Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Zde sídlí vlkodlak...

Moderátor: Remus Lupin

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » ned led 02, 2011 11:29 pm

*přimhouří oči a natáhne ruku, lehce ji vezme prsty za bradu a otočí zpátky k sobě* proč mám pocit, že nemluvíš o akci ala duel nebo ten assassin...*chvíli ji sleduje a pak ji pustí* ale možná se mýlím...*ještě chvíli ji sleduje..ale neptá se dál* hm..nezdravá závislost na vlkodlakovi...*stanoví pohotově diagnozu*hm..tak to zní rozumně..*jen zavrtí hlavou s úsměvem* no, jen mě to napadlo...samozřejmě jsem rád, že si ho sebou případně nezabalíš...*ušklíbne se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 2:30 pm

+zvedne k němu oči a dlouze se na něj zadívá. Kdyby chtěla, mohla by mu lhát a ani by to nepoznal, díky jejímu výcviku. Jenomže nechce+ Ne, nemluvím ani o jedné z nich. Nejsou jediné, které mě poslední dobou... zaměstnaly. Ale nedělej si starosti, lásko. Všechno je v pořádku, máš mě přece u sebe... živou a zdravou +usměje se na něj něžně, aby ho o tom ujistila+ Nebylo by od věci, nosit ho v příručním zavazadle místo zbraně +zasměje se, otočí se k němu a opře si bradu o jeho kolena+ Víš, že ani nevím, jestli máš vůbec nějakou rodinu? +kouká zvědavě na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon led 03, 2011 2:52 pm

*vyčkává, co z ní nakonec vypadne...pak přimhouří oči* no, to je hlavní, že jsi v pořádku...*ale nezdá se moc nadšený tím, že asi je součástí něčeho nebezpečného, o čem neví* koho, vlkodlaka?*ušklíbne se* to by ses pronesla...*přejede jí prsty po tváři* to proto, že nemám..už..ale ne kvůli toho, čím jsem..rodiče zkusili všechno, aby mi od chlupatého problému pomohli...včetně toho, že mi zatajovali dlouhou dobu, kdo byl ten, kdo mě nakazil...a proč..*mihne se mu na okamžik vzdor v očích* možná si mysleli, že tak se ten..problém*ušklíbne se* zmenší...nebo proto,že jsem jen z poloviční kouzelnické rodiny a mudlovské části by se asi vlk do domácnosti nehodil....*pokrčí rameny* a sourozence jsem neměl...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 3:38 pm

Nee, myslela jsem Tonyho, jako svou osobní zbraň. Ale vlkodlak jako ochranka by taky nebyl k zahození +zasměje se. Chvilku ho poslouchá, měla by spoustu otázek o tom, jak se to stalo, čím je, ale nerozebírá to, chápe, že tohle není zrovna jeho oblíbené téma+ Zjišťuji, že nevím o tobě skoro nic. Tak ty jsi poloviční kouzelník... který z rodičů kouzlil? +zajímá se o vše+ Bydleli jste asi v mudlovském světě, že... kouzelník tam dokáže žít, opačně to asi není možné. Z tvého vyprávění jsem ale nepochopila, jestli tví rodiče už nežijí anebo se jen s nimi nestýkáš.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon led 03, 2011 4:13 pm

pf...ten taky nevypadal na nějaké pírko...*poznamená - tak mě napadlo..v HP je to přece Tony, kdo Remuse zabije...ehm* to víš..tajnůstkář..a taky..není to zas tak nic výjimečného...i když nuda by to asi taky nebyla..a ne vždy jsem dělal a rozhodoval se správně..*pokrčí rameny* stejně se snažím vidět v ostatních to dobré..*přikývne* přesně tak...otec kouzlil*můj tip, dle toho, proč byl vlastně kousnut Greybackem* jo, dá se říct, na okraji ve vlastním domě..normální rodina, když vezmu v potaz kouzla...dokud se to poněkud nezvrhlo... a i ještě nějakou dobu potom...chvíli u nás bydlel i Sirius...a já pak u něj, na Grimmauldu...*zavrtí hlavou* nežijí..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 5:36 pm

(já vím;) v jednom ze starších příspěvků, kde Tony přísahá Merlinovi, že toho vlkodlaka jednou zabije, jsem psala, že podle knihy zabije Dolohov Remuse ve finální bitvě o Bradavice. Jaký paradox:))

Tajnůstkář... to tedy jsi +ušklíbne se+ Když jsi se tak hezky rozpovídal... proč vlastně ty? +odhodlá se přece jen zjistit, jak přišel k tomu "úrazu" (mně samotnou to zajímá, nedokážu si totiž vybavit, proč ho Šedohřbet kousl:))+ Tys bydlel na Grimmauldu? +zvedne překvapeně hlavu+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon led 03, 2011 6:17 pm

(no to tedy..)

*pokrčí rameny, co že s ním a mrkne na ni, na co se to zeptá, i když tuší* z pomsty...*řekne nakonec tiše* dlouho jsem myslel, že to prostě byla blbá náhoda, smůla..nejdřív jsem netušil, kdo tím vlkodlakem byl..trvalo mi dlouho dobrat se pravdy...a možná se ti doneslo, že Šedohřbet si liboval v "mladém mase" na svačinku...*do tónu hlasu se mu vloudí temné zavrčení* ale nebylo to jen to...otec ho urazil, proto si mě vybral..nikdy jsem nezjistil, co mu vlastně udělal nebo řekl...*mírně se na ni pousměje* myslím, že ani moc neplánoval, že jeho útok přežiju...*usměje se* jo, ale jen chvilku...než Siriuse obvinili ze smrti Potterovic..tehdy to bylo divoké...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 7:01 pm

Ani mě to nepřekvapuje, Šedohřbet je tím známý +odfrkne si znechuceně+ Vždycky jsem ho nesnášela, a to jsem ještě vůbec netušila, co má na svědomí. Proč ho za to tvůj otec hned nezabil? Já bych to na jeho místě udělala +zablýská se jí v očích+ Nechtěl ses mu sám někdy pomstit? +skousne si ret a koukne na něj omluvně+ Jestli se ale nechceš o tom bavit... změníme téma +narovná se a na tváří se jí zjeví hravý úsměv+ Tak co to křeslo... je pohodlné? +rozhoupe ho+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Remus Lupin » pon led 03, 2011 9:27 pm

jak říkám, nevím, co mezi sebou měli nebo ne...jako malého kluka mě od něj drželi dál...a pak jsem kvůli Řádu nemohl...se mu pomstít..navíc, jak..zabít ho? nejsem vrah..a nic horšího, než co už jsme, jsem mu udělat nemohl...*mávne rukou* to neznamená, že kdyby nebyla příležitost...*nedořekne a pak se rozesměje* zatím výborné..pokud nedostanu mořskou nemoc...*vytáhne si ji k sobě na klín po zhoupnutí*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Vstup do vlkodlačího doupěte a obývací pokoj

Příspěvekod Styx » pon led 03, 2011 10:21 pm

Tu plavbu lodí jsi tehdy přežil bez úhony, tak jedno obyčejné křeslo tě přece nezdolá +zasměje se+ Už to bylo na té zemi docela nepohodlné +sedne si mu do klína a opře si hlavu o jeho rameno+ Tak spíš než mořskou nemoc by mě to houpání asi brzy uspalo. Nedivím se, že malé děti při houpání vždycky usnou +konstatuje po chvilce+ Hm... už si tě představuji, jak tady sedíš sám u krbu, v ruce knihu, přikrytý dekou a čteš do noci. Takovou pohodu ti málem závidím +pousměje se+ Co vlastně tady děláváš v dlouhých zimních večerech?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Remus House

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron