhoda, i když an náhody moc nevěřím*pohladí ji* a možná tvoje telepatická přitažlivost*políbí ji na zátylek*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků

cron