Cafeteria

Pečivo, cukrovinky, vše pro mlsné jazýčky...

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 11:23 pm

Tak obchod? +pozvedne mírně obočí, stále s úsměvem+ na to já slyším vždy a všude. Myslím že tuhle dohodu s vámi uzavřu, já budu mlčet o víně a vy mi vše odpustíte +už nedodá že tím myslím úplně vše, i on umí obchodovat+ Upřímně si vás nedovedu představit jak do úmoru, od slunka do slunka střiháte hrozny. Přirovnal bych vás spíše k pouštní květině. Odolné a krásné +zvláštně na ni krátce pohlédne, pak to zmizí+ Brouci naštěstí nesmrtelní nejsou, jinak by nás už dávno zaživa sežrali +podotkne docela mimo debatu, na téma nesmrtelnosti je on prostě trochu citliví+ Nač sprchu, když máte chladný horský potůček? +zajiskří mu v očích+ Momentálně ano, jen bloumám, chodím po večírcích a nedělám zhola nic, ale jinak mě, ač jsem dělala za svůj život hodně věcí, to vždycky táhlo k vlastnění nějakého majetku a obchodování s ním.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » úte led 18, 2011 11:41 pm

Tak pouštní květina? *podiví se.už dlouho nemlivila s nikým tak zajímavým.* Takže de facto jste více méně obchodník*konstatuje a už se nevrací k tématu brouků,protože si všimla trochu podrážděnější reakce a tuší tam někde mezi řádky citllivé místo* No možná když by byla největší nouze stačil by i ten potůček...*řekne a naoko o tom vážně přemýšlí.* Ach ano večírky. Asi si chvíli budu podobný život také užívat*řekne a na něco si vzpomene* Nedávno jsem slyšela něco o nějakém plesu. Jdete tam?*zeptá se a upíjí z hrnečku*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » úte led 18, 2011 11:54 pm

Hlavně si nemyslete že myslím kaktus +upozorní ji, aby se nějak neurazila+ Mluvím spíše o pověstech o nádherných pouštních květech které rostou v oázách v nejzazších koutech Sahary kam nikdo nedokáže dojít. Říká se o nich že jsou tak krásné, že i pouhý pohled na ně vyléčí lidskou duši, mysl i tělo +vypráví svým typickým tichým, poklidným hlasem+ Styxiny večírek? Samozřejmě že se ho zúčastním. Styx je má troufám si tvrdit dobrá přítelkyně, takže by bylo naprosto nemyslitelné že bych nedorazil +odstrčí prázdnou sklenku a složí si ruce na stůl+ Pokud to nebudete považovat za přílišnou drzost dovolil bych si vás požádat abych vám směl dělat doprovod. Byla by to pro mě skutečná čest.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 12:06 am

*prohlíží si svého zajímavého společníka a přemýšlí o těch krásných květinách z jeho vyprávění* Ano přesně tenhle večírek myslím*vrátí se do reality* Viděla jsem pozvánku.*zamyslí se a pak příjemně překvapeně vzhlédne,když vyslový její společník svou nabídku* No víte, kdyby jsem si byla jistá,že se na tom večírku ukážu tak bych vaše pozvání ráda přijala*široce se na něj usměje* ale nevím jestli mi to vyjde a nerada bych vám slíbila že půjdu s vámi a pak nedorazila a vy musel jít sám*řekne smutně a je na ní vidět, že jí je to upřímně líto*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » stř led 19, 2011 12:17 am

+Ani to sním nehne, on je totiž dokonale stoický a flegmatický člověk, navenek určitě+ Musím se doznat že bez doprovodu půjdu tak jako tak, tedy pokud byste mi tu čet neprokázala vy. Jak jsem říkal, Styx by mi neodpustila kdybych nedorazil +trochu se k ní nakloní+ Byla by to neskonalá škoda kdybyste nedorazila. Taková krásná ozdoba by tam chyběla +snaží se jí přemluvit+
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 10:35 am

*je trochu nesvá,protože neví jak přijímat lichotky a za tuhle příjemnou konverzaci jich dostala víc než dost* Dobrá, ráda s váma půjdu*řekne a usmívá se trochu nervozně si prohrábne vlasy* Ale zastavím se jen na chvíli. Sešli se mi totiž v tu stejnou dobu dvě akce a na té druhé jsem přislíbila účast už předtím. Budu ráda když nepůjdu sama, alespoň nebudu tak nervozní*řekne a vděčně se na něj usměje*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Styx » stř led 19, 2011 6:39 pm

(Sam, nevymlouvej se :D Ples bude trvat několik dní, takže určitě ti to vyjde některý další den ;) Mr. N., samozřejmě, že bych vám neodpustila, kdybyste nedorazil. Nejste zvědavý, jaké jméno jsem pro vás vymyslela? ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » stř led 19, 2011 9:31 pm

+Rozhodí ruce+ To je skvělá zpráva! Na to bychom si měli připít. Sice neholduji alkoholu, ale malá sklenička vína, zejména vypitý s krásnou ženou, přijde vhod snad každému +objedná pro oba sklenku bílého vína+ Omluvte mou zvědavost, ale jaká akce? +on je taky zvědaví až hanba, při jeho věku je už to malinko k podivu+

(PM nebo tedy Soukromá zpráva)

(Styx: Jsem si jist že byste mi nedopustila a na to jméno se těším. Konečně se ho dozví... po takové době :D )
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

Re: Cafeteria

Příspěvekod Samantha Wood » stř led 19, 2011 9:56 pm

*je překvapená jakou mu tím rozhodnutím udělala radost* Ráda si s vámi skleničku vína dám*řekne a usměje se* a když to vypadá,že na ten ples půjdeme spolu, mohla bych vám nabídnout,aby jste mi tykal?*řekne trochu nervozně.jen doufá, že ho nijak neurazila* No právě,že jsem byla pozvána ještě na jiný ples a bylo to dřív,takže tam jít musím*řekne a zvedne skleničku k přípitku*
Carpe Diem.
Uživatelský avatar
Samantha Wood
Čarodějka
 
Příspěvky: 242
Registrován: úte led 11, 2011 7:13 pm

Re: Cafeteria

Příspěvekod Nesmrtelný » stř led 19, 2011 10:05 pm

+Trochu nakloní hlavu na stranu, v očích se mu zaleskne něco zvláštního, ale pak kývne+ Jsi první kdo mi takovou nabídku učinil. Mám dojem že ostatní si myslí že jsem příliš... slušný než aby si se mnou tykali +pozvedne sklenku k přípitku+ Takže na krásnou společnost, myslím samozřejmě tebe a na tvou statečnost +dodá, přátelský úsměv se nezmění, a upije. Opravdu jen tak decentně, jen kolik je nutné k přípitku+ Vypadá to že jsi také společensky zaměstaná.
Nesmrtelnost je jako umírání. Popření. Odmítnutí. Smlouvání. Deprese. Smíření.
Uživatelský avatar
Nesmrtelný
Člověk
 
Příspěvky: 397
Registrován: ned zář 05, 2010 9:40 pm
Bydliště: Hotel Lafayette

PředchozíDalší

Zpět na KACUPE - Golden Donuts

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron