Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 8:47 pm

Dobrý tedy +opět mírně kývne hlavou, úsměv má stále+ budu vám říkat Sam, pokud mi to ovšem nabízíte. Přátelství s krásnou ženou bych si nesmírně cenil +vstane, vezme si svůj veliký čokoládoví dort se šlehačkou a kávu a přisedne si+ Já zůstanu u své oblíbené čokoládové pochoutky +kývne bradou k dortu+ ale za nabídku koblihy děkuji +ponoří lžičku do dortu+ Jsem si jist že se tu rychle orientujete, je to místo mnoha možností a až magické pokud se to tak dá říct +nabere si vskutku decentní kousek a sní ho+ Odkud pocházíte, smím-li se zeptat?
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 9:02 pm

Jistě, můžete mi tak říkat.Jsem ráda,že tu konečně někoho znám.Už si nebudu připadat tak osaměle*řekne a vděčně se usměje,čímž poděkuje za kompliment a když si k ní sedá posune svůj šálek,aby mu udělala na stolku místo* Tak přesně takovéhle místo jsem hledala. Místo pro nový začátek*řekne a přemýšlí nad minulostí* Tenhle dort*řekne a ukáže na jeho zákusek* zkusím třeba příště,vypadá dobře. No odkud jsem... na to je složitá odpověď,ale zkusím to*usměje se* Kořeny mojí rodiny jsem vypátrala v Anglii,ale již po několik generací žije moje rodina v Itálii...a nedávno jsem se rozhodla změnit podnebí a osud mě zavál sem*řekne a rozhodí rukama,aby poukázala na tohle místo* No zase jsem se rozpovídala. A co vy?
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 9:15 pm

+přikývne a dál pokračuje v decentním oždibování dortu+ Osamělost je zlá věc, vězte že já na vlastní kůži vím co to znamená. Ovšem jsem si jist že při svém mládí najdete snadno mnoho nových přátel. Nemám o vás pražádné obavy. Přesto jsem vám k dispozici pokud byste se cítila osaměle +s mírně, téměř neznatelně pozvednutým obočím ji poslouchá+ Já donedávna bydlel v Římě, takže mám krásy vaší vlasti ještě živě v paměti. Přišla jste tedy hledat kořeny? +zeptá se+ Já pocházím z mnoha míst na světě, hodně cestuji a pokaždé si najdu nebo vytvořím domov, ale původně, tak jako vy pocházím z Itálie.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 9:37 pm

*přikývne*Děkuji, možná vaší laskavosti někdy v budoucnu využiju.Kdo ví?*řekne a upije ze šálku* V Římě? Opravdu?*podiví se nad tou náhodou* Moje rodina žila kousek od Říma.Městečko Frascati jestli vám to něco říká*řekne a usměje se* Já Itálii milovala,ale teď už mě tam nic nedrželo...tak...tak jsem se rozhodla pro Anglii*trochu posmutní,ale hned chmury zažene* Třeba je tohle to pravé místo,pro nový začátek*s nadějí se usměje*Copak vůbec děláte,smím-li se ptát?*neodpustí si to,protože je to ženská jedna zvědavá*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 9:51 pm

Málokdo. Jen někteří tuší co by se mohlo stát a právě proto je život tak zábavný. Většinou... někdy, pro mě jen někdy +napije se, aby zahnal trochu chmur, když sklenici odloží už se zase usmívá+ Frascati? Tam se pěstuje víno, bílé pokud se nepletu. V tom se moc nevyznám, abych se přiznal, protože podle dnešních měřítek jsem barbar co se napájí jedině vinným střikem +pobaveně se pousměje+ Mezi Italií a Anglií je velký rozdíl. Nechybí vám tamní teplé slunečná podnebí? Přátelští lidé, kteří nejsou tak svázáni konvencemi jako angličané? +zajímá se+ Já jsem tu na dlouhodobé odpočinkové dovolené, plánuji tu zůstat asi několik let. Však se beze mě také obejdou.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 10:07 pm

Ano, život je nevyzpytatelný.*usměje se* Ano, ano přesně tak, bílé víno.Ale já se přiznám,že dávám přednost červenému.*řekne a mrkne na něj,protže kdyby tohle slyšeli známí z rodného městečka,brali by to jako zradu* No řekněme, že občas mi Itálie chybí,ale začínám si tu zvykat.Není to tu zase až tak moc špatné a já jsem člověk který se nenechá svazovat společenskými konvencemi.* vezme si druhý koblížek a s chutí se do něj zakousne* Není Anglie zvláštní místo pro dovolenou?*zeptá se* Ale nechci být nijak všetečná,nemusíte odpovídat.Nic mi do toho v podstatě není*řekne trochu nervozně.jen aby si to nevyložil jako nezdvořilost*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 10:20 pm

Slibuji že o vaší zálibě v červeném se nebudu nikomu zmiňovat. Je to naše společné tajemství +řekne trochu laškovným tonem protože pochopil její výraz+ Já jsem tady žil už před lety, takže pro mě to byl spíše návrat do známých míst, ostatně to je vždycky když někam přijedu. Ovšem ještě mám kdesi hluboko v paměti jaké to je vyrazit na dosud neprobádané území. Možná bych měl konečně navštívit Arktidu +zavtipkuje+ Jste svobodomyslná žena, takových jsem tu už několik poznal, takže jistě nebudete mít nouzi o příjemnou společnost někoho kdo je zajímaví stejně jako vy +pokrčí mírně rameny+ Je to místo z dlouholetou historií to je zřejmě důvod proč jsem si ho vybral na dovolenou.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 10:51 pm

No jsem tu zatím jen krátkou dobu,doufám že máte pravdu a najdu tu spoustu nových přátel.*řekne, usměje se na něj a v duchu si myslí,že možná už jednoho z prvních našla* Ano,myslím že vám rozumím,proč jste si vybral Anglii. Někteří sem přijedou a vidí jen podle nich špatné počasí,málo sluníčka a spoustu nudné a všudy přítomné zeleňe. Já se na tuhle zemi dívám optimističtěji*pousměje se* Zeleň miluji. V Itálii jsem se jí obklopovala jak jen to šlo. S deštěm se nějak vyrovnávám a slunečné dny si pak člověk o to víc užívá,když jsou vzácnější*vykládá a pak se zarazí* Omlouvám se,zase moc mluvím. Kdybych vás nudila, nebojte se mě zastavit*řekne a omluvně se na něj usměje a dojí koblihu*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 10:58 pm

Já má přírodu velice rád +dooždibá svůj dort, takže na talíři mu nezbude nic než prázdno+ Rád odjedu někam daleko do divočiny, do srubu nebo třeba i jen tak pod širák a tam se několik měsíců oddávám naprostému klidu a souladu se vším okolo. Připomíná mi to mládí které jsem strávil podobně +už neřekne kde a kdy to bylo+ Lákalo by vás i něco takového? Naprosté odříznutí od civilizace? Nebo se bez každodenního šálku kávy z kávovaru neobejdete? +je znát že to myslí jako vtip+ Naopak, já si nesmírně rád pohovořím s někým jako jste vy a nezáleží tak docela na to o čem se bavíme. Vlastně naopak +trochu skloní hlavu+ spíše bych se měl umluvit já že jsem tak bezostyšně narušil vaše soukromí a vnutil se vám do přízně. Doufám ale že budete milostivá a odpustíte mi to.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 11:13 pm

Ale omluvím vás jen tehdy,pokud nevyzradíte mé tajemství*řekne a laškovně na něj mrkne* Přátelé by mě za to červené asi neměli moc rádi*řekne a úsměv se jí rozšíří* No přiznám se, že moje rodina vlastnila malou vinici. Tam bylo práce vždy dost a většinu času byl člověk sám obklopen přírodou a mohl přemýšlet nad nesmrtelností brouka.*zase se rozpovídá a vzpomíná jaké to dříve bylo* Bez kávy bych asi přežila,ale bez sprchy...to teda nevím*řekne na oko vážně,ale moc dlouho to nevydrží a zase se začne usmívat* Nemáte se za co omlouvat. Skvěle se bavím. A copak vy vůbec děláte? Nebo jen tak bloumáte a užíváte život?
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron